{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
Marka Elçilerimiz

Türkiye’nin lider ev tekstili ve dekorasyon markası Madame Coco olarak, “Marka Elçisi” projesiyle iş hayatına çeşitli nedenlerle ara vermek durumunda kalan kadınların çalışma hayatına geri dönmelerini destekliyoruz.

En çok kadın çalışana sahip şirketler arasında yer alan ve genel müdürlükten mağazalarımıza, tasarımdan pazarlama alanlarına kadar birçok pozisyonda kadınların görev aldığı bir marka olarak; Marka Elçilerimiz ile her yaştan ve eğitim seviyesinden kadını kalpten destekliyor, kadınlara çalışma hayatında ikinci şansı vermek için üzerimize düşeni yapıyoruz.


#TekSesOlduk

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında; kadınların ekonomik ve sosyal hayatta daha fazla yer alması, ekonomik özgürlüklerini kazanması ve kendi ayakları üzerinde durmasını desteklemek amacıyla, “Tek Ses Olduk” projesini hayata geçirdik.

Tüm kadın çalışanlarımızın benzer bir ritim ve duygu durumuyla proje manifestosunu okuduğu kayıtları, geliştirilen özel algoritmayla tek tek analiz ettik. Analiz edilen seslerden, ortak bir gürlük, dinamik, frekans, tını, renk, harmoni ve duygu durumu içeren bir ses kimliği meydana getirerek Madame Coco’ya özgü yepyeni bir ses oluşturduk. Ses dalgalarının ve müziğin başrolde olduğu ve animasyonlarla desteklenen filmle, isimleri farklı olsa da duyguları aynı olan kadın çalışanlarımızın sesini duyurmayı amaçladık.