{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Mutfak > Hazırlık > Ekmek Sepeti (1 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
Ölçü
Materyal
Fiyat
Pansy Dace Dövme Çelik Kase Pansy Dace Dövme Çelik Kase
Özel Fiyat
69,99 TL
Sepette %33 İndirim
Ekmek Sepeti Nedir?
Ekmek sepeti, ekmekleri koymaya yarayan, şık tasarımlı ve zarif dokunuşlara sahip olan bir üründür. Mutfağınızdaki yemek masasında estetik görüntülere imza atarken aynı zamanda kullanışlı ve işlevsel yapısıyla da ekmeklerinizi koyabileceğiniz bu ürün %100 kaliteli olarak tasarlanmıştır. Madame Coco farkıyla sizlere ulaşacak olan bu ürün sayesinde fonksiyonel bir kullanım sergileyebilirsiniz.
Ekmek Sepeti Özellikleri
Madame Coco web sitesinde yer alan Pansy Dace Dövme Çelik Kâse ürününün özellikleri şu şekildedir. Ürün %100 olarak paslanmaz çelikten yapılmıştır. Standart renklere sahip olan ürünün ölçüsü 19,5 cm’dir. Sofranızda dikkatleri üzerine çekecek olan bu ürün, dekoratif bir katkı sağlamasının yanı sıra aynı zamanda işlevsel yapısıyla da sizlerin rahat etmesini sağlayacaktır.
Ekmek Sepeti Ne İşe Yarar?
Ekmek sepeti, sofraya koyularak ekmeklerin içine konmasına ve aynı zamanda sofrada estetik bir görüntü sağlamaya yarar. Bu ürünleri kullanarak hem dekorasyon açısından hem de kullanışlılık açısından çok daha üstün olabilir, farklı kullanımlar sergileyebilirsiniz.
Ekmek Sepeti Fiyatları
Madame Coco olarak belirlemiş olduğumuz fiyat politikaları tamamen bütçe dostu niteliktedir. Bu sayede kullanıcılar, bütçelerini sarsmadan ürün alışverişini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilmektedirler. Yürütmüş olduğumuz politikalar gereğince minimum fiyat aralıklarını ürünlerine yansıtan Madame Coco, bu özelliği sağlarken kaliteden asla ödün vermez. Ürünlerin tamamı kaliteli özelliklere sahip olarak şekillenir. Siz de kalite ve uygun fiyat faktörünü bir arada istiyorsanız Madame Coco markasını tercih edebilirsiniz.
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "Pansy", "name": "Pansy Dace Dövme Çelik Kase", "price": 69.99, "brand": "Madame Coco", "position": 1, "sku": "8682116121798", "variant": "STD", "category": "Ekmek Sepeti", "main_category" : "65", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Mutfak - Hazırlık Grubu", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Mutfak Gereçleri", "dimension14": "1KMGRC0100139", "dimension15": "8682116121798", "dimension16": " 69.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension30": "36376" } ] } } }