{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

KAMPANYALAR

Tüm Ürünlerde Sepette Yarısını Öde

Tüm Ürünlerde Sepette Yarısını Öde

-Kampanya 28.09.2022 saat: 09:00 ile  05.10.2022 saat: 20:00 arasında geçerlidir.

- Tüm ürünlerde sepette yarısını öde.

-Kampanya madamecoco.com da geçerlidir.

-Madame Coco önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar..

Flaş Ürünler

Flaş Ürünler

-Kampanya 28.09.2022 saat: 12:00 ile 04.10.2022 saat: 20:00 arasında geçerlidir.
-Tüm indirimlere ek ekstra %15 indirim.
- Sepet sayfasında indirim kodu alanına FLAS15 kodu yazılır ve uygula butonuna tıklanır.
-Kampanya madamecoco.com da geçerlidir.

ZUBİZU'ya Özel Tüm İndirimlere  Ek 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde 50 TL İndirim!

ZUBİZU'ya Özel Tüm İndirimlere Ek 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde 50 TL İndirim!

500 TL’ye Ek 50 TL İndirim Koşulları :
- Kampanya 1 Ekim  – 31 Ekim tarihleri arasında geçerlidir.
- ZUBİZU uygulaması üzerinden alınan kodlar, mağazalarda ve madamecoco.com’da belirtilen tarih aralıklarında kullanılabilir.
- Her müşteri en fazla 1 kod alabilir ve bu kodu sadece 1 kez kullanabilir.
-Sepet sayfasında indirim kodu alanına kupon kodu yazılır ve uygula butonuna tıklanır.
- Kampanya, tüm ürünlerde geçerli olup tüm sepet kampanyaları ile birleşebilir.

ZUBİZU eXtra Limit ile 200 TL İndirim Koşulları :

- Kampanya 1 Ekim – 31 Ekim 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
- Kampanyadan ZUBİZU eXtra Limit’ini kullanarak tek seferde 1.000 TL ve üzeri harcama yapan ilk 250 kişi faydalanabilecektir.
- 200 TL iade tutarı kampanya bitiş tarihini takip eden 15 iş günü içerisinde, ZUBİZU eXtra Limit başvurusu sırasında Türkiye Finans Katılım Bankası’nda açılan hesabınıza yatırılacaktır.
- Kampanya 250 kişi ile sınırlı olup, kampanya dönemi boyunca sadece 1 kez yararlanılabilir.
-Sepet sayfasında indirim kodu alanına kupon kodu yazılır ve uygula butonuna tıklanır.  
Banka kampanyayı sonlandırma, kampanya süresini veya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
- ZUBİZU eXtra Limit başvurusu tamamen ücretsiz olup yapılacak harcama tutarı üzerinden uygun kâr oranları ile finansman maliyeti yansıtılacaktır.

Hopi İle 400 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde 40 TL İndirim !

Hopi İle 400 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde 40 TL İndirim !

- Kampanya, www.madamecoco.com internet adresinden yapılacak 400 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
- Hopi uygulamasından alınacak indirim kodu ile www.madamecoco.com adresinde sepet alanındaki ilgili kod alanına girilerek yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
- Kampanya sadece TL indirimi sağlayacaktır. Herhangi bir paracık kullanımı ve harcama durumu yoktur.
- Kampanya; devam eden fiyat indirimleri ve sepet kampanyaları ile birleştirilir ancak doğum günü indirimleri ile birleştirilemez.
- Bir müşterinin bir ay içerisinde kullanım limiti 1 ile sınırlandırılmıştır.
- Hopi; kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi – kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir. Hopi ve Madame Coco kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Axess’e özel 01 – 31 Ekim 2022 tarihleri arasında 400 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL chip-para!

Axess’e özel 01 – 31 Ekim 2022 tarihleri arasında 400 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL chip-para!

Katılmak için: Juzdan üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce profil alanındaki “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Daha sonra profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanmaktadır. Müşterilerimiz SMS ile kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından "MADAMECOCO" yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olacaktır.

-Kampanyaya dâhil olan işlemler: Axess, Wings, Free, Akbank Kart, Ticari kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.

-Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.

-Ödül kullanımı: Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 14 Kasım 2022 tarihine kadar sadece Madame Coco mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar sonrasında 15 Kasım 2022’de geri alınacaktır.

-Ek Koşullar: Kampanyadan bir müşteri bir kez faydalanabilecektir ve en fazla 50 TL chip-para kazanabilecektir. Chip-para kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Kampanya kapsamında mağazalardaki harcamaların Akbank Axess POS uygulaması yüklü terminalinden yapılması gerekmektedir. Juzdan üzerinden kampanya katılım butonuna tıklamayan veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Akbank T.A.Ş. ve Madame Coco kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

AXESS İle +4 Taksit Fırsatı !

AXESS İle +4 Taksit Fırsatı !

-Axess’e özel 1 Mayıs 2022-1 Ocak 2023 tarihleri arasında Madame Coco mağazalarında ve www.madamecoco.com’da 2 taksitli alışverişlerinize +4 taksit ile peşin fiyatına 6 taksit fırsatı sunulmaktadır.
-+4 taksit, ödeme sayfasında 2 taksit seçilen işlemlerde banka tarafından otomatik olarak uygulanacaktır.
-Kampanyaya Axess, Free, Wings, ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Bank’O Card Axess dahil değildir. Kampanyaya sanal POS işlemleri dahildir.
-Free için kampanya katılım ücreti işlem başına 3,6 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır. Bank’O Card Axess ile en fazla 4 taksit yapılabilmektedir
-Madame Coco ve  Akbank  kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

-Taksit sayısı, yasal mevzuat tarafından ürün grupları için açıklanan azami taksit sayısını geçmeyecek şekilde firma tarafından alışveriş esnasında uygulanmaktadır.