{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "user": { "email": "" } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
Filtrele
Sırala
Görünüm
1 Ürün
renk
ölçü
materyal
fiyat
Tavalar

Tava Alırken Nelere Dikkat Etmeli?


Tava Modelleri ve Tava Fiyatları Tava seçiminde en önemli nokta, üretildiği malzemedir. İhtiyacınıza yönelik belirlediğiniz tavanın dayanıklı olup olmadığı, hızlı ısınıp ısınmadığı, çizilmelere karşı hassasiyeti kontrol edilmelidir. Mutfağın en küçük işlerinde en büyük yardımcılarınız olacak tavalarınızın kolay temizlenebilen materyallerden üretilmiş olması da oldukça kritiktir. Bir başka nokta ise tutma kolaylığı sağlayacak sap tasarımına sahip olmasıdır. Pişirme, saklama, temizleme için ideal koşulları sağlayan tavalar için Madame Coco’nun geniş ürün yelpazesine göz atabilirsiniz, uygun tava fiyatları içerisinden bütçenize uygun bir tercih gerçekleştirebilirsiniz.


Hangi Tavayı Kullanmalı? ,


Tava , küçük bir gereç olması dolayısıyla çok sayıda farklı malzemeden üretilebilir. Seramik, teflon, granit ve çelik tava , döküm, bakır ve titanyum tava, karşınıza çıkabilecek tava çeşitleri arasında yer alır. Bu ürünler arasında seçim yaparken doğruyu belirleyecek en önemli etmen, tavanızı hangi amaçla kullanacağınızı belirlemenizdir. Az miktarda yağ ile pişireceğiniz yemekleriniz için titanyum tava, fırında kullanabileceğiniz seramik tava, kahvaltılarınızın yıldızı olabilecek bakır tava veya bol yağlı yemekleriniz için teflon, döküm ve çelik tava tercih edebilirsiniz. Hangi Tava Daha Sağlıklı? Madame Coco, tüm tava çeşitlerinde en sağlıklı ve en kaliteli malzemeyi kullanarak siz değerli kullanıcıların memnuniyetini ön planda tutmuştur. Hangi tavanın daha sağlıklı olduğu sorusunun yanıtı ise kullanıma bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Uzun süre ocakta kalacak yemekleriniz için granit ve döküm tavalar, yüksek ısıda hızlı pişirmek istediğiniz yemekleriniz için titanyum, teflon ve bakır tavalar, tek kişilik yemekleriniz için ise çelik tavalar en sağlıklı seçenekler olarak karşımıza çıkar. Tercihiniz hangisinden yana olursa olsun, Madame Coco kalitesi ve uygun tava fiyatları sayesinde, bir ömür kullanabileceğiniz tavalara sahip olacaksınız.


Teflon Tava Mı Granit Tava Mı?


Tercihinizi teflon veya granit tava arasında yapmak durumundaysanız önerimiz granit tavadan yana olacaktır. Granit taşının inceltilerek tava yüzeyini kaplayacak hale getirildiği üretim süreci, teflon tavalara nazaran çok daha yüksek sıcaklıklarda gerçekleşir. Bu da uzun süreli kullanımda granit kaplamanın daha dayanıklı olmasını sağlar. Aynı zamanda granit, daha kaygan bir malzeme olması sebebiyle temizliğini de çok rahat yapabileceğiniz bir malzeme sunar.


Çizilmez Tava Hangisi?


Seramik, döküm ve çelik tavalar doğrudan ham maddenin yüksek sıcaklıkta şekil verilerek üretildiği mutfak gereçleridir. Bu nedenle çizilme konusunda en dayanıklı tava çeşitlerini oluşturdukları rahatlıkla söylenebilir. Titanyum ve teflon tavalar ise, oldukça dayanıklı malzemeler olmasına karşın dolgu malzemesinin kaplanması ile ortaya çıkarlar. Buna rağmen çok uzun yıllar kullanılabilir tavalardır. Fakat ömürleri, sizin doğru ve hassas kullanımınızla doğru orantılı olarak uzamaktadır.


Kızartma İçin Hangi Tava Tercih Edilmeli?


Çok yüksek ısıda, bol yağda ve hızlıca pişen kızartmalarınız için en iyi seçenek teflon ve granit tavalardır. Kısa sürede ısınması ve ısıyı eşit dağıtması sebebiyle lezzetli kızartmalarınız için uygun ortamı hazırlayan teflon ve granit kaplama tavalardan, uzun süren kızartma işlemi sonrasında yanmış yağın temizlenmesi kaygan, akıcı yüzeylere sahip oldukları için oldukça kolaydır.

{ "type": "productListViewed", "payload": [{ "item_id": "8682116828888", "item_pk": "52493", "item_name": "Gordes Granite Look 2 Parça Tava Sahan Seti", "affiliation": "Madame Coco", "coupon":"100 TL Üzeri %70", "discount": 1259.99, "index": 1, "item_brand": "Madame Coco", "item_category": "MUTFAK", "item_category2": "Pişirme", "item_category3": "Tava", "item_list_id": "MUTFAK", "item_list_name": "MUTFAK", "item_variant": "20-26CM", "price": 1799.99, "quantity": 1 }] }

Sepeti Temizle

Tüm ürünleri kaldırmak istediğinize emin misiniz?