{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Sofra > Servis & Sunum > Kek Standları (1 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
Ölçü
Materyal
Fiyat
Valence  Serisi Ayaklı Kek Standı Valence  Serisi Ayaklı Kek Standı
Özel Fiyat
49,99 TL
Sepette %35 İndirim
Kek Standı Modelleri Nelerdir?

Kek Standı 

Kek standı , yapılan keklerin ve pastaların sunumunda kullanılan materyallerdir. Bu ürünler, kekin yapımı kadar sunumunun da önemli olduğunun bir göstergesidir. Sunum açısından daha hoş görüntülere bu ürünler yardımıyla imza atabilirsiniz. Cam ve metal olarak sizlerle buluşturduğumuz birbirinden şık tasarımlara sahip kek standları, 2'li ve 3'lü formuyla sizi bekliyor. Hem klasik hem de kapaklı kek standı modelleriyle sunumlarınızı taçlandırabilirsiniz. 

Kek Standı Ne İşe Yarar?

Kek Standı Kullanımı

Kek yapımı kadar sunum da önemlidir. Kek standları bu nedenle çok önemlidir. Kek sunumunu başarılı bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz bu ürünler, Madame Coco farkıyla %100 kaliteli olarak sizlerle buluşuyor. Ayrıca uygun fiyat yapılarına sahip olan ürünler, şık tasarımlarıyla da göz dolduruyor. Yapacağınız ürünün sunumunu başarı ile gerçekleştirebileceğiniz bu ürünler, başarılı bir şekilde sunum yapmaya yarayarak verimli bir kullanım vadediyor.

Kek Standı Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kek standı almadan önce ürünlerin tamamını incelemeniz ve ona göre karar vermeniz önemlidir. Bu, tercih işlemlerinde de kolaylık sağlayacaktır. Bununla beraber ürün tercihinde kaliteyi kesinlikle göz ardı etmemeniz gerekir. Öte yandan dayanıklılık ve tasarım özelliklerine de dikkat ederek verimli bir alışverişin kapılarını aralayabilirsiniz.

Kapaklı Kek Standı Fiyatları Nasıldır?

Madame Coco olarak belirlemiş olduğumuz fiyat politikaları gereğince ürünlerimizi en uygun fiyatlama yöntemini tercih ediyoruz. Uygun fiyatlar sayesinde ürünlere ulaşmanız daha kolay bir hale gelmektedir. Fiyatlama stratejimizi tamamen bütçe dostu odaklı olacak şekilde ayarlamaktayız. Bu sayede kaliteli ürünleri en uygun fiyata alma fırsatınız daima güncel kalıyor. Aynı durum kapaklı kek standı ürünlerinde de geçerlidir.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "1KKEKS0010", "name": "Valence Serisi Ayaklı Kek Standı", "price": 49.99, "brand": "Madame Coco", "position": 1, "sku": "8682116038706", "variant": "STD", "category": "Kek Standları", "main_category" : "40", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "50+50 mECİDİYEKÖY", "dimension12": "Kek Standı", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Cam", "dimension14": "1KKEKS0011139", "dimension15": "8682116038706", "dimension16": " 49.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension30": "31684" } ] } } }