{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "user": { "email": "" } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
Filtrele
Sırala
Görünüm
0 Ürün

Aradığınız sonuç bulunamadı

Rendeler

Kullanışlı Rende Modelleri Hangileri?


Rende Çeşitleri Rende , mutfak gereçlerinden küçük ama hayatınızı kolaylaştıracak bir üründür. Yemeklerin içine katılacak malzemeleri istenilen boyutta dilimler ve parçalar. Sarımsaktan tutun ki birçok sebzeyi dilimlemenizi sağlayan rende modelleri , yemek hazırlama aşamalarını daha pratik hale getirmektedir. Birçok çeşidi olan rendeler farklı tasarım ve kullanım amaçlarına göre çeşitlilik göstermektedir. Cam rende ve yatay rende çeşitleri , kullanışlılık açısından tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren modeller olarak sayfamızda sizlere sunulur. Aynı zamanda mini rende ve peynir rendesi çeşitlerine de markamızın yüksek kaliteli ürün yelpazesinden ulaşabilirsiniz.


Cam Rende Nasıl Kullanılır?


Cam Rende Yatay şekilde tasarlanmış olanı rendelediklerinizi direkt kendi haznesine atar. Bu pratiklik ile malzemeyi direkt yemeklerde kullanım olanağı sağlar. Üzerinde yer alan kesici kısmı kaliteli olmalı ince ince kıyma görevini yerine getirmelidir Bu nedenle rende alırken kullanılan materyale bıçak stiline dikkat etmek gerekir. Kesici bölümü cam haznenin üstüne yerleştirebilir ve dilediğiniz ürünü kolayca dilimleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Mutfağınız için pratik çözümler sunan hazneli pratik modeller Madame Coco’da!


Cam Rende Nerede Satılır?


Zamandan tasarruf etmenizi sağlayan rendeler renkli ve farklı tasarımları ile mutfağınızda yerini alacaktır. En çok tercih edilen dört tarafı dikey kullanımlı rende modelleridir. İki tarafı farklı bıçağı olan rendeler farklı boyutlarda rendeleme işlemini yapmakta, yemekler için kullanılacak malzemeleri istenilen boyutlarda dilimlemektedir. Bu rendelerin bir tarafı cips dilimleme özelliğine sahiptir. Hazneli rende modeli çok kullanım sağlamakta. Madame Coco olarak mutfağınız için aradığınız uygun rende fiyatları ve modellerini sizler için sunuyoruz.


Rende Fiyatları Ne Kadardır?


Rendelenen malzeme haznesi sayesinde çevreye dökülmez. Gıdaları sıkıştırarak daha rahat rendelemenizi sağlar. Rendeleme sonrası temizlenme işi de önemlidir. Elde veya bulaşık makinesinde kolay temizleme özelliğine sahip olmalıdır. Katlanabilir ve fazla yer kaplamayan modelleri kolay şekilde muhafaza edilir. Tek taraflı rende elde rahat tutması direkt katacağınız yemek üzerine rendelemeniz açısından pratiklik sağlar. Rendelerin kulpları rahatça tutulmalı ufak detay gibi görünse de kullanım esnasında sürekli kullanılan ürün olduğu için rahatlık vermelidir. Bütçenize uygun rende fiyatları ile mutfağınızın olmazsa olmazı bu ürünleri sayfamızdan satın alabilirsiniz.

{ "type": "productListViewed", "payload": [] }

Sepeti Temizle

Tüm ürünleri kaldırmak istediğinize emin misiniz?