{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Yatak Odasi > Pike > Düz Pikeler (1 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
Renk
Ölçü
Kargo Bedava
Materyal
Fiyat
Belle Çİft Kişilik Pike Belle Çİft Kişilik Pike
799,99 TL /
Sepette
400.00 TL
Düz Pike Çeşitleri Hangileri?

Düz Pike

Pike, ince bir yapıya sahip, yaz günlerinde sizi serin tutacak özellikleriyle beraber kullanabileceğiniz bir üründür. Bu ürünü üstünüze örterek yaz günlerinde serin kalabilirsiniz. Bununla birlikte düz pike ise pike ürününün klasik olarak düz tasarıma ve düz renklere sahip olduğu durumu anlatır. Yatak odanızın tasarımını derinden etkileyecek olan bu ürünler, geleneksel ve modern tasarım olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Geleneksel modelde genellikle düz renkler kullanılırken, modern modellerde ise desenli yaklaşımlar mevcuttur.

Düz Pike Modelleri Nelerdir?

Düz Pike Modelleri

Madame Coco web sitesinde yüzlerce çeşit >düz pike modelleri bulabilirsiniz. Bu modeller tasarımdan kullanım tarzına göre pek çok unsur sayesinde oluşur. Tek kişilik ya da çift kişilik olmak üzere temelde ikiye ayrılan bu ürünler, estetik tasarımı sayesinde yatak odanızın dekorasyonuna önemli katkılarda bulunuyor.

Düz Pike Özellikleri Nelerdir?
Sade ve düz tasarımıyla dikkat çeken Madame Coco pikeleri, yatak odanızda bulunan atmosferi değiştirmeye yardımcı oluyor. Ürünleri genel olarak 30 derecede yıkamanız gerekir. %100 pamuktan yapılmış olan bu ürünlerde çeşit çeşit renkler mevcuttur. Bu renkler ve modeller arasında dilediğiniz pike modelini tercih edebilir, Madame Coco farkıyla rahat bir kullanım sergileyebilirsiniz.
Düz Pike Fiyatları Ne Kadar?
Madame Coco, belirlemiş olduğu fiyat politikaları gereğince ürünlerinde minimum fiyat aralıkları belirler. Böylelikle müşterilerin bütçeleri sarsılmadan alışveriş gerçekleşmiş olacaktır. Madame Coco, uygun fiyat politikasını sürdürmeye devam edecektir.
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "PO-30", "name": "Belle Çİft Kişilik Pike", "price": 799.99, "brand": "Madame Coco", "position": 1, "sku": "8682116283854", "variant": "BEYAZ", "category": "Düz Pikeler", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "21 YAZ", "dimension12": "Pike - Otel", "dimension13": "TEKSTİL/Pike", "dimension14": "1KPKCK0367101", "dimension15": "8682116283854", "dimension16": " 799.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension30": "45693" } ] } } }