{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "user": { "id":"None", "email": "", "phone": "" } }
{ "user": { "email": "" } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
Filtrele
Sırala
Görünüm
1 Ürün
renk
ölçü
materyal
fiyat

Audrey Buz Kovası

747.99
100 TL Üzeri %70
224.4
Buz Kovaları

Buz Kovası Nedir?


Buz Kovası Sıcak yaz havalarında serinlemek için ve buz ihtiyacını gidermek için kullanılan, özelliklere içeceklere buz ilavesi yapmak için eşsiz bir deneyim sunan buz kovası , estetik cam kesim teknikleriyle zarif bir duruş sergilemenin yegâne yolunu oluşturuyor. Cam berraklığının yansıtıldığı bu ürünün derin yapısı, şık tasarımı sayesinde tamamen doğal bir görüntü çizerken aynı zamanda üretmiş olduğunuz buzları saklamanızı sağlıyor.


Buz Kovası Ne İşe Yarar?


Buz Kovası Özellikleri Buz saklama kabı olarak kullanılabilen bu ürün, aynı zamanda çeşitli materyalleri de saklamanız için özel olarak tasarlanmıştır. Bu nedenle ilgili ürünün fonksiyonel bir yapıda olduğu söylenebilir. Bununla birlikte Madame Coco markası, ilke olarak fonksiyonelliği, kaliteyi ve estetik görünüşü ön planda tutar. Bu ürünlerde ilgili özelliklerin tamamı mevcuttur.


Buz Kovası Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?


Genel ihtiyaçlarınızı karşılarken kullanabileceğiniz buz kovası çeşitlerinde dikkat edilecek ilk şey kalite olmalıdır. Kaliteli ürünler, uzun kullanım ömrü sunmaları sebebiyle tercihlerinizde üst sıralarda olmalıdır. Madame Coco olarak kaliteli ve dayanıklı ürünleri sizlerin ihtiyaçları için sunuyoruz.


Buz Kovası Fiyatları


Madame Coco olarak, benimsemiş olduğumuz fiyat stratejileri ve fiyat politikaları sayesinde kaliteli ürünleri uygun fiyatlara sunmaya devam ediyoruz. Sitemizde yer alan her ürün gibi bu üründe de kalite, uygun fiyatlı bir yapıyla sizlere ulaşıyor. Böylelikle ürünleri inceleyerek, en yeni, en iyi ve en kaliteli ürünü uygun fiyatlara satın almanızın kapıları aralanmış olmaktadır.

{ "type": "productListViewed", "payload": [{ "item_id": "8682116232791", "item_pk": "42339", "item_name": "Audrey Buz Kovası", "affiliation": "Madame Coco", "coupon":"100 TL Üzeri %70", "discount": "523.59", "index": 1, "item_brand": "Madame Coco", "item_category": "SOFRA", "item_category2": "Servis & Sunum", "item_category3": "Buz Kovası", "item_list_id": "SOFRA", "item_list_name": "SOFRA", "item_variant": "1000ML", "price": 747.99, "quantity": 1 }] }

Sepeti Temizle

Tüm ürünleri kaldırmak istediğinize emin misiniz?