{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Yatak Odasi > Alez & Hurç > Yatak Alezi (10 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Filtreler
Kategoriler
Renk
Ölçü
Materyal
Fiyat
Alaise Sıvı Geçirmez Köşe Lastikli King Size Yatak Alezi - Beyaz Alaise Sıvı Geçirmez Köşe Lastikli King Size Yatak Alezi - Beyaz
99,99TL
79,99 TL
İndirimli Ürün
Alaise Sıvı Geçirmez Fitted King Size Yatak Alezi Alaise Sıvı Geçirmez Fitted King Size Yatak Alezi
124,99TL
99,99 TL
İndirimli Ürün
Alaise Sıvı Geçirmez Fitted Tek Kişilik Yatak Alezi Alaise Sıvı Geçirmez Fitted Tek Kişilik Yatak Alezi
84,99TL
67,99 TL
İndirimli Ürün
Alaise Sıvı Geçirmez Köşe Lastikli Yatak Alezi Alaise Sıvı Geçirmez Köşe Lastikli Yatak Alezi
99,99TL
79,99 TL
İndirimli Ürün
Alaise Sıvı Geçirmez Fitted Çift Kişilik Yatak Alezi Alaise Sıvı Geçirmez Fitted Çift Kişilik Yatak Alezi
114,99TL
91,99 TL
İndirimli Ürün
Alaise Sıvı Geçirmez Köşe Lastikli Çift Kişilik Yatak Alezi Alaise Sıvı Geçirmez Köşe Lastikli Çift Kişilik Yatak Alezi
84,99TL
67,99 TL
İndirimli Ürün
Alaise Sıvı Geçirmez Köşe Lastikli Tek Kişilik Yatak Alezi Alaise Sıvı Geçirmez Köşe Lastikli Tek Kişilik Yatak Alezi
59,99TL
47,99 TL
İndirimli Ürün
Kapitoneli Tek Kişilik Yatak Alezi - Beyaz Kapitoneli Tek Kişilik Yatak Alezi - Beyaz
59,99TL
47,99 TL
İndirimli Ürün
Kapitoneli King Size Yatak Alezi - Beyaz Kapitoneli King Size Yatak Alezi - Beyaz
89,99TL
71,99 TL
İndirimli Ürün
Kapitoneli Çift Kişilik Yatak Alezi - Beyaz Kapitoneli Çift Kişilik Yatak Alezi - Beyaz
84,99TL
67,99 TL
İndirimli Ürün

Yatak Alezi

Sektörünün en iyileri arasında yer alan Madame Coco çatısı altında evin için gerekli tüm parçaları kolayca bulabilirsin. Kendimize özgü tarzımız ve tüm ürünlerini en kaliteli olacak şekilde üretmememiz memnuniyet düzeyini daha da artırmaktadır. Ev tekstili, dekorasyon, mutfak gereçleri, aydınlatma, kozmetik ve daha pek çok kategoriye sahip olan koleksiyon içerisinde özellikle yatak odası ürünleri yoğun ilgi görmektedir. Bu kategoriyi incelediğinde nevresim takımları, çarşaf ve yastık kılıfı, battaniye, yatak örtüsü, yatak alezi, yastık ve yorgan gibi parçaları görebilirsin. Her biri birinci sınıf malzemeler kullanılarak üretilen tasarımlar sayesinde hem kendine hem de misafirlerine konforlu bir uyku ortamı oluşturabilirsin. Eğer yatak odası tekstili alışverişini ilk kez yapacaksan işe ilk olarak yatak alezi satın almakla başlayabilirsin. Alez nedir diye baktığında bu parçalar genellikle yatak koruyucu olarak tanımlanmaktadır. Sıvı geçirmezlik özelliğinin bulunması onları daha da kullanışlı hale getirmektedir. Her yatak tipine uyum sağlayan yatak ve yastık alezi modelleri Madame Coco tarafından özel olarak üretilmekte olup pamuksu dokusuyla yatakta yatan kişiye konfor sunmaktadır. Tek kişilik, çift kişilik ve king size gibi çeşitlere ayrılması sayesinde her ebattaki yatak için alez kullanabilirsin. Bu parçalar genellikle beyaz renkte üretildiğinden hem yatağınla uyumlu olacak hem de birlikte kullanacağın nevresim takımlarının altından belli olmayacaktır. Aynı zamanda alezin yataktan kaymama özelliğinin olması yatağına kusursuz bir görünüm verecektir.

Yatak Alezi Modelleri


Yatak alezi modellerini incelediğinde ürünlerin ebat, tasarım ve üretimde kullanılan malzeme ve fiyat yönünden birbirinden ayrıldığını görebilirsin. Ebat olarak baktığında 160*200, 100*200 ve 180*200 gibi farklı ölçüler vardır. Bunlar köşe lastikli ve fitted yani yatağı tamamen yatağı kaplayan modeller için farklılık göstermektedir. Genellikle köşe lastikli alez çeşitleri yataklar için biraz daha kullanışlı olmaktadır. Tasarım olarak baktığında ise alezler kapitoneli ve havlu kumaş olmak üzere iki farklı türde üretilir. Kapitoneli alez ebatları da tıpkı diğerleri gibi olup sıvı geçirmeyecek şekilde üretilir.

Tasarımı farklı olmasına karşın alez ve hurç kategorisinde sunulan tüm Madame Coco alez yatak koruyucu ürünler yumuşak bir dokuya sahiptir. Ürünlerin aynı zamanda rahat, pratik ve kullanışlı olması da seni memnun edecektir. Satın alacağın alez çift kişilik olsun istiyorsan fitted olan modelleri tercih edebilirsin. Özellikle king size olanlar ebat olarak daha büyük olduğundan fitted tasarımlar ihtiyacını fazlasıyla karşılayacaktır. Sıvı geçirmez özellikte üretilen bu parçalar yıkanabilir olma özelliğine de sahiptir. Böylece kirlendiğinde kolayca çıkarıp 30 dereceye kadar makinede yıkabilirsin. Yıkanabilme özelliği alez tek kişilik modelleri için de geçerlidir. Her ürünün kullanışlı olacak şekilde tasarlanması sayesinde tüm yatak odası tekstili ürünlerini hem kullanım hem de temizlik tereddütü yaşamadan rahatça satın alabilirsin. İstersen alez çarşaf ile birlikte yastık alezi de sipariş vererek yatağının konforunu ve koruyuculuğunu daha da artırabilirsin.

Yatak Alezi Fiyatları


Madame Coco ürünlerinde kalite hep üst seviyede tutulduğundan fiyatlar belirlenirken ürünlerin diğer özellikleri göz önünde bulundurulur. Alez fiyatları için de geçerli olan bu durum sayesinde hem ihtiyacına hem de bütçene uygun ürünleri kolayca bulup satın alabilirsin. Sitede başta yatak odası olmak üzere her kategoriye ait ürünlerde özel indirimler yapılmaktadır. Bunları görebilmek adına fırsat köşesini inceleyebilirsin. Özellikle hurç modellerini, yatak ya da yastık alezi fiyatlarını görmek istediğinde sol kısımda yer alan filtreleme aracından yardım alabilirsin. Kategori ve fiyat aralığı seçimini yaptığında sana uygun parçalar tek bir sayfada listelenecektir. Köşe lastikli tek kişilik alez çeşitleri en uygun fiyatlı ürün grubudur. Nispeten yüksek fiyat aralığı ise sıvı geçirmez fitted king size yatak alezi modellerine aittir. Bunların kalitesi birbiriyle aynı olduğundan seçimlerinde yatağının özelliklerini dikkate alabilirsin. Çarşaf ve yastık kılıfı alışverişlerini de tıpkı alezde olduğu gibi yatak ölçülerine göre yapmanda yarar vardır. Fitted olan modeller yatağı daha rahat kavradığından farklı ebat yataklara kolayca uyum sağlamaktadır. Tüm parçalarda özel fiyat belirleyerek herkesin bu ürünleri kullanabilmesi adına dönem dönem çeşitli kampanyalar ve indirimler sunuyoruz. Böylece alez yatak koruyucu fiyatları daha da ekonomik hale gelmektedir. Fırsatları kaçırmamak ve ev tekstili modasından haberdar olmak için internet sitesini takip edebilirsin. İstersen siteden ev kombinlerinin yanı sıra kendin için kişisel parçalar da sipariş edebilirsin. Uyku vaktinde kullanabileceğin birbirinden şık ve rahat pijama takımları sayesinde yatağının konforuna maksimum rahatlığı ilave edebilirsin.

Yatak Koruyucu Alez Nedir?


Doğrudan yatağın üzerine serilen bir tür kılıf olan yatak koruyucu alez görünüm itibariyle çarşafla benzerlik gösteren bir üründür. Genellikle yatak koruyucu üretiminde ana madde olarak polyester kumaş ile pamuk kullanılır. Sıvı geçirmemesi için iki katmanda oluşacak şekilde tasarlanan bu ürünler aynı zamanda yatağının kullanım ömrünün de uzamasını sağlayacaktır. İlk kısım havlu olup alt kısımda sıvıyı hapseden sıvı geçirmez polyester kullanılır. “Satın alacağım alez çift kişilik sıvı geçirmez olsun.” diyorsan havlu olan modelleri tercih edebilirsin. Bunlar bebek yatakları yanı sıra hem tek kişilik hem de çift kişilik yataklarda rahatça kullanılabilir.

Kapitoneli alezler ise daha standart kullanımlar için uygun görülür. Havlu ve kapitone seçenekleri yastık kılıfları için de mevcuttur. Bunlar tek tek satın alabileceğin gibi set halinde de sipariş verebilirsin. Beyaz, düz ve desensiz şekilde tasarlanan yatak koruyucuları, satın alacağın desenli nevresim ya da pike setleri ile renklendirebilirsin. Madame Coco yatak odası ürünleri arasında bunların her biri için birden çok seçeneğin olması istediğin parçayı bulup satın almanı sağlayacaktır.

Yatak Alezi Çift Kişilik


Yatak alezi çift kişilik modelleri hem standart hem de king size olarak ikiye ayrıldığından bu tarz parçaları satın almadan önce yatağının ölçüsüne dikkat etmelisin. Özellikle köşe lastikli olan modellerden satın almak istiyorsan yatağını tam kapatması için doğru ölçüleri belirlemen gerekecektir. Yatağında bakteri oluşmasını önleyecek ve yatak çarşaflarının kırışmasına engel olacak alezler için Madame Coco sana en özgün seçenekleri sunmaktadır. Sektörde uzun yıllardan bu yana hizmet vererek güvenilir mağazacılık anlayışıyla evin için en özel parçalara sahip olmanı sağlıyoruz.

Yatak odası ve mutfak tekstili ürünlerinde alerji yapmayan kumaşların tercih edilmesi; sana, ailene ve misafirlerine daha sağlıklı ev ve yaşam ürünleri vadediyor. Bu sayede alez yatak örtüsü alışverişlerin için Madame Coco tasarımlarına göz atabilirsin. Her ihtiyaca ve tarza hitap eden parçaların bulunması, bunların en kaliteli ve uygun fiyatlı olacak şekilde satılması alışverişlerini daha keyifli hale getirecek. Ürünlerde Avrupai desenlerle modernize formların bir araya getirilmesi evinin havasını değiştirecek. Sürekli zenginleşen ürün yelpazesinin ve özgün tasarımların olması sayesinde kendine birbirinden şık yatak örtüsü takımları oluşturabilirsin. Ayrıca konfor eşliğinde kullanacağın yastık ve yorgan çeşitlerini de Madame Coco koleksiyonlarından satın alabilir, kaz tüyü ürünlerle uykunu daha rahatlatıcı ve dinlendirici kılabilirsin. Evinde natürel ve bir o kadar da modern bir tarz yaratmak istiyorsan hemen online alışveriş olanağından yararlanan!
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "ALZ-64", "name": "Alaise Sıvı Geçirmez Köşe Lastikli King Size Yatak Alezi \u002D Beyaz", "price": 79.99, "brand": "Madame Coco", "position": 1, "sku": "8682116072175", "variant": "BEYAZ", "category": "Yatak Alezi", "main_category" : "2", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Alez-Yatak-Sıvı Geçirmez", "dimension13": "TEKSTİL/Alez", "dimension14": "1KYTAL0076101", "dimension15": "8682116072175", "dimension16": " 99.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "30903" }, { "product_id": "1KYTAL0089", "name": "Alaise Sıvı Geçirmez Fitted King Size Yatak Alezi", "price": 99.99, "brand": "Madame Coco", "position": 2, "sku": "8682116206280", "variant": "BEYAZ", "category": "Yatak Alezi", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Alez-Yatak-Sıvı Geçirmez", "dimension13": "TEKSTİL/Alez", "dimension14": "1KYTAL0089101", "dimension15": "8682116206280", "dimension16": " 124.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "37413" }, { "product_id": "1KYTAL0087", "name": "Alaise Sıvı Geçirmez Fitted Tek Kişilik Yatak Alezi", "price": 67.99, "brand": "Madame Coco", "position": 3, "sku": "8682116206266", "variant": "BEYAZ", "category": "Yatak Alezi", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Alez-Yatak-Sıvı Geçirmez", "dimension13": "TEKSTİL/Alez", "dimension14": "1KYTAL0087101", "dimension15": "8682116206266", "dimension16": " 84.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "37412" }, { "product_id": "1KYTAL0086", "name": "Alaise Sıvı Geçirmez Köşe Lastikli Yatak Alezi", "price": 79.99, "brand": "Madame Coco", "position": 4, "sku": "8682116206259", "variant": "BEYAZ", "category": "Yatak Alezi", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Alez-Yatak-Sıvı Geçirmez", "dimension13": "TEKSTİL/Alez", "dimension14": "1KYTAL0086101", "dimension15": "8682116206259", "dimension16": " 99.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "37411" }, { "product_id": "1KYTAL0088", "name": "Alaise Sıvı Geçirmez Fitted Çift Kişilik Yatak Alezi", "price": 91.99, "brand": "Madame Coco", "position": 5, "sku": "8682116206273", "variant": "BEYAZ", "category": "Yatak Alezi", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Alez-Yatak-Sıvı Geçirmez", "dimension13": "TEKSTİL/Alez", "dimension14": "1KYTAL0088101", "dimension15": "8682116206273", "dimension16": " 114.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "37410" }, { "product_id": "1KYTAL0085", "name": "Alaise Sıvı Geçirmez Köşe Lastikli Çift Kişilik Yatak Alezi", "price": 67.99, "brand": "Madame Coco", "position": 6, "sku": "8682116206242", "variant": "BEYAZ", "category": "Yatak Alezi", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Alez-Yatak-Sıvı Geçirmez", "dimension13": "TEKSTİL/Alez", "dimension14": "1KYTAL0085101", "dimension15": "8682116206242", "dimension16": " 84.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "37409" }, { "product_id": "1KYTAL0084", "name": "Alaise Sıvı Geçirmez Köşe Lastikli Tek Kişilik Yatak Alezi", "price": 47.99, "brand": "Madame Coco", "position": 7, "sku": "8682116206235", "variant": "BEYAZ", "category": "Yatak Alezi", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Alez-Yatak-Sıvı Geçirmez", "dimension13": "TEKSTİL/Alez", "dimension14": "1KYTAL0084101", "dimension15": "8682116206235", "dimension16": " 59.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "37408" }, { "product_id": "ALZ-31", "name": "Kapitoneli Tek Kişilik Yatak Alezi \u002D Beyaz", "price": 47.99, "brand": "Madame Coco", "position": 8, "sku": "8682116135511", "variant": "BEYAZ", "category": "Yatak Alezi", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Yatak Alezi", "dimension13": "TEKSTİL/Alez", "dimension14": "1KYTAL0081101", "dimension15": "8682116135511", "dimension16": " 59.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "35178" }, { "product_id": "ALZ-31", "name": "Kapitoneli King Size Yatak Alezi \u002D Beyaz", "price": 71.99, "brand": "Madame Coco", "position": 9, "sku": "8682116135535", "variant": "BEYAZ", "category": "Yatak Alezi", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Yatak Alezi", "dimension13": "TEKSTİL/Alez", "dimension14": "1KYTAL0083101", "dimension15": "8682116135535", "dimension16": " 89.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "35177" }, { "product_id": "ALZ-31", "name": "Kapitoneli Çift Kişilik Yatak Alezi \u002D Beyaz", "price": 67.99, "brand": "Madame Coco", "position": 10, "sku": "8682116135528", "variant": "BEYAZ", "category": "Yatak Alezi", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Yatak Alezi", "dimension13": "TEKSTİL/Alez", "dimension14": "1KYTAL0082101", "dimension15": "8682116135528", "dimension16": " 84.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "35176" } ] } } }