{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "user": { "email": "" } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
Filtrele
Sırala
Görünüm
3 Ürün
renk
ölçü
materyal
fiyat

Conesa Yağlık 750ml

275.99
100 TL Üzeri %70
82.8

Conesa Yağlık 750ml

275.99
100 TL Üzeri %70
82.8
Yağlık ve Sirkelikler

Yağdanlık Sirkelik Çeşitleri Nelerdir?


Yağdanlık ve Sirkelik Çeşitleri Mutfağınızın şıklığını destekleyen, pratik kullanımlarıyla işinizi kolaylaştıran cam veya porselen yağdanlık ve sirkelikler ergonomik tasarımlarıyla mutfakların olmazsa olmazı haline gelmiştir. Şık duruşlarının yanı sıra yemek hazırlığı esnasında kolayca kapağını açıp kullanabileceğiniz sirkelik ve yağdanlık çeşitleri; büyük şişelerden zorlanarak aldığınız yağ ve sirkenizi dilediğiniz miktarlarda dökebilmenizi de sağlar. Genellikle ince uzun formlarda tasarlanan yağlık ve sirkelik çeşitleri; porselen, cam gibi mutfağa uyumlu materyallerden üretilirler. Kullanıcıların en çok tercih ettiği ürün ise cam yağdanlıktır. Hem içerisindeki yağı gösteriyor olması sebebiyle karışıklığa mahal vermeyen hem de az miktarlarda kullanım için uygun tasarıma sahip olan damlatmaz yağdanlıklar kullanıcıların severek kullandığı mutfak gereçleri arasındadır.


Yağdanlık ve Sirkelik Modelleri Kaç Ml?


Seçeceğiniz modele göre, farklılık taşıyan hacimlerde yağlık ve sirkeliklerle karşılaşmanız mümkündür. Genellikle mutfakta ocak yanında veya tezgah üstünde konumlandırılan bu gereçler, estetik bir görünüm açısından minimal boyutlarda üretilirler. Hem eviniz hem de mutfağınız için pratik ve şık çözümler sunan Madame Coco’dan temin edebileceğiniz cam yağlık ve sirkelik ürünleri iki farklı ölçüde üretilmiştir. Sofranızda da yer verebileceğiniz Olivie Yağlık-Sirkelik Mini Boy 2'li Set, 165 ml’lik küçük ve oldukça şık tasarımıyla sizlere sunulmaktadır. Mutfak tezgahınız üzerinde konumlandırabileceğiniz Olivie Yağlık-Sirkelik Orta Boy 2'li Set ise 370 ml’lik geniş bir hacme sahiptir. Uygun fiyatlı ve özgün tasarımlı yağdanlık modelleri ile sofranıza, mutfağınıza muhteşem bir zarafet taşımanın yanı sıra mutfak dekorasyonunuzu güçlendirecek; yemek yaptığınız esnada elinizin altında kolayca kullanabileceğiniz birer gereç haline gelecektir. Dilediğinizde büyük şişe veya tenekelerden sirkelik ve yağlıklarınıza huni ile takviye yapabileceksiniz.


Yağlık ve Sirkelik Fiyatları Ne Kadar?


Yağdanlık ve Sirkelik Fiyatları Her mutfağın en temel ihtiyaçlarından olan sirkelik yağlık, herkesin ulaşabileceği fiyatlara sahiptir. Üretim malzemesi, hacmi gibi farklılıklar nedeniyle üründen ürüne değişen yağdanlık sirkelik fiyatları; üyelerine özel çeşitli avantajlar sunan Madame Coco’da her bütçeye uygun olacak şekilde düzenlenmiştir. Dilediğiniz sirkelik yağlık modelini seçip sepetinize ekleyerek hızlıca sipariş verebilirsiniz.


Yağdanlık Temizliği Nasıl Yapılır?


Şişe formunda olmaları sebebiyle temizliği oldukça güç yapılabilen yağlık ve sirkelikler için en kesin çözüm bulaşık makinası kullanımıdır. Yüksek sıcaklıktaki su, şişenin mümkün olduğunca içerisine girerek yağı çözmekte ve geriye oldukça parlak, tertemiz sirkelik yağdanlık kalmaktadır. Bulaşık makinanıza yerleştirmeden önce yaklaşık 15 dakika bulaşık deterjanlı suyun içerisinde bekletmeniz durumunda yağların çözünmesi çok daha kolay hale gelecektir. Yağdanlık ve sirkelik temizliği elde yapmak isteyenler için ise şişelerin içerisine girebilen ince ve uzun formlu bulaşık fırçaları hayat kurtarıcı olacaktır. Yağdanlığınız ve sirkeliğiniz içerisine koyacağınız az miktarda bulaşık deterjanını, suyla birleştirdikten sonra ağız kısmından başlayıp özellikle yağdanlığınızın el değmeyen kısımlarını fırçalayabilirsiniz. Yağların çözündüğünü gördükten sonra ise bol su ile durulayarak kurumaya bırakmanız yeterli olacaktır.

{ "type": "productListViewed", "payload": [{ "item_id": "8682116783422", "item_pk": "49518", "item_name": "Vernon Sos Şişesi 400ml", "affiliation": "Madame Coco", "coupon":"100 TL Üzeri %70", "discount": 40.59, "index": 1, "item_brand": "Madame Coco", "item_category": "MUTFAK", "item_category2": "Hazırlık", "item_category3": "Yağlık ve Sirkelik", "item_list_id": "MUTFAK", "item_list_name": "MUTFAK", "item_variant": "6,2X6,2X19,2CM", "price": 57.99, "quantity": 1 },{ "item_id": "8682116984867", "item_pk": "59442", "item_name": "Conesa Yağlık 750ml", "affiliation": "Madame Coco", "coupon":"100 TL Üzeri %70", "discount": 193.19, "index": 2, "item_brand": "Madame Coco", "item_category": "MUTFAK", "item_category2": "Hazırlık", "item_category3": "Yağlık ve Sirkelik", "item_list_id": "MUTFAK", "item_list_name": "MUTFAK", "item_variant": "8X8X34,5CM", "price": 275.99, "quantity": 1 },{ "item_id": "8682116984744", "item_pk": "59441", "item_name": "Conesa Yağlık 750ml", "affiliation": "Madame Coco", "coupon":"100 TL Üzeri %70", "discount": 193.19, "index": 3, "item_brand": "Madame Coco", "item_category": "MUTFAK", "item_category2": "Hazırlık", "item_category3": "Yağlık ve Sirkelik", "item_list_id": "MUTFAK", "item_list_name": "MUTFAK", "item_variant": "8X8X34,5CM", "price": 275.99, "quantity": 1 }] }

Sepeti Temizle

Tüm ürünleri kaldırmak istediğinize emin misiniz?