{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "user": { "email": "" } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
Filtrele
Sırala
Görünüm
0 Ürün

Aradığınız sonuç bulunamadı

Buzluk

Buzluk Çeşitleri Nelerdir?


Buzluk yoğunluklu olarak yaz aylarında kullanılan ve eşsiz bir işleve sahip olan ürünlerin başında yer almaktadır. Günümüzde birçok kişi piknikte, etkinliklerde ve gerekli ihtiyaçlarda buzluk kullanmaktadır. Buzluklar birçok noktada işlevsel olduğu gibi tıbbi durumlarda da kullanılan materyallerinden birisidir. Buzluklar geniş ve mini buzluk olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Kullanım olanakları, koşulları ve gerekliklere oldukça değişkendir. Mini buzluk çeşitlerine bakıldığında genellikle dışarıda gerçekleştirilen etkinliklerden meşrubatı veya gıda ürününü soğuk tutmak için kullanılmaktadır. Bilindiği üzere bazı gıda çeşitleri belirli bir soğuklukta kalmalıdır. Büyük buzluklar da hacmi daha geniş ihtiyaçlarda ve endüstriyel operasyonlarda kullanılabilmektedir.


Buzluk Ne İşe Yarar?


Buzlukların temel görevleri içerisine koyulan içeceği veya gıda ürününü belirli bir soğukta tutmaktır. Buzluk üretimlerinde kullanılan özel ham maddeler, buzluğun içerisine koyulmuş gıdayı ortalama olarak 13 saat ile 15 saat arasında belirli bir ısı derecesinde tutabilmektedir. Bu sayede ürünün lezzeti ve doğallığı korunabilmektedir. Keza bozulmasının da önüne geçilmektedir. Buzluklar günümüzde birçok noktada kullanılmaktadır. Bu kullanım alanları da gün geçtikçe artış göstermektedir. Dağlık alanlarda, seyahatler de ve pikniklerde buzdolabına yakın olmayan alanlarda temel ihtiyaçlardan birisidir. Et ve süt ürünleri gibi genel olarak hızla bozulabilecek ve insan sağlığına zarar verecek durumların önüne geçilebilmektedir.


Buzluk Fiyatları Ne Kadar?


Buzluk fiyatları markasına, modeline, litresine ve özelliğine göre oldukça değişkendir. Günümüzde kullanılan mini buzluk ve büyük buzluk fiyatları da aynı şekilde farklı fiyatlara sahiptir. Markalar ihtiyaçlar doğrultusunda üretimlerini gerçekleştirdiği gibi tüketicinin de buzluk ihtiyacı farklılık gösterebilmektedir. Bu sebepler, buzluk fiyatları üzerinde doğrudan etkileyici unsurlardır. Uygun fiyatlı, kaliteli ve uzun ömürlü buzluk temininde Madame Coco ürünlerini tercih edebilirsiniz. Onlarca farklı buzluk çeşidine anında ulaşabilir, hızlı sipariş seçeneğiyle kısa bir sürede sahip olabilirsiniz. Gönderim esnasında tam donanımlı paketleme işlemleri gerçekleştiği gibi sizler güvenle ulaşır. Buzluk fiyatlarında avantajlı seçenekler için Madame Coco ‘yu takipte kalın!

{ "type": "productListViewed", "payload": [] }

Sepeti Temizle

Tüm ürünleri kaldırmak istediğinize emin misiniz?