{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Dekorasyon > Aksesuarlar > Kitap Destekleri (1 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
Renk
Ölçü
Materyal
Fiyat
Gregorie Kitap Desteği Gregorie Kitap Desteği
299,99 TL /
Sepette
150.00 TL
Kitap Desteği Ne İşe Yarar?

Kitap Destekleri

Kitapların düşmemesi için, başarılı bir şekilde yerinde durması için ve şık bir tasarıma imza atmak için kitap desteği ürünlerini kullanabilirsiniz. Tamamen modern tasarımlara sahip olan bu ürünler, genel olarak kaliteli yapıları ile dikkatleri üzerine çeker. Aynı zamanda uygun fiyat yapılarının yansıtıldığı bu ürünler sayesinde kitaplarınızı düzenleyebilir, rafta düzgün kalmasını sağlayabilirsiniz. Kitapların düşmesi, kitap raflarında karşılaşılan özelliklerden birisi olduğu için bu ürünler yardımıyla bu durumun üstesinden gelebilirsiniz.

Kitap Destekleyici Çeşitleri Nelerdir?

Madame Coco web sayfasında çok sayıda kitap destekleyici çeşitleri yer almaktadır. Geleneksel tasarımdan modern tasarıma kadar her çeşit tasarım özelliklerinin yer aldığı bu listede aradığınızı bulmak çok kolay. Sitemizde ilgili incelemeleri yaptıktan sonra satın alma aşamasına geçebilirsiniz.

Raf Üstü Kitap Desteği Alırken Hangi Unsurlara Dikkat Edilmelidir?

Raf Üstü Kitap Desteği

Raf üstü kitap desteği alırken dikkat etmeniz gereken ilk özellik tasarımdır. Kitap rafınızla uyumlu ve uygun tarzda tasarıma sahip olan ürünleri tercih etmeniz halinde görsel bir şölen düzenleyebilirsiniz. Aynı zamanda kalite özelliklerine de dikkat etmeniz gereken bu ürünlerde dayanıklılık da dikkat etmeniz gereken bir başka faktör olarak yerini alacaktır.

Kitap Desteği Fiyatları Nedir?
Madame Coco, belirlemiş olduğu fiyat aralıklarını tamamen müşterilerini düşünerek, bütçe dostu olacak nitelikte düzenler. Bu sayede uygun fiyatlarla birlikte kaliteli ürünleri alma şansınız artmış olacaktır. Aynı zamanda kaliteden asla vazgeçilmeyerek düzenlenen bu fiyatlama listesi, genel olarak müşteri memnuniyeti esaslı çalışmamızın bir sonucu olarak yerini almaktadır.
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "1KKTUT0007", "name": "Gregorie Kitap Desteği", "price": 299.99, "brand": "Madame Coco", "position": 1, "sku": "8682116305365", "variant": "STD", "category": "Kitap Destekleri", "main_category" : "120", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Kitap Desteği", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Dekoratif", "dimension14": "1KKTUT0007139", "dimension15": "8682116305365", "dimension16": " 299.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension30": "47378" } ] } } }