{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "user": { "id":"None", "email": "", "phone": "" } }
{ "user": { "email": "" } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
Filtrele
Sırala
Görünüm
0 Ürün

Aradığınız sonuç bulunamadı

El Aynaları

En Güzel El Aynası Modelleri Hangileri?


Kendiniz kullanabileceğiniz veya sevdiklerinize hediye edebileceğiniz birbirinden şık el aynaları, Madame Coco farkıyla sizlerle buluşuyor. Şık kenar çerçeveleri, minimal tasarımları ve zarif duruşlarıyla kullanıcıların beğenisini toplayan birbirinden güzel küçük el aynası modellerinin tümüne Madame Coco online mağazasından ulaşabilirsiniz.

• Avery Yuvarlak Ayna, bir tarafı normal diğer tarafı büyüteçli bir üründür. Hem dekoratif hem de işlevli bu şık ürün, kullanıcıların en sık tercih ettiği el aynalarından birisidir. Sadeliği seven ve aynasına güzelliği kendi yüzüyle taşımak isteyenlerin tercihi olan Avery Yuvarlak Ayna hem elde tutabilir hem de sabitlenebilir pratik bir forma sahiptir.

• Pomeline Ayna – Gold, altın renginden vazgeçemeyenlerin ev sevdiği ürünler arasındadır. Çerçevesindeki zarif kuş motifleriyle kullanıcıları büyüleyen bu muhteşem ayna oval bir tasarıma sahiptir. Masaya sabitlenebilir ayakları ve elde tutmaya uygun ebatlardaki çerçevesiyle Madame Coco üyeleri arasında çok popüler olan Pomeline Ayna – Gold, aynı zamanda hediyelik el aynası seçenekleri arasından şıklığıyla öne çıkmaktadır.

• Ivone Ayna – Silver, gümüş işlemelerin zarafetini evine veya sevdiklerine taşımak isteyenler için harika bir seçimdir. Kullanıcıların hayran kaldığı çerçeve işlemeleri, Ivone Ayna’ya tarifsiz bir şıklık katmaktadır. Sevilerek kullanılan ve hediyelik el aynası olarak tercih edilebilecek olan bu ürün, Madame Coco ışıltısını evinize taşıyacaktır.


El Aynası Boyutları Nasıldır?


Hem masada hem elde kullanım için uygun ebatlarda olması gereken el aynası ürünlerinin ölçüleri modellere göre farklılık göstermektedir. Avery Yuvarlak Ayna; 18,7x10 cm ölçülerinde üretilmiş, çift taraflı kullanıma olanak sağlayan bir aparat taşıyan küçük el aynasıdır. Pomeline Ayna – Gold, elde kullanıma daha uygun bir tasarıma sahip olmakla beraber 21,4x28,9x1,9 cm ölçülerinde üretilmiştir. Ivone Ayna – Silver ise 23,3x27,7x1,4 cm ölçülerinde oval bir dizaynı sizlere sunmaktadır. Her bir ölçü, aynanızı elinizde kullanabilmeniz için oldukça idealdir.


El Aynası Fiyatları Ne Kadar?


Madame Coco kullanıcılarına özel çeşitli avantajlar ve kampanyalarla yılın her dönemi kaliteyi uygun fiyata sunmaktadır. Hediyelik el aynası ürünlerini alabileceğiniz, birbirinden şık küçük el aynalarına uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz tek adres Madame Coco’dur.

{ "type": "productListViewed", "payload": [] }

Sepeti Temizle

Tüm ürünleri kaldırmak istediğinize emin misiniz?