{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "user": { "email": "" } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
Filtrele
Sırala
Görünüm
179 Ürün
renk
ölçü
materyal
fiyat
Madame Coco
Madame Coco
Madame Coco
Madame Coco

Anatolia Kulplu Bardak

624.99
Üyelere %50+%20
250.0
Bardak & Kadeh

Bardak Çeşitleri Nelerdir?


Bardaklar günlük hayatımızdan büyük ölçüde kullandığımız mutfak ürünlerinden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bardak çeşitleri ihtiyaçları doğrultusunda geniş kullanım olanaklarıyla üretilmektedir. Evleriniz için ihtiyaç duyduğunuz bardak çeşitleri Madame Coco ‘nun zengin ürün çeşitliliği ile beğeninize sunuluyor. Bardak çeşitleri örneklerine baktığımızda ise meşrubat bardağı , çay bardağı , kokteyl bardağı , alkol bardağı , su bardağı , kadeh bardağı ve rakı bardağı gibi seçenekler görülmektedir. Bardakların çeşit farklığı hangi alanda kullanılacağı ile alakalıdır. Çay için kullanılan bardaklar daha küçük bir yapıya sahip olması, sıcak bir içeceğin tamamını soğutmadan tüketilmesi için üretilmiştir. Keza kadeh için kullanılanları da daha estetik kaygısı yüksek, şık ve güzel bir izlenim oluşturabilmesi için farklı şekilde üretilmektedir.


Bardak Ölçüleri Nelerdir?


Bardak takımı seçeneklerine bakıldığında her bardağın ölçüleri farklı olabilmektedir. Madame Coco ürüm gamı içerisindeki bardak ölçülerine bakıldığında ise 295 ml, 200 ml, 140 ml, 220 ml, 100 ml gibi bardak modelleri ve ölçüleri ön plana çıkmaktadır. Bardak modelleri ile sofranıza şıklık ve zarafet getirecek olan çeşitlere Madame Coco ‘dan ulaşabilirsiniz.


Bardak Takımı İçerisinde Neler Var?


Bardak takımı mutfak ihtiyaçları arasında ön plana çıkan detaylardan birisidir. Özellikle yeni evlenecek kişiler başta olmak üzere yeni eve çıkan kişiler veya mutfak ihtiyacı olan bardak takımı detaylarını merak etmektedir. Çeyiz ve mutfak ihtiyaçlarınız için bardak seti çeşitlerimize göz atabilir ve ihtiyaçlarınızı tamamlayabilirsiniz. Bardak takımı setlerinde genellikle bardakların farklı ölçü ve tasarımlarında ürünler bulunmaktadır. Dekoratif işlemeler gibi detayların yanı sıra bardak takımı ihtiyacının tamamı barındırılmaktadır. Bazı bardak takımları setlerinde sürahi hediyelerinin de olabileceğini hatırlatmakta fayda var.


Kullanım Alanına Göre Bardak Modelleri Hangileri?


Bardaklarda kullanım alanları son derece önemlidir. Gece kulüplerinde kullanılan kadeh bardaklarıyla evde kullanılan kadeh bardakları arasında büyük ölçüde fark olacaktır. Bu fark salt görsellik üzerine kurulamayacağı gibi kalite ve uzun ömürlülük gibi temel detaylar üzerinedir. Keza kadeh bardaklarının yanı sıra tüm kadeh bardakları oldukça farklılık göstermektedir. Kullanım alanına göre bardak modelleri seçeneklerine bakıldığında ise karşımıza şunlar çıkmaktadır; Grace Kristali 6’lı su bardağı daha çok ev ve iş yerlerine uygun olan bardak modelidir. Verona Beyaz Şarap Bardağı ev kullanıma da uygunken gıda sektöründeki işletmeler içinde uygun olabilmektedir. Benito Çiftli Çay Bardağı ise daha çok gıda sektöründe hizmet veren kafe, bar ve restoranlara uygun olduğu söylenebilir. Mathilda Kristal Çay Bardağı ise ev kullanıma en uygun olan çay bardaklarından birisidir. Voyage 4’lü likör bardağı 110 ml ölçüsüyle barlar için oldukça uygundur. Alkol tüketimini yoğunlukla gerçekleştiren evler içinde tercih edilebilir.


Bardak Seti Fiyatları Ne Kadar?


Bardak seti modelleri, ihtiyaçlara ve gerekliklere göre farklı üretim olanaklarına sahip olduğu için fiyat çeşitliliği de oldukça geniştir. İşyerleri, bardak ihtiyaçlarını daha endüstriyel üretim gerçekleştiren işletmelerden temin etmektedir. Evde kullanılacak olan bardak çeşidi ise endüstriyel üretimlere ihtiyaç olmayan yerlerden de temin edilebilmektedir. Bardak çeşidi, kullanılan malzeme ve bardak boyutları gibi birçok kritere göre bardak fiyatları da değişiklik gösterecektir. Bardak seti fiyatları ve avantajları için Madame Coco ‘nun fırsatlarını takip edebilir ve indirimlerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca hızlı kargo seçeneklerimizle de sorunsuz bir kargo deneyimine sahip olabilirsiniz.



Sepeti Temizle

Tüm ürünleri kaldırmak istediğinize emin misiniz?