{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Yatak Odasi > Pike > Pike Takımları (1 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
Ölçü
Materyal
Fiyat
Gace Çift Kişilik Bordürlü Pike Takımı - Gri / Turkuaz Gace Çift Kişilik Bordürlü Pike Takımı - Gri / Turkuaz
169,99TL
101,99 TL
İndirimli Ürün
Pike Takımları Nasıl Kullanılır?

Pike Takımı

Yatak odası tekstilinin en çok tercih edilen ürünü pike setleridir. Rahat kullanımı ile özellikle yaz aylarında tercih edilir. Hem yatak örtüsü hem örtü şeklinde kullanılmaktadır. İçine yorgan battaniye konulabileceği gibi içine bir şey koymadan da kullanılabilir. İçerisinde yastık kılıfı çarşafı bulunan pike takımı modelleri uyku setleri içerisinde ince yapısı ile fazla yer kaplamamaktadır.

Pike Setleri Kumaşı Nasıl Olmalıdır?

Pike Setleri

Pike seti modellerinde pamuk , saten poplin gibi çeşitli kumaşlar kullanılmaktadır. Bunlar içerisinde nefes alma özelliği ile pamuk daha çok tercih edilir. Yüzde yüz pamuk ipliğinden ürettiği pike setleri Madame Coco zarafeti ile buluşuyor. Şık tasarımı , farklı renkler ile odanıza farklı bir hava katacaktır. Yıkamalara karşı rengi atmamalı , çekme yapmamalı. Madame Coco kaliteye ve müşteri memnuniyetine verdiği önem vermektedir. Ürünlerini bu doğrultuda tasarlamıştır.

Pike Seti Modelleri Nelerdir?

Uyku setleri içinde pike setlerinin çok tercih edilen bir ürün olduğunu yazmıştık. Evin her köşesinde zarafeti isteyenler yatak odası içinde zarif dokunuşların olmasını isterler. Beyaz taş ve bordür şeritlerin şık tasarımı odanızın havasını değiştirecek. Turkuaz ve turuncunun birlikte kullanıldığı yastık kılıfında kullanılmış çiçek deseni ile odanızda bahar havasını hissedersiniz. Sadelik sevenler için beyaz ve lacivert renklerin uyumu beğenizine sunulmaktadır. Tek kişilik ve çift kişilik ürün tipleri çekme yapmayan farklı renklerin uyumu, göz kamaştırıcı tasarımları ile birçok seçenek sunuyor. Aynı zamanda pike seti fiyatları konusunda çeşitli avantajları bünyesinde barındıran markamız, uygun fiyatlar kapsamında ürünlerini sizlerle buluşturuyor. 

Pike Setleri Nasıl Kullanılmalı?

Yaz aylarında tercih edilen pike setleri yastık kılıfı , çarşaf ve pikeden meydana gelmektedir. Eğer yatak örtüsü şeklinde kullanacaksanız pikenin içerisine battaniye ve yorgan konmamalıdır. Pamuklu iplikten üretilmiş bu ürünleri 30 derecede yıkamanız , düşük ısıda ütülemeniz önerilir. Kuru temizleme yapılması önerilmez.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "PBS-7", "name": "Gace Çift Kişilik Bordürlü Pike Takımı \u002D Gri / Turkuaz", "price": 101.99, "brand": "Madame Coco", "position": 1, "sku": "8682116163439", "variant": "GRİ/TURKUAZ", "category": "Pike Takımları", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "20 YAZ", "dimension12": "Pike - Bordürlü Set", "dimension13": "TEKSTİL/Pike", "dimension14": "1KPKCS0123835", "dimension15": "8682116163439", "dimension16": " 169.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "36722" } ] } } }