{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Banyo > Havlu > Yüz Havluları (63 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Filtreler
Kategoriler
Renk
Ölçü
Materyal
Fiyat
Maynor Bordürü Floşlu Havlu - Ekru Maynor Bordürü Floşlu Havlu - Ekru
19.99TL
14.99 TL
İndirimli Ürün
Maynor Bordürü Floşlu Havlu - Pudra Maynor Bordürü Floşlu Havlu - Pudra
19.99TL
14.99 TL
İndirimli Ürün
Abrial Bambu Havlu - Beyaz Abrial Bambu Havlu - Beyaz
24.99TL
18.74 TL
İndirimli Ürün
Roxane Yüz Havlusu - Pudra Roxane Yüz Havlusu - Pudra
19.99TL
14.99 TL
İndirimli Ürün
Aubrey Kroşeli Yüz Havlusu - Beyaz Aubrey Kroşeli Yüz Havlusu - Beyaz
34.99TL
26.99 TL
İndirimli Ürün
Verney Kroşeli Yüz Havlusu - Gri Verney Kroşeli Yüz Havlusu - Gri
34.99TL
27.99 TL
İndirimli Ürün
Madie Kroşeli Yüz Havlusu - Ekru Madie Kroşeli Yüz Havlusu - Ekru
34.99TL
27.99 TL
İndirimli Ürün
Aubrey Kroşeli Yüz Havlusu - Mürdüm
34.99TL
26.99 TL
İndirimli Ürün
Elicia Kroşeli Yüz Havlusu - Pudra Elicia Kroşeli Yüz Havlusu - Pudra
34.99TL
27.99 TL
İndirimli Ürün
Verney Kroşeli Yüz Havlusu - Beyaz Verney Kroşeli Yüz Havlusu - Beyaz
34.99TL
27.99 TL
İndirimli Ürün
Renate Kroşeli Yüz Havlusu - Ekru Renate Kroşeli Yüz Havlusu - Ekru
34.99TL
27.99 TL
İndirimli Ürün
Renate Kroşeli Yüz Havlusu - Pudra Renate Kroşeli Yüz Havlusu - Pudra
34.99TL
27.99 TL
İndirimli Ürün
Renate Kroşeli Yüz Havlusu - Beyaz Renate Kroşeli Yüz Havlusu - Beyaz
34.99TL
27.99 TL
İndirimli Ürün
Roxane Yüz Havlusu - Ekru Roxane Yüz Havlusu - Ekru
19.99TL
14.99 TL
İndirimli Ürün
Madie Kroşeli Yüz Havlusu - Mürdüm Madie Kroşeli Yüz Havlusu - Mürdüm
34.99TL
27.99 TL
İndirimli Ürün
Abrial Bambu Havlu - Indigo Abrial Bambu Havlu - Indigo
24.99TL
18.74 TL
İndirimli Ürün
Renate Kroşeli Yüz Havlusu - Mürdüm Renate Kroşeli Yüz Havlusu - Mürdüm
34.99TL
27.99 TL
İndirimli Ürün
Abrial Bambu Havlu - Koyu Mürdüm Abrial Bambu Havlu - Koyu Mürdüm
24.99TL
18.74 TL
İndirimli Ürün
Madie Kroşeli Yüz Havlusu - Pudra Madie Kroşeli Yüz Havlusu - Pudra
34.99TL
27.99 TL
İndirimli Ürün
Madie Kroşeli Yüz Havlusu - Beyaz Madie Kroşeli Yüz Havlusu - Beyaz
34.99TL
27.99 TL
İndirimli Ürün
Chambre Bordürü Jakarlı Yüz Havlusu - Beyaz / Pudra Chambre Bordürü Jakarlı Yüz Havlusu - Beyaz / Pudra
19.99TL
15.99 TL
İndirimli Ürün
Chambre Bordürü Jakarlı Yüz Havlusu - Beyaz / Açık Mürdüm Chambre Bordürü Jakarlı Yüz Havlusu - Beyaz / Açık Mürdüm
19.99TL
15.99 TL
İndirimli Ürün
Gauthier Nakışlı Yüz Havlusu - Mürdüm Gauthier Nakışlı Yüz Havlusu - Mürdüm
29.99TL
23.99 TL
İndirimli Ürün
Gauthier Nakışlı Yüz Havlusu - Beyaz Gauthier Nakışlı Yüz Havlusu - Beyaz
29.99TL
23.99 TL
İndirimli Ürün

Yüz Havluları

Gün içerisinde sıklıkla kullanılan yüz havluları yumuşak dokusu ve kaliteli malzeme yapısı ile vücudunu sağlıklı şekilde kurulamanı sağlar. Ellerini yıkadıktan sonra ya da rahatlatıcı bir duş sonrası havluya ihtiyaç duyarsın. Temizlik ve hijyen açısından önemli olan havlu kullanımı kişiye özel olmalıdır. Farklı boyutlardaki Madame Coco yüz havluları %100 pamuksu yapısı ile cildinin yumuşak kalmasını sağlarken uzun süreli kullanım sunar. Suyu emme gücü yüksek olan pamuklu yüz havluları farklı dikiş yapılarına ve ağırlığa sahiptir. Her zaman her yerde kullanılan havlu çeşitleri sabah bakımı ya da el yüz yıkama sonrasında cildini rahatlatır. Akşam yatmadan önce temizlediğin yüzünü ferahlatan havlular bakımlı olmanın kapılarını açar.

Yüz havluları ve banyoda kullandığın diğer havlular; üretim şekli, ilmek yapısı, ipliği ve kullanılan boyası kaliteyi belirleyen unsurlar içerisinde yer alır. Tek yüzü veya çift yüzü örülmüş ve farklı dokuma teknikleri kullanılarak ortaya çıkan yüz kurulama havluları tefeleme ve terbiye işlemlerinden geçerek en sık kullanılan banyo ürünlerinden biri haline gelir.

Yüz Havlusu Modelleri


Dokuma şekilleri, şık desenleri ve renk alternatifleri ile sunulan yüz havlusu modelleri yaygın bir kullanıma sahiptir. Pamuk liflerinden üretilen doğal malzemelerin kullanımı ile tasarlanan ve suyu kolayca emen yüz havlusu modelleri en kullanışlı ürünler arasında yer alır. Hassas ciltler ve çocuklar için koruma sağlayan alerjik reaksiyonların oluşmasını engelleyen modeller kusursuz bir kullanım sunar.

Banyo sonrasında rahatlayan ve açılan gözeneklerinizin hava alması ve nemini kaybetmeden kurulama yapılması için kullanılan havlunun kaliteli olması gerekir. Banyo havluları özel yapıları ile vücudunu tahriş etmeden kurumasını sağlar. Hamam sefası sonrası, sauna ve duş sonrasında kullanmak için en elverişli ürünler içerisinde bulunur.

Ayak sağlığını korumak için ayak bakımına dikkat etmen ve mümkün olduğunca ıslak tutmaman gerekir. Hijyen açısından vücudunda kullandığın havluları ayağın için kullanmamalısın. Çok kullanışlı olan ayak havluları duştan çıktıktan sonra ayağının ıslak zeminle temasını önleyerek çabucak kurumasını sağlar. Şık tasarımlara sahip olan modeller gün içerisinde ve banyo sonrasında yerde oluşan ıslaklıkları emerek kayma ve düşmelerin önüne geçer.

Yaz mevsiminin vazgeçilmez keyiflerinden olan ve bunaltıcı sıcaklarda yardımınıza koşan havuz ve deniz kenarları için de özel tasarımlar mevcut. Kalabalık bir ortama sahip olan bu alanlarda kişisel plaj havlusu kullanmalı ve temizliğine dikkat etmelisin. Kurulanmanı sağlayan aynı zamanda şezlong veya kumun üzerine serdiğinde koruyucu rolünü üstlenen havlular konforlu bir güneşlenmenin önünü açar. Koyu renkli havlular sıcağı daha fazla çekeceği için havlu seçim yaparken bu özelliği göz önünde bulundurabilirsin.

El ve yüz havlusunun farklı olması hijyen açısından önemlidir. Elinin ve yüzünün nem oranı ve kirlenme oranı aynı değildir. Bakterilerin uzuvların arasında geçiş yapmaması için ayrı bir el havlusu kullanmalısın. Yemek öncesi veya sonrası herhangi bir işten diğerine geçerken sürekli olarak elin yıkanması gerekir. Bu nedenle en sık kullanılan ürünler içerisinde el havluları yer alır. Nemi kolayca çeken ve hızlıca kuruyan el havlusunu banyoda veya mutfak havluları yerine rahatlıkla kullanabilirsin.

Yüz Havlusu Fiyatları


Tercihine göre alternatif sunan yüz havlusu fiyatları kullandığın alana, modeline ve içerdiği malzemesine göre çeşitlilik gösterir. Desenli veya desensiz havlular, kullandığın her ortamda şıklık sağlar. Farklı ebatlara sahip havlular mutfaktaki en sadık yardımcıların arasında bulunur. Yemek yaparken, temizlik işleri ile ilgilenirken ellerini kurulamak için yanında yer alır. Sıklıkla kullandığın mutfak havlusunu seçerken lekeleri belli etmeyen koyu veya desenli ürünleri tercih edebilirsin. Minimal boyutlardaki modeller hafif yapıları ile yer kaplamadan alandan tasarruf eder. Ortamın dekorasyonuna uyum sağlayan özgün tasarımlar mutfağında en şık kombinleri oluşturur.

Yüz kurulama havlusu alırken dikkat etmen gereken ilk şey içerdiği ürünün malzemesidir. Her malzemenin kendine has kullanım özelliği bulunur. Pamuk, kumaş, bambu, mikrofiber gibi materyalden üretilen havluların doğallığı ve yapısı farklılık gösterir. Kullandığın alana seçim yaparak işini kolaylaştırabilirsin. Sıkça kullandığın alanlarda emiciliği yüksek ve çabuk kuruyan modelleri tercih edebilirsin. Madame Coco yüz havlusu fiyatları kullandığın her alanda temizliği sağlamak ve hijyenik bir ortam oluşturmak için kolaylık sağlar. Çeyizlik, hediyelik ve günlük kullanıma uygun modeller için kategorileri ziyaret edebilirsin.

Yüz Havlusu Ölçüleri


Havlunun yoğunluğu ve ağırlığı kalitesini belirleyen unsurlar içerisinde yer alır. Kullanım alanına göre de değişen yüz havlusu ölçüleri ve ağırlıkları beklentilerine ve alışkanlıklarına göre kategorize edilebilir. Havlunun ağırlığı ve ölçüleri kurumasını etkileyen faktörlerdendir. Mevsime göre veya ortamın sıcaklığına göre kalın veya ince yapılardaki havluyu seçebilirsin.

Yüz havlusu ölçüleri genel olarak 50*76,50*80, 50*90 olarak üretilir. Daha küçük yapıdaki el havluları ise 30*30 ve 30*50 olarak farklılık gösterir. Havlunun ebatı ve boyutu büyüdükçe ağırlığında da değişim meydana gelir. Modern ve klasik tasarımlara sahip olan yüz kurulama havluları mutfağında veya banyonda dekoratif özelliği ile dikkatleri üzerine çeker. İşlemeli, nakışlı veya baskılı seçenekler sunan havlular dantelli eklentileri ile nostalji duygusunu hissettirir. Banyonun fayanslarına, duşa kabinin rengine ve oluşturmak istediğin renk ağırlığına uygun renkteki havlu modellerini tercih edebilirsin.

Yüz havluları boyutları modeline göre farklılık gösterir. En şık tasarımlarıyla banyo aksesuarları ürünleri ile uyum sağlayan havlular floş, bordür ince ayrıntılarla süslenmiş estetik detayları ile göz kamaştırır. Özel dokuma tekniği ile üretilen Jakarlı havlular dokusu ile yumuşaklığı hissettirir. Farklılığı sevenlerin kalbini kazanan armürlü havlular kullanım açısından rahatlık sağlar. Dinginliğin huzurunu taşıyan sade modeller, capcanlı renkleri ile hareket katan Madame Coco havluları fresh bir hava yaratarak ortamı yumuşatmayı başarıyor.

Her tekstil ürünü gibi havlular da içerdiği materyalin cinsine bağlı olarak çekme payına sahiptir. Çekmeyi ve küçülmeyi engellemek için düşük ısıda yıkamak ve kullanma talimatları doğrultusunda temizleme yapmak gerekir. İplik kalitesini düşürmemek ve sertleşmenin önüne geçmek için ağartıcı kullanılmamalı mümkün olduğunca kurutma makinesi yerine açık havada kurutmaya özen göstermen gerekir.

Yüz Havlusu Seti


Evinde uyuma önem veriyorsan ve bütünlüğü mutfaktan banyoya kadar bütün alanlarda yakalamak istiyorsan kendin ve sevdiklerin için yüz havlusu seti oluşturabilirsin. Dilersen sade ve klasik modelleri bir araya topla dilersen de arada sırada değişiklik yapmak için farklı desenleri bir araya getir. Okula, işe veya spora giderken kendi yüz havlunu yanında taşıyabilir kullandığın alana göre farklı renkleri belirleyebilirsin. Hafif yapıları ile kolaylıkla istediğin yere götürebilir ve hijyeni yanından eksik etmeyebilirsin.

Yeni evlenenlere, çeyiz hazırlığı yapanlara ya da evinde değişiklik yapmak isteyenlere kolaylık sunan Madame Coco, en önemli ihtiyaçlar içerisinde bulunan havluları banyo kategorisi ile buluşturur. Her türlü havlu çeşidini rahatlıkla bulabileceğin ürünleri bir araya toplayarak banyo, mutfak, günlük kullanım gibi kendi havlu setini oluşturabilirsin. Farklı baskı tekniklerinin kullanıldığı canlı desenler, örgünün naifliğini havluya taşıyan güpürlü danteller, püsküllü havlular ile banyonu hareketlendirebilirsin.

Pembe, krem, mürdüm, gibi renklerin yanı sıra ekru, indigo, vizon gibi nadir üretilen renklere Madame Coco sayesinde ulaşabilirsin. Yüz havlusu indirimli fiyat avantajı sayesinde kolaylıkla alışveriş yapabilirsin.
