{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > (0 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
"Sufle Kapları" için ürün bulunamadı

Yeni ürünlerimize göz atmak için tıklayınız.

Sufle Kabı Kaç Cm Olmalı?

Akışkan çikolatalı iç dolgusuyla damak şöleni yaşatan sufleleriniz için birbirinden şık sufle kaplarını kullanabilir, misafirlerinize sunumunuzu doğrudan Madame Coco’nun sufle kaplarında yapabilirsiniz. Eşit pişme derecesi, mükemmel kabarma ve porsiyon bakımından ideal bir sufleyi ise 10 x 5 cm olan bir sufle kasesinde yapabilmeniz mümkündür. Yuvarlak formdaki sufle tabağının ebatları büyüdükçe, porsiyon miktarı da büyüdüğünden mümkün olduğunca küçük; pişme hızı ve derecesi bakımından hayal kırıklığına uğratmayacak büyüklükte olması gereken sufle kabı için 5 x 10 cm ölçüleri oldukça idealdir.

Sufle Kapları Fırına Girer Mi?

Suflelerin özel tekniklerle pişirilmesi sebebiyle daha lezzetli hale geldikleri bilinmektedir. Bu inanılmaz lezzetli tatlılar; düşük ısıda, uzun sürede ve fırında pişirilmelidir. Sufle kabı, fırınların her yönden gelen sıcaklığına dayanıklı olacak şekilde üretilmektedir. Porselen malzeme kullanılan bu ürünler, leziz suflelerin ortaya çıkabilmesi için ideal özellikler taşımaktadır.

Sufle Kabında Kek Yapılır Mı?

Kek yapım gereçleri, ısıyı eşit dağıtmaları sebebiyle genellikle silikon ve çelikten üretilmektedir. Bu malzemeler, fırın sıcaklığını dengeli bir biçimde kabın içerisine yayarak kekin kabarmasını sağlamaktadır. Sufle kasesi de tıpkı bu gereçler gibi, dengeli ısı dağılımı üzerine kurulu bir yapıya sahiptir. Tek farkı, suflenin akışkan dolgusunu muhafaza edebilmesi açısından porselen malzemeden üretilmiş olmalarıdır. Porselen, çelik ve silikona göre sıcaklığı çok daha uzun süre muhafaza edebilmektedir. Sufle, yapısı gereği dolgusu bulunduğundan, pişirildikten sonra kabından çıkarılmadan servis edilmektedir. Ancak soğuduğunda tek parça halinde pişirildikleri kaptan ayrılabilen kekler için, porselen ideal bir malzeme olmayabilir. Fakat kabı ile birlikte porsiyon halinde servis edilecek kekler için, sufle kabı bulunmaz bir nimettir. Neredeyse kabarma garantisi bulunan porselen sufle kaselerde pişirilecek kekler, kap içerisinden çıkarılmadan servis edilecekse kesinlikle bir kişi için uygun boyuttaki sufle kabında pişirilebilir.

Sufle Porselen Kasede Olur Mu?

Porselen, mutfak gereçleri içerisinde çok sık kullanılan bir malzeme değildir. İşlenmesi ve kullanıma hale getirilmesi oldukça zahmetli olan porselen malzeme, aslında doğallığıyla mükemmel bir form sunmaktadır. Uzun süre, yüksek ısıya maruz kaldığında dahi hiçbir bozulma görülmeyen porselen kaplar mutfakta kullanmak için kusursuz ürünlerdir. Sufle, düşük ısıda fakat eşit dağılımla pişmesi gereken tatlılardan birisidir. Bu dağılımı sağlayabilen nadir malzemelerden biri olan porselen, sufleleri ocakta veya fırında pişirmek için en uygun ortamı sağlamaktadır.

Sufle Kabı Fiyatları Ne Kadar?

Sevdiklerinize ve misafirlerinize, damak şöleni yaşatan suflelerinizi sunabileceğiniz çok sayıda renk seçeneğiyle sunulan sufle kaseleri Madame Coco’da sizleri bekliyor. Kaliteyi, zarafet ve uygun fiyatlarla birleştiren Madame Coco’dan satın alacağınız sufle kaplarında, akışkan dolgulu mükemmel sufleler hazırlayabilirsiniz. Kabından çıkarmadığınız tatlınızı, doğrudan rengarenk ve şık duruşlarıyla büyüleyen sufle kaselerinde servis edebilir, misafirlerinize muhteşem bir sunum gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik Madame Coco sayesinde tüm bunları oldukça uygun fiyatlara elde edebileceksiniz.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "main_category" : "40" } ] } } }