{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "user": { "id":"None", "email": "", "phone": "" } }
{ "user": { "email": "" } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
Filtrele
Sırala
Görünüm
1 Ürün
renk
ölçü
materyal
fiyat

Benameur 2'li Sıvı Sabunluk

436.99
%50+%50 İndirim
109.25
Sıvı Deterjanlıklar

Sıvı Deterjanlık Modelleri


Sıvı Deterjanlıklar Günümüzde en çok kullanılan maddelerden biri de sıvı sabunlardır. Özellikle artık virüsler dolu bir hayata uyum sağlamamız gerektiğinden kişisel temizlik en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Hal böyle olunca sıvı deterjanların konulduğu sıvı deterjanlık da günlük hayatta bize kolaylık sağlayan eşyalardan biridir.


Sıvı Deterjanlık Modelleri Nasıldır?


Sıvı Deterjanlık Modelleri Sıvı deterjanlık , sıvı sabunların konulduğu ve genellikle banyo ile tuvaletlerde karşımıza çıkan bir üründür. Pek çok deterjanlık modeli vardır. Bunlardan bazıları daha şık bir görüntü oluşturması için cam veya porselen olabilir. Bu tür modellerin üstü boyanır ve çeşitli desenler verilir. Ancak en ucuza bulunabilecek plastik deterjanlıklar da marketlerde mevcuttur. Madame Coco alternatifi bol olan ürün seçenekleriyle kullanışlı sıvı deterjanlıkların adresi konumunda yer alıyor.


Mutfakta Hangi Sıvı Deterjanlık Kullanmalıyım?


Mutfak Sıvı Deterjanlık Çeşitleri Mutfaklar da el temizliğini en çok gerektiren yerlerden biridir. Yemekten önce, yemekten sonra veya yemek yaparken ellerin temiz olması gerekir. Bu nedenle mutfaklarda olmazsa olmaz ürünlerden birisi de mutfak sıvı deterjanlık olarak karşımıza çıkar. Mutfak sıvı deterjanlık özellikle ev hanımlarının çok işini görür. Yapılan işlerden ötürü mutfaklarda katı sabun kullanılamayacağından sıvı sabunlar bu tür kapların içine konur ve çok pratiklik sağlar.


Hangi Sıvı Deterjanlıklar Tercih Edilmelidir?


Mutfaklarda kullanılan deterjanlık türü kırılma ihtimaline karşı cam veya porselenden ziyade plastik olarak tercih edilmektedir. Hem ellerin hem de bulaşıkların kolayca yıkanmasına imkan sağlayan sıvı deterjanlık modelleri her kişinin zevkine göre çeşitli şekillerde tasarlanmıştır. Üstelik birçok kişi tarafından kullanıldığı için fiyatları da çok uygundur.

{ "type": "productListViewed", "payload": [{ "item_id": "8682116895057", "item_pk": "54260", "item_name": "Benameur 2\u0027li Sıvı Sabunluk", "affiliation": "Madame Coco", "coupon":"%50+%50 İndirim", "discount": "327.74", "index": 1, "item_brand": "Madame Coco", "item_category": "MUTFAK", "item_category2": "Mutfak Temizlik Gereçleri", "item_category3": "Sıvı Deterjanlık", "item_list_id": "MUTFAK", "item_list_name": "MUTFAK", "item_variant": "13,5X12X21,5CM", "price": 436.99, "quantity": 1 }] }

Sepeti Temizle

Tüm ürünleri kaldırmak istediğinize emin misiniz?