{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "user": { "email": "" } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
Filtrele
Sırala
Görünüm
2 Ürün
renk
ölçü
materyal
fiyat

Holly Limon Sıkacağı

91.99
100 TL Üzeri %70
27.6

Holly Limon Sıkacağı

91.99
100 TL Üzeri %70
27.6
Meyve Sıkacağı

Meyve Sıkacağı Nasıl Kullanılır?


Meyve Sıkacağı Meyve sıkacağı , harika meyve suları hazırlamak için meyveleri sıkmaya yarayan bir üründür. Bu ürünü kullanarak nefis meyve suları hazırlayabilirsiniz. Tamamen doğal malzemelerden yapılmış olan bu ürünlere Madame Coco farkıyla ulaşabilir, kullanmaya başlayabilirsiniz. Sıkmak istediğiniz meyveyi iki parçaya bölerek haznenin arasına sıkıştırabilir, kolayca meyve suyu elde edebilirsiniz. Bununla birlikte ürünlerin tamamı kalitelidir ve dayanıklıdır. Bu sayede katı meyve sıkacağı çeşitlerini uzun seneler boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Narenciye Sıkacağı Ne İşe Yarar?


Narenciye Sıkacağı Narenciye sıkacağı, narenciye meyvelerini sıkmanıza yarar. Meyvelerin sularını başarılı bir şekilde çıkarmak için kullanabileceğiniz bu ürün, özel tasarımıyla, Madame Coco farkıyla sizlerle buluşuyor. %100 uygun fiyatlı yapısı ile birlikte satışa sunulan bu ürün, kaliteli özelliklere sahiptir ve dayanıklılığı sayesinde sorunsuz bir şekilde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Meyve sıkacağı çeşitleri pratik kullanımı ile de sizlerin beğenisini kazanmayı başarmaktadır. Narenciye sıkacağı çeşitleri ve diğer tüm ürünler için meyve sıkacağı sayfamızı inceleyebilirsiniz.


Meyve Sıkacağı Modelleri Nelerdir?


Madame Coco web sayfasında yer alan onlarca ürün bulunmaktadır. Bu ürünler arasında kendi ihtiyacınıza uygun olanı tercih edebilir, kullanmaya başlayabilirsiniz. Bununla birlikte ürünlerin tamamını incelemenizi ve buna uygun bir şekilde karar vermenizi tavsiye ediyoruz. Örneğin Lacene Cam Limon Sıkacağı ürünü ile birlikte harika tasarıma sahip bir limon sıkacağı ürünü elde edebilirsiniz. Öte yandan narenciye sıkacakları sayesinde narenciye meyvelerini başarılı bir şekilde sıkabilirsiniz.


Meyve Sıkacağı Çeşitlerinde Fiyat Aralığı Nedir?


Madame Coco, yürütmüş olduğu fiyat stratejileri gereğince tamamen bütçe odaklı bir fiyatlama yapar. Bu sayede bütçenizi sarsmadan uygun fiyatlara alışveriş yapabilir, kaliteli ürünleri elde edebilirsiniz. Bununla birlikte bu özellik sağlanırken kaliteden asla ödün verilmez ve bu şekilde kaliteli ürünler sizlere ulaşmış olacaktır. Meyve sıkacağı fiyatları konusunda detaylı bilgi sahibi olmak için hemen ilgili kategorimizi ziyaret ederek avantajlardan faydalanabilirsiniz.


Katı Meyve Sıkacağı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?


Lezzetli meyve sularınızı hazırlarken kullanabileceğiniz meyve sıkacağı çeşitleri, kaliteli malzemeden üretilmiş ve kullanım konusunda kolaylık sağlayan bir şekilde tasarlanmış olmalıdır. Portakal sıkacağı veya greyfurt sıkacağı olarak da bilinen gereçleri alırken dikkat edilmesi gereken iki önemli nokta bulunmaktadır. 1. Katı meyve sıkacağının, uzun yıllar dayanabilecek, sıvıya ve darbelere karşı dirençli malzemelerden üretilmiş olması gerekmektedir. Çekme kolundan mekanizmasına, haznesinden ayağına dek her noktasında kalite aranan meyve sıkacakları genellikle çelik veya demir döküm malzeme ile üretilir. Satın almak istediğiniz portakal sıkacağının sağlamlığını kontrol etmeli, sıkma işlemi esnasında özellikle kol kısmının dirençli olduğundan emin olmalısınız. 2. Mutfakta bulunan pek çok gereç gibi meyve sıkacağı da basit bir mekanizma ile tasarlanmış olmalıdır. Bu tasarım hem size vakit kazandırmalı hem de temizliği kolaylaştırmalıdır. Satın alacağınız meyve sıkacağının çıkarılabilir haznesi olup olmadığı sizin tarafınızdan mutlaka kontrol edilmelidir. Leandre Ev Tipi Narenciye Sıkacağı, sunduğu kullanım kolaylığı ve demir döküm üretim malzemesi ile mutfağınızda mutlaka bulunması gereken ürünler arasındadır.


Meyve Sıkacağı ile Hangi Meyveler Sıkılır?


Mutfaklarda sık kullanılan gereçlerden birisi olan meyve sıkacağı ile yumuşak kabuklu pek çok meyve sıkılabilmektedir. Portakal, mandalina, limon ve greyfurt, suyunu sıkabileceğiniz meyveler arasında başı çekmektedir. Güçlü bir katı meyve sıkacağında nar gibi sert taneli meyveler de sıkılabilmektedir. Fakat elma, ananas gibi çok sert yapıdaki meyveler, meyve sıkacağının yapısına zarar verebilmektedir.


Narenciye Sıkacağı Nasıl Temizlenir?


Narenciye sıkacağı iki farklı çeşitte kaşınıza çıkabilir. İlki, geçmişten de alışkın olduğunuz minimal tasarımlı manuel formdaki gereçlerdir. Meyvenin döndürülerek sıkıldığı bu ürünler, basitçe, akan suyun altında dahi temizlenebilirler. İkinci çeşit olan katı narenciye sıkacaklarında ise bir miktar basınç ile sıkım sağladığından, meyve posaları hazneye yapışmaktadır. Çıkarılabilir hazneye sahip olan bu ürünler, yine akan su altında fakat daha uzun sürede ve elle müdahale ile temizlenebilmektedir. Çelik, demir döküm, cam ve sert plastik ürünler bulaşık makinesine konulabilirken, basit plastikler bulaşık makinesinde zarar görebilmektedir. Katı Meyve Sıkacağında Portakal Sıkılır Mı? Katı meyve sıkacağı, aslında yakın dönemde bu ismi almıştır. Öncesinde narenciye sıkacağı, portakal sıkacağı, greyfurt sıkacağı veya limon sıkacağı olarak bilinmektedir. Özellikle kahvaltıların vazgeçilmezi olan portakal suyu için veya kış aylarında tam bir c vitamini deposu olan greyfurt, portakal ve limon suyu karışımı için kullanılan katı meyve sıkacaklarında, yumuşak kabuklu ve sulu pek çok meyve sıkılabilmektedir.

{ "type": "productListViewed", "payload": [{ "item_id": "8682116226530", "item_pk": "39960", "item_name": "Holly Limon Sıkacağı", "affiliation": "Madame Coco", "coupon":"100 TL Üzeri %70", "discount": 64.39, "index": 1, "item_brand": "Madame Coco", "item_category": "MUTFAK", "item_category2": "Hazırlık", "item_category3": "Meyve Sıkacağı", "item_list_id": "MUTFAK", "item_list_name": "MUTFAK", "item_variant": "8,5X8,5X11CM", "price": 91.99, "quantity": 1 },{ "item_id": "8682116226523", "item_pk": "39961", "item_name": "Holly Limon Sıkacağı", "affiliation": "Madame Coco", "coupon":"100 TL Üzeri %70", "discount": 64.39, "index": 2, "item_brand": "Madame Coco", "item_category": "MUTFAK", "item_category2": "Hazırlık", "item_category3": "Meyve Sıkacağı", "item_list_id": "MUTFAK", "item_list_name": "MUTFAK", "item_variant": "8,5X8,5X11CM", "price": 91.99, "quantity": 1 }] }

Sepeti Temizle

Tüm ürünleri kaldırmak istediğinize emin misiniz?