{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Mutfak > Hazırlık > Meyve Sıkacağı (1 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
Materyal
Fiyat
Elegance Profesyonel Narenciye Sıkacağı Elegance Profesyonel Narenciye Sıkacağı
Özel Fiyat
929,99 TL
Sepette %20 İndirim

Meyve Sıkacağı Nedir?

Meyve Sıkacağı Nasıl Kullanılır?

Meyve Sıkacağı 

Meyve sıkacağı , harika meyve suları hazırlamak için meyveleri sıkmaya yarayan bir üründür. Bu ürünü kullanarak nefis meyve suları hazırlayabilirsiniz. Tamamen doğal malzemelerden yapılmış olan bu ürünlere Madame Coco farkıyla ulaşabilir, kullanmaya başlayabilirsiniz. Sıkmak istediğiniz meyveyi iki parçaya bölerek haznenin arasına sıkıştırabilir, kolayca meyve suyu elde edebilirsiniz. Bununla birlikte ürünlerin tamamı kalitelidir ve dayanıklıdır. Bu sayede katı meyve sıkacağı çeşitlerini uzun seneler boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Narenciye Sıkacağı Ne İşe Yarar?

Narenciye Sıkacağı

Narenciye sıkacağı, narenciye meyvelerini sıkmanıza yarar. Meyvelerin sularını başarılı bir şekilde çıkarmak için kullanabileceğiniz bu ürün, özel tasarımıyla, Madame Coco farkıyla sizlerle buluşuyor. %100 uygun fiyatlı yapısı ile birlikte satışa sunulan bu ürün, kaliteli özelliklere sahiptir ve dayanıklılığı sayesinde sorunsuz bir şekilde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Meyve Sıkacağı Modelleri Nelerdir?
Madame Coco web sayfasında yer alan onlarca ürün bulunmaktadır. Bu ürünler arasında kendi ihtiyacınıza uygun olanı tercih edebilir, kullanmaya başlayabilirsiniz. Bununla birlikte ürünlerin tamamını incelemenizi ve buna uygun bir şekilde karar vermenizi tavsiye ediyoruz. Örneğin Lacene Cam Limon Sıkacağı ürünü ile birlikte harika tasarıma sahip bir limon sıkacağı ürünü elde edebilirsiniz. Öte yandan narenciye sıkacakları sayesinde narenciye meyvelerini başarılı bir şekilde sıkabilirsiniz.
Meyve Sıkacağı Çeşitlerinde Fiyat Aralığı Nedir?

Madame Coco, yürütmüş olduğu fiyat stratejileri gereğince tamamen bütçe odaklı bir fiyatlama yapar. Bu sayede bütçenizi sarsmadan uygun fiyatlara alışveriş yapabilir, kaliteli ürünleri elde edebilirsiniz. Bununla birlikte bu özellik sağlanırken kaliteden asla ödün verilmez ve bu şekilde kaliteli ürünler sizlere ulaşmış olacaktır. Meyve sıkacağı fiyatları konusunda detaylı bilgi sahibi olmak için hemen ilgili kategorimizi ziyaret ederek avantajlardan faydalanabilirsiniz. 

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "1KNRNC0008", "name": "Elegance Profesyonel Narenciye Sıkacağı", "price": 929.99, "brand": "Madame Coco", "position": 1, "sku": "8682116082815", "variant": "STD", "category": "Meyve Sıkacağı", "main_category" : "65", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Mutfak - Hazırlık Grubu", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Pişirme", "dimension14": "1KNRNC0008139", "dimension15": "8682116082815", "dimension16": " 929.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension30": "30876" } ] } } }