{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Sofra > Tabak & Kase (148 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Filtreler
Kategoriler
Renk
Ölçü
Materyal
Fiyat
Perline 4'lü Dondurma Kasesi Seti Perline 4'lü Dondurma Kasesi Seti
34,99TL
27,99 TL
İndirimli Ürün
Marmion 6'lı Çay Tabağı Marmion 6'lı Çay Tabağı
12,99TL
10,39 TL
İndirimli Ürün
Rêve Bleu Oiseau Kare Tabak Rêve Bleu Oiseau Kare Tabak
15,99TL
12,79 TL
İndirimli Ürün
Spring New Bone China Yemek Tabağı Spring New Bone China Yemek Tabağı
19,99TL
15,99 TL
İndirimli Ürün
Rêve Bleu Fleur Sauvage Mini Tabak Rêve Bleu Fleur Sauvage Mini Tabak
8,99TL
7,19 TL
İndirimli Ürün
Rêve Bleu Fleur Mini Tabak Rêve Bleu Fleur Mini Tabak
8,99TL
7,19 TL
İndirimli Ürün
Rêve Bleu Petite Fleur Mini Tabak Rêve Bleu Petite Fleur Mini Tabak
8,99TL
7,19 TL
İndirimli Ürün
Rêve Bleu Pissenlit Dikdörtgen Tabak
26,99TL
21,59 TL
İndirimli Ürün
Rêve Bleu Tuyau Dikdörtgen Tabak
26,99TL
21,59 TL
İndirimli Ürün
Fantina Kase - Mavi Fantina Kase - Mavi
16,99TL
13,59 TL
İndirimli Ürün
Rêve Bleu Rose Oval Tabak Rêve Bleu Rose Oval Tabak
19,99TL
15,99 TL
İndirimli Ürün
Olive New Bone China Pasta Tabağı Olive New Bone China Pasta Tabağı
19,99TL
15,99 TL
İndirimli Ürün
Rêve Bleu Petite Fleur Kulplu Tabak Rêve Bleu Petite Fleur Kulplu Tabak
24,99TL
19,99 TL
İndirimli Ürün
Rêve Bleu La Graine  Kulplu Tabak Rêve Bleu La Graine  Kulplu Tabak
24,99TL
19,99 TL
İndirimli Ürün
Olive New Bone China Yemek Tabağı Olive New Bone China Yemek Tabağı
22,99TL
18,39 TL
İndirimli Ürün
Spring New Bone China Oval Tabak Spring New Bone China Oval Tabak
16,99TL
13,59 TL
İndirimli Ürün
Rêve Bleu Pissenlit Mini Tabak Rêve Bleu Pissenlit Mini Tabak
8,99TL
7,19 TL
İndirimli Ürün
Ophelia Kase - Mavi Ophelia Kase - Mavi
16,99TL
13,59 TL
İndirimli Ürün
Ekose Pasta Tabağı - Mavi Ekose Pasta Tabağı - Mavi
22,99TL
18,39 TL
İndirimli Ürün
Petit Concept Oval Kase Petit Concept Oval Kase
7,99TL
6,39 TL
İndirimli Ürün
Vallée Renkli Çay Tabağı 6'lı Vallée Renkli Çay Tabağı 6'lı
29,99TL
23,99 TL
İndirimli Ürün
Trace  6'lı  Çay Tabağı Trace  6'lı  Çay Tabağı
22,99TL
18,39 TL
İndirimli Ürün
Opaline 6'lı  Çay Tabağı Opaline 6'lı  Çay Tabağı
22,99TL
18,39 TL
İndirimli Ürün
Valence  Serisi Salata Kasesi Valence  Serisi Salata Kasesi
24,99TL
19,99 TL
İndirimli Ürün

Tabak & Kase

Ev dekorasyonu ve ev tekstili ürünleri sektöründe önde gelen markalardan biri olan Madame Coco, sofra kategorisi altında yemek takımlarından tabak ve kase modellerine kadar aradığın her şeyi beğenine sunuyor. Çatal, kaşık ve bıçaklar ile servis ve sunum alt grubunda yer alan demlikler, sürahiler, şekerlik modelleri, kahvaltılıklar, tepsiler, baharatlıklar ve buz kovaları gibi birçok farklı ürün sofraların en şık tamamlayıcıları oluyor. Sofra tekstili alt grubunda benzersiz tasarımları ile her zevke hitap eden masa örtüleri, runner, Amerikan servisleri, peçeteler ve peçetelikler bulunuyor. Bardak ve kadehler zarif modelleri ile dikkat çekiyor. Kupa ve fincan modelleri ile günün her saati çay ve kahve molalarını renklendirmene fırsat veriyor.

Yemek masası denildiğinde ilk akla gelenler tabak ve kaseler oluyor. Madame Coco tekli tabak modelleri, sunum tabağı çeşitleri ve kase tabak modelleri ise sofraların olmazsa olmazları arasında bulunuyor. Cam, New Bone China, alüminyum, plastik gibi farklı materyaller kullanılarak üretilen tabak modelleri; tekli, 2’li, 4’lü, 6’lı setler halinde seni bekliyor. Cam veya New Bone China kaseler şık desenleri ile sofraların havasını değiştiriyor. Farklı boyut ve derinlikteki kase çeşitlerini kahvaltı sofralarında reçel, bal, zeytin gibi kahvaltılıkları servis etmek, akşam yemeklerinde çorba sunmak için kullanabilirsin.

Tabak Modelleri


Tabaklar kullanım amacına göre birçok alt gruba ayrılıyor. Çay tabağı, servis tabağı, pasta tabağı, sunum tabağı ve yemek tabağı modelleri bu alt gruplardan bazıları. Her amaca uygun tabak modelleri sofralarına şıklık getiriyor. Genel olarak çukur tabak olarak da adlandırılan yemek tabağı modelleri, masaların yıldızı oluyor. Cam yemek tabakları sade bir şıklık vadediyor. Yemek tabaklarına göre daha düz bir kesime sahip olan pasta tabakları, tatlı sunumlarına eşlik ediyor. Düz veya desenli tasarımlar alternatiflerini artırıyor. New Bone China pasta tabakları zarif tarzını yansıtmana imkan tanıyor. Plastik malzeme kullanılarak üretilen pasta tabakları hafif tasarımları ile piknikte, kampta, terasta da rahatlık sunuyor. Çarpmalara karşı dayanıklı plastik tabakları dış mekan aktivitelerinde rahatlıkla kullanabilirsin.

Yuvarlak, köşeli, oval servis tabakları ile lezzetli sunumlarına zarafet katabilirsin. Tekli oval veya dikdörtgen tasarımları salata ya da meyve tabağı olarak da kullanabilirsin. Çok amaçlı sunum tabakları sofraların ambiyansını değiştiriyor. Yuvarlak, kare, dikdörtgen, kulplu, oval gibi birçok farklı şekilde karşına çıkabilen sunum tabaklarını dilediğin her sofrada kullanabilirsin. Mini etnik desenli tasarımlar en sade masalara bile hareket katıyor. Cam sunum tabakları ise cam yemek takımlarının ayrılmaz parçası oluyor.

Madame Coco ile Türk mutfağının temel içeceği olan çayı da en şık şekilde sunabilirsin. Güne çayla başlayıp çay ile bitiriyorsan zarif cam çay tabakları ile çay keyfini katlayabilirsin. Klasik cam modeller dışında renkli cam kullanılan çay tabağı modelleri seçeneklerini artırıyor. Yuvarlak veya kare modeller arasından dilediğini seçebilirsin. Çay tabağı modelleri ve fiyatları her bütçeye ve stile uyum gösteriyor.

Kase Takımları


Kaseler çukur tasarımları ile çorbadan kuruyemişe kadar birçok yiyeceğin sunumunu kolaylaştırıyor. Farklı boyutlardaki kase modelleri dikkat çekiyor. Servis kasesi olarak kullanabileceğin orta büyüklükteki modeller, akşam yemeklerinde çorba sunumu için ideal seçimler oluyor. Meyve kasesi olarak kullanabileceğin derin ve büyük kase çeşitleri rahatlık sunuyor. Büyük cam kase modellerini salata kasesi olarak da tercih edebilirsin. Üst kısmı geniş ve yayvan cam kaseler kalabalık masaları kusursuz bir şekilde tamamlıyor. Daha küçük boyutlardaki renkli kase modelleri çerez, meyve gibi atıştırmalıkların sunumunda rahatlık sağlıyor. Eve gelen misafirlerine Madame Coco küçük kase takımı modelleri sayesinde en güzel ikramları yapabilirsin. Küçük kare cam kase setleri dondurma, muhallebi gibi tatlı sunumlarında işini kolaylaştırıyor. Avantajlı cam kase fiyatları Madame Coco’da seni bekliyor.

Tabak Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?


Tabak seçerken dikkat edilmesi gereken unsurların başında tabağı hangi amaçla kullanmak istediğin geliyor. Tabaklar düz veya çukur formda üretiliyor. Düz tabaklar boyutlarına göre pasta tabağı, servis tabağı gibi farklı isimlerle adlandırılıyor. Genel olarak masaya konulan en büyük çapa sahip tabağa servis tabağı deniyor. Pasta tabakları tanımlaması düz formda üretilen ve tatlı ikramında kullanılan modeller için kullanılıyor. Yemek tabağı ve çorba tabakları ise çukur formdaki tabakların başında geliyor. Yemek tabakları sulu yemeklerin rahat bir şekilde servis edilmesini sağlıyor. Çorba tabakları da tıpkı kaseler gibi orta kısmı derin olan tabak modellerine deniliyor. Ancak bu tabak modelleri dışında da çeşitler bulunuyor. Bu nedenle tabak alırken kullanım amacını göz önüne almalısın.

Kalite, her üründe olduğu gibi tabak seçiminde de en önemli faktörler arasında yer alıyor. Kaliteli materyal kullanılarak üretilen tabaklar kısa süre içinde kırılma, çizilme, çatlama, renk kaybetme gibi risklerle karşılaşma ihtimalini azaltıyor.

Tabak seçerken dikkate alman gereken unsurlardan bir diğeri ise tasarım oluyor. Genel olarak yemek masası aksesuarı olarak sade parçalar kullanmaktan hoşlanıyorsan, tek renk ve sade tabakları tercih edebilirsin. Kenarları kabartmalı ya da işlemeli modeller sade aksesuarları mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Minimal desenli tabak modelleri de sade bir şıklık vadediyor. Daha canlı ve enerjik sunumlar için çok renkli ve yoğun desenli tabakları inceleyebilirsin. Tabaklarına uygun çatal-kaşık-bıçak setleri ile dekoratif bir görünüm yaratabilirsin.

Kolay temizlenme özelliği de tabak seçiminde göz önüne alman gereken faktörler arasında yer alıyor. Eğer günlük kullanım için tabak seçiyorsan, alacağın tabağın sık sık yıkanması gerektiğini aklında bulundurmalısın. Tercihini renkli ya da desenli modellerden yana kullanıyorsan bulaşık makinesinde yıkanabilir olduğundan emin olmalısın.

Tabak ve Kase Fiyatları


Madame Coco, tabak ve kase grubuna yer alan onlarca farklı ürün ile sofralara şıklık katıyor. Tekli tabak çeşitleri arasından dilediğini seçebilir ve kendi takımını oluşturabilirsin. Birbirinden şık tabak takımları ile her koşulda şık bir sunum hazırlayabilirsin. Popülaritesi hiç geçmeyen cam tabaklar kahvaltıdan akşam yemeğine kadar her yemekte kendine yer buluyor. Hafif ve dayanıklı yapısı ile tam not alan New Bone China tabak modelleri sofrana zarafet katıyor. Madame Coco, dışarıda zaman geçirmek isteyenler için de farklı alternatifler sunuyor. Kaliteli plastik materyal kullanılarak üretilen plastik tabaklar, kamp ya da piknik gibi dış mekan aktivitelerinde işini kolaylaştırıyor. Çarpmaya karşı dayanıklı modeller ve servis&sunum kategorisinde bulacağın termos çeşitleri sayesinde açık havanın keyfini çıkarabilirsin.

Renkli ve sade kase çeşitleri tekli veya set olarak beğenine sunuluyor. Farklı boyutlarda üretilen kaseler en kalabalık masalarda dahi rahatlık sağlıyor. Yuvarlak, oval, kare tasarımlar tercih alanını genişletiyor. Farklı stilini sergilemene yardımcı olan kulplu ve etnik desenli modeller, modern masalara nostaljik bir dokunuş yapıyor. Kişisel tercihlerine ve ihtiyaçlarına en uygun kase modellerini seçerek, sunumlarını kusursuz bir şekilde tamamlayabilirsin.

Sen de şık sunumlar yapmak ve sofranın lezzetini artırmak istiyorsan Madame Coco tabak ve kase çeşitlerini inceleyebilirsin. Zarif çizgileri ile beğeni toplayan tabak ve kaseler en uygun fiyat seçenekleri ile seni bekliyor.
