{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "user": { "email": "" } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

Kurumsal Satış

NASIL ÇALIŞABİLİRİZ?
1
TALEP ET

Toptan alımlarınızda sayısız seçenek için kurumsal satış sitemizi ziyaret edin veya ürün bazlı talepleriniz için Toptan Fiyat Al formunu doldurun

2
ONAY

Deneyimli kurumsal satış ekibimiz tarafından talebiniz değerlendirildikten sonra kullanıcı hesap bilgileriniz tarafınıza iletilecektir.

3
ALIŞVERİŞE BAŞLA

Madame Coco’nun Fransız tasarımından ilham alınarak tasarlanmış geniş ürün yelpazesinin keyfini çıkarın.

Madame Coco olarak, 19 ülkede 373 mağazamızla sofra ürünlerinden ev tekstiline, dekorasyondan kozmetiğe Fransız stilinden ilham alınarak tasarlanmış 10.000’i aşkın ürün çeşidimizle siz değerli iş ortaklarımızın ihtiyacı doğrultusunda çözüm odaklı çalışıyor ve size en uygun hizmeti sunuyoruz.

İŞ ORTAKLARIMIZIN GÖRÜŞLERİ
İyi yemek sunan bir işletmeyseniz sunduğunuz yiyecek ve içecekler kadar, onları nasıl servis ettiğiniz de çok önemli. Madame Coco’nun zamansız tasarımlarını ve sağlamlığını bardaklarımızda ve dondurma kaselerimizde bulmak mümkün. Müşterilerimiz keyifle vakit geçirirken, bardak ve kaselerimizi nereden temin ettiğimizi de sıklıkla soruyorlar. Bu da ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı gösteriyor.
Onur Alioğlu
Cookshop Satın Alma Müdürü
Serpme kahvaltılarımızda çayımızı demlik ile servis ediyoruz. Demliklerimiz Madame Coco tasarımlarıyla sofralara şıklık katarken çayımızın ilk andaki gibi sıcacık kalmasını sağlıyor. Kalitemizi yansıtmamızda bize eşlik ettiği için Madame Coco’ya teşekkür ederiz.
İbrahim Turan
Ethem Efendi Kahvaltı İşletme Müdürü
Davet ve organizasyon hizmeti sunan bir firma olarak, geniş katılımlı etkinlikler yapmak işimizin önemli bir parçası. Yemek ve kokteyl gibi etkinliklerin vazgeçilmezi ise kaliteli yemek takımları ve bardaklar oluyor. Madame Coco, stil sahibi ve göz alıcı tasarımlarıyla kalite ve şıklığı bir arada sunarak, etkinliklerimizin daha özel olmasını sağlıyor. Misafirlerimizin Madame Coco’ya ait bu değerli parçalarla keyifli vakitler geçirdiğini görmek bizim için çok kıymetli.
Şenol Sarışahin
Food İstanbul Satın Alma Müdürü

Sepeti Temizle

Tüm ürünleri kaldırmak istediğinize emin misiniz?