{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Banyo > Havlu > Havlu Setleri (56 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
Renk
Ölçü
Kargo Bedava
Materyal
Fiyat
Fabien 2-Li El Havlusu
69,99 TL /
Sepette
35.00 TL
Diamant 2-Li El Havlusu
69,99 TL /
Sepette
35.00 TL
Avril Havlu Seti Avril Havlu Seti
449,99 TL /
Sepette
225.00 TL
Avril Havlu Seti Avril Havlu Seti
449,99 TL /
Sepette
225.00 TL
Avril Havlu Seti Avril Havlu Seti
449,99 TL /
Sepette
225.00 TL
Avril Havlu Seti Avril Havlu Seti
449,99 TL /
Sepette
225.00 TL
Fabien 2-Li El Havlusu
69,99 TL /
Sepette
35.00 TL
Cadre Mutfak Havlu Seti Cadre Mutfak Havlu Seti
139,99 TL /
Sepette
70.00 TL
Alvia Mutfak Havlu Seti Alvia Mutfak Havlu Seti
139,99 TL /
Sepette
70.00 TL
Fabrice Düz 4'lü Yüz Havlu Seti Fabrice Düz 4'lü Yüz Havlu Seti
399,99 TL /
Sepette
200.00 TL
Carmeline 2'li Yüz Havlu Seti Carmeline 2'li Yüz Havlu Seti
159,99 TL /
Sepette
80.00 TL
Adalin Armürlü 2li Yüz Havlu Seti Adalin Armürlü 2li Yüz Havlu Seti
179,99 TL /
Sepette
90.00 TL
Fıona Nakışlı 2li Yüz Havlu Seti Fıona Nakışlı 2li Yüz Havlu Seti
179,99 TL /
Sepette
90.00 TL
Filicia 2'li Yüz Havlu Seti
159,99 TL /
Sepette
80.00 TL
Rayford 2'li Yüz Havlu Seti
159,99 TL /
Sepette
80.00 TL
Neville 2'li Yüz Havlu Seti Neville 2'li Yüz Havlu Seti
159,99 TL /
Sepette
80.00 TL
Mathılda Nakışlı 2li Yüz Havlu Seti Mathılda Nakışlı 2li Yüz Havlu Seti
179,99 TL /
Sepette
90.00 TL
Annabel 2'li Yüz Havlu Seti Annabel 2'li Yüz Havlu Seti
159,99 TL /
Sepette
80.00 TL
Rachel Nakışlı 2li Yüz Havlu Seti Rachel Nakışlı 2li Yüz Havlu Seti
179,99 TL /
Sepette
90.00 TL
Odline 2'li Yüz Havlu Seti Odline 2'li Yüz Havlu Seti
159,99 TL /
Sepette
80.00 TL
Fabien 2'li Yüz Havlu Seti Fabien 2'li Yüz Havlu Seti
159,99 TL /
Sepette
80.00 TL
Iven 2'li Yüz Havlu Seti Iven 2'li Yüz Havlu Seti
159,99 TL /
Sepette
80.00 TL
Celena 2'li Yüz Havlu Seti Celena 2'li Yüz Havlu Seti
159,99 TL /
Sepette
80.00 TL
Tulipe 2'li Yüz Havlu Seti Tulipe 2'li Yüz Havlu Seti
159,99 TL /
Sepette
80.00 TL
Havlu Seti İçerisinde Neler Var?

Havlu Seti

Havlu seti bir evi ev yapan en önemli detaylardan bir tanesi. Özellikle misafirlerin banyonuza ve evinize olan ön izlenimini perçinlemeye yardımcı olacak havlu takımları Madame Coco’da sizleri bekliyor. Banyo havlu takımı içerisinde bir adet yüz havlusu ve bir adet banyo havlusu bulunuyor. Gerek evinizi renklendirmek gerekse misafirlerinize eviniz için daha iyi bir izlenim vermek için kullanabileceğiniz havlu takımları farklı renk ve boyutları ile Madame Coco’da yer alıyor. İhtiyacınız olan bütün havlulara ve havlu takımları ürünlerine Madame Coco’dan ucuz havlu takımı fiyatları ile sahip olabilirsiniz.

Havlu Seti Ürünlerinin Kumaşı Nasıl?

Havlu Takımı Çeşitleri

Madame Coco’da yer alan havlu seti ürünlerinin kumaşları yüzde yüz pamukta üretilmiştir. Pamuk bu tür ürünlerin en sevilen ve en çok tercih edilen kumaşlarından bir tanesidir. Havlu takımı içeriğinde hem yüz havlusu hem de normal banyo havlusu bulunduğu için pamuk olması ekstra bir konfor sağlayacaktır. Havlu takımı alırken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan birisi kumaşı olduğu için özenli bir seçim yapmanız gerekmektedir. Pamuk en çok tercih edilen kumaşlardan bir tanesi oluyor çünkü hem yumuşaklığı hem de yüzde ve ciltte bıraktığı his sayesinde asla vazgeçemeyeceksiniz.

Havlu Seti Boyutları Nasıl?

Havlu seti içerisinde yer alan yüz ve banyo havlusu boyutları değişiklik göstermektedir. Madame Coco’da yer alan havlu takımı içerisindeki ürünlerin boyutları genel anlamda ortalama boyuttadır. Yüz havlusu 50-80 cm ve banyo havlusu 70-140 cm boyutundadır. Evinize yemeğe gelen ya da yatıya kalacak olan misafirlerinizin geldiği zaman gönül rahatlığı ile kullanabileceği bütün banyo havlu takımı modellerini bütçenize uygun havlu takımı fiyatları ile Madame Coco’dan satın alabilirsiniz.

Havlu Takımı Kaç Parçadan Oluşur?

Havlu takımı iki parçadan oluşuyor. İçeriğinde el ve yüz havlusu bulunduran set aynı zamanda büyük bir de banyo havlusu içeriyor.

Havlu Takımı Fiyatları Ne Kadar?

Farklı renk ve çeşitteki banyo havlu takımı modellerine Madame Coco’dan ulaşabilirsiniz. Üstelik indirimli havlu takımı fiyatları ile de memnun olacağınız marka, size keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Havlu Takımı İçerisinde Neler Var?

Banyoların olmazsa olmaz tekstil ürünlerinden birisi olan havlular, genellikle tekli değil aynı anda birçok havluya sahip olmanızı sağlayan setler halinde sunulur. Benzer renk ve desenlerin bulunduğu havluları bir araya toplayan bu setler, banyonuzda kullanmak istediğiniz renkleri bir arada bulabilmenizi de sağlar. Havlu takımları en az iki adet olacak şekilde çok sayıda havludan oluşur. Havlu seti içerisindeki ürünler, tıpatıp aynı havlulardan oluşabileceği gibi aynı renk tonları ve farklı desenler, aynı desenler ve farklı renk tonları içeriyor olabilirler. Ayrıca ihtiyacınıza göre satın alabileceğiniz havlu takımı ürünü sadece yüz havlularından veya hem yüz hem banyo havlularından da oluşabilir. Celena 2'li Yüz Havlu Seti - Ekru/Mint Yeşili - 50x70 cm, aynı renk tonlarını içeren farklı desenlerle süslenmiş iki adet yüz havlusundan oluşan bir setken; Fabrice Düz 4'lü Banyo Havlu Seti – Lacivert, iki adet yüz havlusu ve iki adet banyo havlusundan oluşan pratik bir takımdır.

Havlu Takımı Ölçüleri Nelerdir?

Tercih edeceğiniz ürüne bağlı olarak havlu seti içerisinde farklı ölçülerde havlular bulunuyor olabilir. İhtiyacınız yalnızca yüz havluları ise ikili veya dörtlü yüz havlusu setlerinden temin edebilirsiniz. Bu havlu takımları içerisindeki ürünler, standart olan 50x70 cm ebatlarındadır. Eğer ürün seçiminizi banyo havlu setinden yana yapıyorsanız; setiniz içerisinde standart boyutlarda 50x70 cm tasarlanmış en az bir adet yüz havlusu ve 70x140 cm ölçülerinde üretilmiş en az bir adet banyo havlusu bulacaksınız.

Çeyizlik Havlu Setleri İçeriğinde Neler Var?

Evlilik hazırlığı yapan veya yeni evlenen çiftlere hediye edebileceğiniz birbirinden şık havlu setleri için Madame Coco online mağazasını inceleyebilirsiniz. Her evde mutlaka bulunması gereken banyo tekstili ürünleri; yüz havlusu, banyo havlusu, saç havlusu ve el havlusudur. Bu ürünler içerisinde en önemlileri ise yüz ve banyo havlularıdır.

Kendiniz veya sevdikleriniz için satın alacağınız çeyizlik havlu setleri içerisinde iki adet yüz havlusu ve iki adet banyo havlusu bulunur. Fabrice Düz 4'lü Banyo Havlu Seti, mint yeşilinden laciverte, kahverengiden turuncuya, pembeden mürdüme geniş bir renk yelpazesi bulunan çeyizlik havlu setlerinden birisidir. Dilediğiniz uygun rengi seçerek kendinize veya sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Fakat tek başına dört adet havlu yeterli olmayabilir. Bu sebeple, Madame Coco’nun şık yüz havlusu setlerinden birini seçerek hediyenizin kapsamını genişletebilirsiniz. Yeni bir ev, yeni bir hayat ve bir eş demek her şeyin en canlı olduğu zamanların keyfini sürmek demektir. Çeyizlik hediye alışverişinizde, işlemeli, canlı renklere sahip ürünlerden yana seçim yapmanız daha uygun olacaktır. Arlette Nakışlı 2'li Yüz Havlu Seti, satın alabileceğiniz en zarif havlu takımı ürünlerinden birisidir.

