{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > (0 ürün)
Filtrele
Görüntüle
"Gırgırlar" için ürün bulunamadı

Yeni ürünlerimize göz atmak için tıklayınız.

Gırgır Süpürge Çeşitleri Neler?

Gırgır Çeşitleri

Gırgır süpürge çeşitleri sizin ihtiyaçlarınıza göre farklı şekillerde olabiliyor. Örneğin eğer eğilmek istemiyor ve adeta bir süpürge gibi kullanmak istiyorsanız saplı gırgır hayatınızı kolaylaştıracak ürünlerden bir tanesi olabilir. El gırgırı veya diğer gırgır çeşitlerine Madame Coco ile ulaşabilirsiniz.

Gırgır Ne İşe Yarar?

Gırgır Fiyatları

Evlerin en fazla kullanılan temizlik ürünlerinden bir tanesi olan gırgır süpürge artık bütün insanların eli ayağı haline geldi. Halılarınızı ve halılarınızın üzerindeki küçük kısımları kolayca temizleyebileceğiniz el gırgırı hem kolay temizlenmesi hem de küçük olmasıyla evdeki en favorilerinizden bir tanesi olacak. Eğer eviniz küçükse ve büyük süpürgelerle uğraşmak istemiyorsanız gırgır çeşitleri sizler için en uygun temizlik ürünlerinden bir tanesi. Saplı gırgır yahut el gırgırı olarak da bilinen gırgır süpürge çeşitleri Madame Coco’da uygun gırgır fiyatları ile sizleri bekliyor. Özellikle de mutfakta en sevilen ürünlerden bir tanesi olan bu ürün sayesinde yere dökülenleri dakikalar içerisinde süpürebilirsiniz. Küçük bir ürün olduğu için yer kaplama sorunu da bulunmayan saplı gırgır sayesinde en küçük kırıntıyı bile temizleyebileceksiniz.

Gırgırlar Hazneli Mi?

Gırgır küçük ve süpürge gibi tozları ya da istenmeyen kirleri içerisine atan bir hazne bulundurmamaktadır. Tek yapmanız gereken ise temizliğinizi bitirdikten sonra gırgırınızı açıp içini boşaltmak olacak. Uygun gırgır fiyatları ile satın alabileceğiniz temizlik ürünleri Madame Coco’da farklı çeşit ve boyutlarla sizlerle bir araya geliyor. Siz de temizliğin en kolay hali için Madame Coco’yu tercih edebilirsiniz.

Gırgır Nasıl Temizlenir?

Gırgır küçük bir temizleme ürünü olduğu için içerisinde herhangi bir hazne bulundurmuyor. Hazne bulunmadığı için de temizlemesi çok kolay bir hal alıyor. Tek yapmanız gereken temizleme ürününü açıp içini çöpe boşaltmak! Saniyeler içerisinde kolayca temizleyebileceğiniz bu ürünleri indirimli gırgır fiyatları ile satın alabilirsiniz.

El Gırgırı Nasıl Kullanılır?

El gırgırı kullanmak aslında çok kolay! Tek yapmanız gereken eğilerek halınızı ya da temizlenmesi gereken yüzeyi temizlemek! Fakat saplı olan gırgırları kullanmak ise her zaman insanların daha sevdiği bir tercih olmuştur. Böylece hem istediğiniz her yere uzanabilecek hem de kendinizi daha az yormuş olacaksınız.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "main_category" : "65" } ] } } }