{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Sofra > Servis & Sunum > Baharatlıklar (1 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
Ölçü
Materyal
Fiyat
Renard Alba İkili Baharatlık - Toprak Renard Alba İkili Baharatlık - Toprak
Özel Fiyat
39,99 TL
Sepette %35 İndirim
Baharatlık Takımı Kaç Parçadan Oluşur?

Baharatlık Takımı

Yemek lezzetlerini bir üst konuma taşıyan baharatlara Türk mutfağında oldukça geniş bir yer verilir. Birçok bitki ve sebzenin kurutulmasıyla ortaya çıkan baharatlar, sık sık kullanıldığı için özenle saklanmalı ve pratik bir kullanım sağlamalıdır. Bu bağlamda baharatlık takımları sizlere büyük bir kolaylık sağlar. Şık yapıları ile mutfağınızın zarafetine eklenirken, derli toplu bir kullanım ile de memnuniyetinizi kazanır.

Madame Coco baharatlık takımı tekli, 2 parça, 6 parça ve 8 parçalık seçeneklerden oluşmaktadır. İhtiyacınıza göre şık baharatlıklar arasından dilediğinizi seçerek mutfağınızı düzenleyebilirsiniz.

Mutfak Baharatlık Setleri Hangileridir?

Baharatlık Seti Modelleri

Madame Coco, mutfaklarda yaptığı zarif dokunuşlarına bir yenisini daha ekleyerek baharatlarınızı kolayca saklayabileceğiniz şık baharatlık takımları kullanıma sunuyor. Cam gövdeleri sayesinde kolayca birbirinden ayırabileceğiniz kaplar, aynı zamanda bir gövde ile buluşarak kombin ediliyor. Ahşap stand modelleri ise mutfak dolaplarınızla ahenk yaratabiliyor.

Baharatlık Takımı Nasıl Temizlenir?

Baharatlık takımı nasıl temizlenir? Belirli bir sıklıkta yapacağınız temizlikte bazı hususlara dikkat etmeniz baharatlarınızı çok daha etkili saklayabilmenizi sağlar. Örneğin renk veren ya da çok toz bırakan baharat kaplarını bir süre soda içerisinde bekletmek ardından yapacağınız temizlikte, sizlere büyük bir kolaylık sağlar. Bütün detayların köpüklenme ve durulanması sonrasında ise özenli bir kurulama işleme uygulanmalıdır. Aksi takdirde oluşacak nem baharatlarınıza zarar verebilmektedir. Bunun için takımları havadar bir ortamda bekletmeniz nemin önlenmesini sağlayacaktır.

Mutfak Baharatlık Fiyatları Nedir?

Mutfağınızın başköşesinde sergileyerek tasarımıyla şıklık yaratacak en uygun fiyatlı baharatlık setleri ve takımları Madame Coco mutfak koleksiyonlarında sizleri bekliyor. Üstelik pek çok kampanyaya ve indirime sahip olan ürünler, bütçe dostu yapısı ile avantajı ayağınıza getiriyor.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "1KBHRT0040", "name": "Renard Alba İkili Baharatlık \u002D Toprak", "price": 39.99, "brand": "Madame Coco", "position": 1, "sku": "8682116215671", "variant": "STD", "category": "Baharatlıklar", "main_category" : "40", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Mutfak - Baharatlık", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Plastik", "dimension14": "1KBHRT0040139", "dimension15": "8682116215671", "dimension16": " 39.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension30": "38102" } ] } } }