{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

HAKKIMIZDA: 

2011 yılında İlhan Tanacı tarafından Türkiye’de ev/yaşam, dekorasyon ve ev tekstili alanında tüketici ihtiyaçlarına yönelik yapılan doğru analizler sonucu en uygun ürün ve hizmetin sunulması adına yaratılan MADAME COCO kısa sürede sektörün lider markası konumuna yerleşmiştir. Global bir marka olmayı hedefleyen MADAME COCO, 2016 yılı itibariyle yurtdışında yeni mağazalarının açılmasıyla birlikte faaliyetlerine birçok farklı ülkede hızla devam ederek Türkiye’nin uluslararası arenada en büyük temsilcilerinden biri olma yolunda ilerlemektedir. Türkiye ve 17 farklı ülkede toplam 92 şehirde olmak üzere 300 mağazası ve 75.000 m2’lik satış alanına ek olarak www.madamecoco.com online alışveriş sitesiyle birlikte yılda 100 Milyon ziyaretçi ve bununla birlikte sosyal medyada 4 Milyon takipçiye ulaşmaktadır.

Öncelikle ev tekstili ürünlerini Avrupai desenlerle buluşturarak ürünlerini klasik stilden daha güncel ve modernize formlara taşıyan MADAME COCO, ürün yelpazesini kısa sürede cam ve kristal, mutfak/sofra, plastik ürünler, ev giyimi, kişisel bakım ürünleri ve kozmetik gibi farklı kategorilerle de genişletmiştir. Özgün tasarımlar ile zenginleşen geniş ürün yelpazesiyle MADAME COCO, sektöre yön veren öncü markalardan biri haline gelmiştir.

Çıkış hikayesini oluşturduğu Fransa’nın Grasse bölgesinden ilham alınarak tasarlanan, ana temasını doğadan gelen içeriklerin oluşturduğu RÉPERTOIRE markası ise yüksek kaliteyi ulaşılabilirlik ile birleştirerek sunduğu geniş ürün gamıyla kozmetik alanına yenilikçi bir yön getirmiştir. Fransız bahçelerinden gelen sofistike esanslarıyla oda kokuları ve parfümler, zeytinyağı, badem yağı, shea yağı ve mucizevi özelliklere sahip aloe vera gibi zengin ve natürel içerikli kişisel bakım & saç bakım ürünleri ile RÉPERTOIRE, müşterilerimizin kozmetik ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik birçok farklı alternatif sunmaktadır.

Her zaman mağazalarında müşterilere ziyaretleri sırasında kendilerini evlerinde gibi rahat hissetmelerini sağlayacak bir deneyim yaşatmayı hedefleyen MADAME COCO, www.madamecoco.com online alışveriş adresi üzerinden de ziyaretçilerine de aynı ortamı sunmaktadır.

İş ortaklarımıza karşı duyduğumuz sorumluluk bilincini her daim göz önünde bulunduran, güvenilirlik ve adalet kavramlarının arkasında duran, çalışanlarının haklarını her zaman gözeten, empati yapan ve aynı enerjiyi paylaşan bir marka olarak, bütünsel bir yaklaşımla markamızı sektörünün lideri konumuna getirmiş bulunmaktayız.