{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "user": { "email": "" } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
Sadeliği ve Şıklığı Evinize Getiriyoruz

Sadeliği ve Şıklığı Evinize Getiriyoruz

391 Mağaza
20 Ülke
15 Ödül

2011 yılında kurulan, lider ev tekstili ve dekorasyon markası Madame Coco; Türkiye ve 19 farklı ülkede olmak üzere 391 mağazasıyla hizmet vermektedir. 20 ülkede faaliyet gösterdiği mağazalarında, 100 binin üzerinde metrekare satış alanına ulaşan marka, Madamecoco.com ve Madame Coco mobil uygulaması üzerinden de ürünlerini satışa sunmaktadır. Fransız çizgilerinden ve renklerin uyumundan ilham alınarak tasarlanan ürünleriyle, özgün ve yalın şıklık sunan Madame Coco, birçok farklı kategorideki geniş ürün yelpazesini ziyaretçileriyle buluşturmaktadır. Ev tekstili, banyo, mutfak, sofra, cam, porselen, plastik ürünler, aydınlatma, kişisel bakım ürünleri ve kozmetik gibi birçok farklı kategoride hizmet veren marka; müşteri ihtiyaç ve beklentilerine göre hazırladığı, her dönemde trendleri belirleyen ürünleriyle sektörün lideri konumundadır.

Aynı zamanda global marka olma hedefini de daimi önde tutmakta ve şeffaflık ilkesinden ödün vermeden, tüketici odaklı yaklaşımıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurulduğu günden bu yana odağına müşteri memnuniyetini alan marka, 2019’da A.L.F.A. Awards’da ev tekstili kategorisinde “Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Marka Ödülü”nü kazanmıştır. Madame Coco 2022 yılında ise, dünyanın en prestijli pazarlama ve reklam etkinliği yarışması olan Effie Ödülleri’nde “Ev Tekstili-Züccaciye” kategorisinde Bronz Ödülü ve Stevie Ödülleri’nde En Yenilikçi Müşteri Hizmetleri kategorisinde Bronz Ödülü kazanmıştır. Ayrıca Madame Coco, 2019 yılından bu yana Nielsen, FutureBrightGroup ve SİA Insight’ın gerçekleştirdiği “Bilinirlik ve Marka Sağlığı Araştırmaları”nda, Türkiye’de ev tekstili ve dekorasyon alanında akla gelen ilk marka olma özelliğini korumaktadır.

Madame Coco
MİSYON

Yaşam alanları için esin kaynağı ürünleri, herkes için ulaşılabilir kılmak.

VİZYON

Dünyanın En Sevilen Ev Tekstili ve Dekorasyon Markası Olmak

ŞİRKET BİLGİLERİ
Ticaret Ünvanı:

Deha Mağazacılık Ev Tekstil Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Kuruluş:

17.01.2011

Vergi Dairesi:

Zincirlikuyu VD Müdürlüğü - 2730648362

Ticaret Sicil Numarası:

İstanbul Ticaret Odası - 761311

Sermaye Yapısı:

18 M. TL

Ortaklık Yapısı:

%100 İlhan TANACI

Bağımsız Denetçi:

DRT Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş.

Adres:

Mecidiyeköy Mah. Oğuz Sok. Rönesans Biz İş Merkez No 4/14 K:4 34387 Şişli - İSTANBUL

İletişim:

0850 532 33 00

Sepeti Temizle

Tüm ürünleri kaldırmak istediğinize emin misiniz?