{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "user": { "email": "" } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
Filtrele
Sırala
Görünüm
1 Ürün
renk
materyal
fiyat

Graque Lavabo ve Küvet Fırçası

116.99
100 TL Üzeri %70
35.1
Temizlik Setleri

En İyi Temizlik Seti Hangisi?


Temizlik Setleri Evinizin her köşesini temizlemek üzere satın alacağınız setlerden, en iyisi seçmek istemek hakkınızdır. Kolayca kırılabilen, çok hızlı kirlenen ve evinizdeki kirler bir yana kendisini dahi temiz tutamayan bir mop , zorlayıcı olabilir. Tam da bu nedenle uzun süre evinizin temizliğinde size yardımcı olabilecek, tozları ve kirleri anında emebilen bir mop, zamanınızı verimli değerlendirmenizde oldukça büyük bir fayda sağlayacaktır. İdeal hacimli bir temizlik kovası, kolayca yedeğiyle değiştirilebilir veya çamaşır makinasında yıkanabilir bir temizlik mopundan oluşan temizlik seti ; eviniz ne kadar büyük olursa olsun hızlıca kirlerin ve tozların üstesinden gelmenizi kolaylaştırabilecek bir takımdır. Madame Coco’nun sizler için tasarladığı tablet şeklinde veya döner başlıklı mop setleri , satın alabileceğiniz en iyi ürünler arasındadır.


Temizlik Mopu Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?


Her ev temizliği, belirli prensiplere bağlı kalınarak yapılır. Toz almadan elektrik süpürgesine, cam silmeden yer silmeye çeşitli adımları bulunan temizliğin son noktası genellikle yerlerin silinmesidir. Elbette bu aşamada kaliteli, mikrofiber özellikler taşıyan, kolay yıkanabilen bir mop setine sahip olmanız gerekir. Temizliğin son halkasıyla birlikte evinizde bahar çiçeklerinin tazeliğini hissedebilmeniz için, her bir köşenin tüm kirlerden ve tozlardan arınmış olması gerekir. Bu nedenle temizlik mopu seçimi oldukça önemlidir.

1.Mop kumaşı, temizliğin akışını doğrudan etkileyen en önemli unsurdur. Tozları içerisine çekmek yerine yalnızca yerini değiştiren kumaş türleri, yaptığınız işin boşa çıkmasına sebebiyet verebilir. Mikrofiber bezler, tozların anında yapışabildiği özel bir bez çeşididir ve temizlik mopu kesinlikle mikrofiber özellikler taşımalıdır.

2.Eviniz ister geniş ister küçük olsun, temizlik her daim ayrıntılı bir şekilde yapıldığı için uzun süren işlerden birisidir. Bu süreyi kısaltmanın genellikle evin bir bölümünün kirli kalması anlamı taşıdığı düşünülür. Oysa kolay kullanımı olan, durulanma süreci hızlandırılmış bir mop seti; temizliğin süresini mümkün olduğunca kısaltarak kendinize ayırdığınız vaktin daha geniş aralıklarda olmasını sağlayacaktır.

3.Temizlik seti söz konusu olduğunda, yalnızca iş esnasındaki performansı değil; saklama kolaylığı da gündeme gelmelidir. Çok büyük bir temizlik kovası, evinizin hangi bölümünde durursa dursun çirkin bir görüntüye sebep olacaktır. Küçültülemeyen setler, saklama konusunda size bir miktar zorluk çıkaracaktır. Bu nedenle, özellikle mop temizlik seti, kullanım esnasında olduğundan çok daha küçük hale getirilebilir bir sap kısmına sahip olmalı; temizlik kovası ise mümkün olduğunca ince formlu seçilmelidir.


Temizlik Seti İçerisinde Neler Var?


Temizlik setleri genellikle mop, sap, mop bezi, kova ve içerisindeki sıkma aparatından oluşur. Bu parçaların her biri bir araya geldiğinde evinizin zeminini, duvarlarını ve fayanslarını rahatlıkla temizleyebileceğiniz bir seti meydana getirirler. Mop Temizlik Seti Fiyatı Ne Kadar? Günümüzde çeşitli modellerde üretilen temizlik setleri, aynı işlevde olsalar da farklı görüntülere ve tasarımlara farklı olabilirler. Mop fiyatlarının belirlenmesinde bir etken olan bu farklılık, satın aldığınız ürünün verimini de doğrudan etkiler. Madame Coco, üyelerine özel sunduğu fiyat avantajıyla en kaliteli mop seti ürünlerini sizlerle buluşturur.

{ "type": "productListViewed", "payload": [{ "item_id": "8682116213943", "item_pk": "38340", "item_name": "Graque Lavabo ve Küvet Fırçası", "affiliation": "Madame Coco", "coupon":"100 TL Üzeri %70", "discount": "81.89", "index": 1, "item_brand": "Madame Coco", "item_category": "BANYO", "item_category2": "Banyo Aksesuarı", "item_category3": "Temizlik Seti", "item_list_id": "BANYO", "item_list_name": "BANYO", "item_variant": "14X27,5CM", "price": 116.99, "quantity": 1 }] }

Sepeti Temizle

Tüm ürünleri kaldırmak istediğinize emin misiniz?