{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "user": { "email": "" } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
Filtrele
Sırala
Görünüm
21 Ürün
renk
ölçü
materyal
fiyat

Eleta Kapitoneli Yatak Alezi

999.99
Sepette %50+%20
400.0
Madame Coco
Madame Coco
Madame Coco
Madame Coco
Alez Modelleri

Hangi Alez Daha İyi?


Tek Kişilik Alez ve Çift Kişilik Alez Çeşitleri Kaliteli ve bütçenize uygun alez fiyatları ile karşınıza çıkan ürünler, sizin için en iyi alez seçenekleri arasında yer alacaktır. En çok tercih edilen alez çeşidi yatak alezi olmaktadır. Yatağınızı kire ve yıpranmaya karşı koruyacak olan bu ürünler, Madame Coco farkı ile karşınızda. Uygun alez fiyatları ve uzun süreli kullanma garantisi ile bütün alez modellerimiz, gönlünüzde taht kuracak.


Alez Nasıl Yıkanır?


Alez kullanılacak ürün ile sizin aranızda bir bariyer görevi görmektedir. Yatağınızı, yastığınızı kirlere karşı koruyabileceğiniz bu ürünler genel itibariyle beyaz renkte bulunurlar. Yıkanırken hassas programların tercih edilmesi, ürünlerinizin uzun ömürlü olmasına yardımcı olur. Beyaz gibi hassas renkler için de dışarıdan gelebilecek herhangi bir kire, toza bile karşı çok duyarlı davranarak, ürünlerin bakımı konusunda dikkatli olunmalıdır. Yalnız yıkamanın daha iyi olacağı alezleri dilerseniz diğer beyazlarınız ile beraber de yıkayabilirsiniz. Renkli ürünlerle beraber yıkamak ürünün renk almasına veya diğer problemlerin ortaya çıkmasına sebep olabilir. Yıkarken mutlaka hassas modda yıkamanız gereken alez çeşitleri aynı zamanda düşük derecelerde yıkanırsa çekme ve renk atması yapmayacaktır.


Alez Nasıl Temizlenir?


Alez temizliği konusunda bakmanız gereken ilk yer, alezin etiketidir. Çünkü elle yıkayınız veyahut makinede yıkayınız ibareleri alezin sağlığı açısından oldukça önemlidir. Makinede temizleyeceğiniz alezi düşük derecelerde yıkamaya dikkat etmelisiniz. Çamaşır makinesinin hassas modunu kullanarak temizliğinizi tamamlayabileceğiniz alezler, elde de temizlenebilir. Eğer alez üzerindeki lekeler çok belirgin değilse bir bez yardımı ile de temizlik sağlayabilirsiniz. Bezinize damlatacağınız birkaç damla çamaşır suyu ile aleziniz eski beyazlığına tekrar kavuşacaktır.


Alez Nerede Satılır?


Madame Coco mağazamızdan bütün ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda indirimli alez fiyatları ile yataklarınızın ömrünü uzatabilir ve dayanıklı ürünlerimize kolayca sahip olabilirisiniz. Madame Coco, bütün ihtiyaçlarınızda sadece bir tık uzağınızda.



Sepeti Temizle

Tüm ürünleri kaldırmak istediğinize emin misiniz?