{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "user": { "email": "" } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
Filtrele
Sırala
Görünüm
1 Ürün
ölçü
materyal
fiyat

Terre Seramik Fırın Kabı

1699.99
100 TL Üzeri %70
510.0
Fırın Kapları

Fırın Kabı Ne İşe Yarar?


Fırın Kabı Fırın kabı , saklama kabı olarak kullanabilir, fonksiyonelliği arttırabilirsiniz. Saklama kabı olarak kullanabileceğiniz bu kaplar sayesinde enfes yiyeceklere imza atabilirsiniz. Kaplar, tamamen kaliteli bir şekilde tasarlanarak bu yönde bir kazanım elde etmenizi sağlar. Madame Coco farkıyla elde edeceğiniz bu kaplara uygun fiyatlı olarak web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.


Fırın Kapları Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmelidir?


Fırın Kabı Seçimi Genel olarak fırın kapları alırken dikkat etmeniz gereken öncelikli özellik kalitedir. Kalite, bu ürünlerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Madame Coco, kaliteye her üründe dikkat ederek bu ürünleri kaliteli bir şekilde sizlere ulaştırır. Bununla birlikte kalite dışında tasarım özelliklerine de dikkat edebilirsiniz.


Fırın Kabı Özellikleri Nelerdir?


Örneğin Linda Fırın Kabı Taşıma Kutusu – Soft Ekru ürününün genel özellikleri şu şekildedir. Plastik malzemesinden yapılmış olan bu ürünü taşıma kabı olarak kullanabilirsiniz. Çok yönlü kullanım özellikleriyle harikalar yaratabileceğiniz fırın kabı çeşitleri, son derece kaliteli özelliklere sahiptir. Pratik bir şekilde kullanabileceğiniz bu ürün sayesinde yiyeceklerinizi yine aynı pratiklikte sunabilir, servis edebilirsiniz.


Fırın Kabı Fiyat Aralığı Nedir?


Madame Coco, yürüttüğü fiyat politikaları ve stratejileri gereğince sizler için en uygun fiyatı ürünlerine yansıtır. Bu sayede bütçenizi sarsmadan, tamamen hesaplı bir şekilde ürünleri Madame Coco farkıyla alabilirsiniz. Bu sayede çok daha verimli bir alışveriş faaliyeti yürütebilirsiniz.

{ "type": "productListViewed", "payload": [{ "item_id": "8680044723138", "item_pk": "23598", "item_name": "Terre Seramik Fırın Kabı", "affiliation": "Madame Coco", "coupon":"100 TL Üzeri %70", "discount": 1189.99, "index": 1, "item_brand": "Madame Coco", "item_category": "MUTFAK", "item_category2": "Saklama", "item_category3": "Fırın Kapları", "item_list_id": "MUTFAK", "item_list_name": "MUTFAK", "item_variant": "41X23CM", "price": 1699.99, "quantity": 1 }] }

Sepeti Temizle

Tüm ürünleri kaldırmak istediğinize emin misiniz?