{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Sofra > Servis & Sunum > Tepsiler (32 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
Renk
Ölçü
Materyal
Fiyat
Clarette Oval Tepsi 30x42 cm Clarette Oval Tepsi 30x42 cm
Özel Fiyat
44,99 TL
Raina Oval Tepsi 30x42 cm Raina Oval Tepsi 30x42 cm
Özel Fiyat
44,99 TL
Candide Oval Tepsi 30x42 cm Candide Oval Tepsi 30x42 cm
Özel Fiyat
44,99 TL
Evelyn Oval Tepsi 30x42 cm Evelyn Oval Tepsi 30x42 cm
Özel Fiyat
44,99 TL
Olive Yuvarlak Tepsi 35x35 cm Olive Yuvarlak Tepsi 35x35 cm
Özel Fiyat
44,99 TL
Olive Oval Tepsi 30x42 cm Olive Oval Tepsi 30x42 cm
Özel Fiyat
44,99 TL
Raina Yuvarlak Tepsi 35x35 cm Raina Yuvarlak Tepsi 35x35 cm
Özel Fiyat
44,99 TL
Audra Yuvarlak Tepsi 35x35 cm Audra Yuvarlak Tepsi 35x35 cm
Özel Fiyat
44,99 TL
Tepsi Modelleri Nelerdir?

Tepsi Modelleri

Mutfak stilinizi şıklıkla modernize etmeye ne dersiniz? O halde rotanızı Madame Coco’nun birbirinden dekoratif tepsi modellerine çevirebilirsiniz. Mutfağınızda daha çok ihtişamlı ve çarpıcı bir ürün yelpazesine yer vermek istiyorsanız varaklı tepsi modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Farklı renklerde vücut bulan bu benzersiz ürünler, sunum şıklığını ön plana çıkaracak auraya sahiptir. Günlük kullanımınız ve özel günleriniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm modeller geniş ürün yelpazemiz arasında yer almaktadır.

Özel Günlerde Hangi Tepsi Modelleri Tercih Edilmelidir?

Özel Günlerde Kullanılan Tepsiler

Özel günlerde kullanacağınız tepsi modelleri , günlük tasarımlardan daha farklı bir görünüme sahip olmalıdır. Bu kapsamda Madame Coco olarak beğeninize sunduğumuz gondol tepsi modelleriyle en özel anlarınızı şıklıkla taçlandırabilirsiniz. Metal tepsi olarak da bilinen gondol tasarımlar, üzerindeki motifler ve göz alıcı görünümüyle farklı bir tarza sahip olmaktadır.

Günlük Tepsi Modelleri Nelerdir?

Günlük Tepsi Modelleri

Gündelik sunumlarınızda tercih edebileceğiniz modeller arasında kuşkusuz yuvarlak tepsi yer almaktadır. Özellikle metal olanlar en sık tercih edilenlerin başında gelmektedir. Mutfak stilinize en uygun modelleri modernize ederek beğeninize sunarken yüksek kalitemizden ödün vermiyoruz. Daha sade bir şıklık yakalamak isteyenler içinse tasarladığımız bambu tepsilerle mutfağınıza ayrı bir nüans kazandırıyoruz.
Madame Coco olarak sayfamızda yer verdiğimiz tüm tepsi fiyatları uygun rakamlar çerçevesinde satışa sunulurken en şık formuyla vücut buluyor. Siz de metal, seramik, bambu ve farklı modellerde tepsi arayışınız için rotanızı markamıza çevirerek seçim yapabilirsiniz. Hızlıca sipariş verebilir, online alışverişte güvenilirliği ve yüksek kaliteyi maksimum düzeyde deneyimleyebilirsiniz.

