{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Mutfak > Mutfak Temizlik Gereçleri > Fırçalar (2 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
Renk
Ölçü
Materyal
Fiyat
RICHE BULAŞIK FIRÇASI RICHE BULAŞIK FIRÇASI
69,99 TL /
Sepette
35.00 TL
RICHE FIRÇA VE KÜREK SETİ RICHE FIRÇA VE KÜREK SETİ
139,99 TL /
Sepette
70.00 TL
Bulaşık Fırçası Pratik Mi?

Bulaşık fırçası , bulaşıklarınızın üzerinde yer alan zorlu lekeleri çıkarmaya yarayan bir üründür. Zorlu lekelerin üstesinden gelen bu ürün, sert fırça özelliklerine sahiptir ve bu sertlik sayesinde en zorlu lekeler dahi mutfak gereçlerinizde kalmayacaktır. Bu ürünleri kullanarak verimliliği arttırabilir, ayrıca kendinizi yormadan bulaşık yıkama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bulaşık Fırçası Ne İşe Yarar?

Bu ürün, sert yapısı ile birlikte bulaşıkların üzerinde yer alan zorlu ve zorlayıcı lekeleri çıkarmaya yarar. Böylelikle çok daha kolay bir şekilde işlerinizi halledebilirsiniz. Fonksiyonel ve işlevsel olan bu ürün, aynı zamanda Madame Coco farkıyla uygun fiyatlarla sizlerle buluşur. Böylelikle fiyat – performans açısından en verimli alışverişi gerçekleştirmiş olursunuz.

Bulaşık Fırçası Özellikleri Neler?

Bulaşık yıkamanın son derece pratik bir hale geldiği bulaşık fırçası ürünü ile birlikte bulaşıklarınız dert olmaktan çıkıyor. Zahmetsizce her türlü bulaşık yüzeylerini temizlemek için Riche Bulaşık Fırçası ürününü kullanabilirsiniz. Sap kısmının plastik malzemesinden yapıldığı bu ürün 29 x 6,5 x 6,5 ebatlarına sahiptir. Ayrıca ekru ve gold renk çeşitleriyle tasarım özelliklerine de sahip olabilirsiniz.

Bulaşık Fırçası Fiyatları Ne Kadar?

Madame Coco ‘nun uygun fiyatlar ile kaliteyi buluşturan ürünlerine göz atabilir ve bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz. İndirimli bulaşık fırçası fiyatları için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Kaliteli bulaşık fırçası çeşitleri ile bulaşıklarınızı pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz. Madame Coco kampanyaları için takipte kalın!

Temizlik Fırçası Nasıl Olmalı?

Her ev farklı boyut ve tasarımlara sahip olsa da temizliği kolaylaştıran ürünler neredeyse her evde aynıdır. Kolay, pratik ve sağlıklı bir temizliğe yardımcı olan gereçlerinin içerisinde önemli bir yer tutan temizlik fırçası kullanım amaçlarına yönelik farklılıklar içerir. Tuvalet ve bulaşık fırçası, faraşlı süpürge veya deterjan hazneli fırça gibi farklı çeşitlerde karşınıza çıkan bu gereçler kullanacağınız alana göre bazı özellikler barındırmalıdır.
• Faraşlı süpürgeler, genellikle takım halinde satılan, nispeten küçük boyutlu yardımcı gereçlerdir. Faraş kısmının ucunda, tozları toparlayabilecek plastik veya silikon bir şerit bulunması gerekir. Ayrıca hazne, hafif eğimli tutulmalıdır.
• Bulaşık fırçası, sap kısmı kavramaya uygun tasarlanması gereken gereçlerden birisidir. Fırça kılları sert olmalı ve yapışmış kirleri tabaklarınızdan veya tencerelerinizden söküp atabilmelidir.
• Tezgah üstü fırça kürek setleri, yalnızca kürek ve minik bir fırçadan oluşur. Masanızın, tezgahınızın veya konsolunuzun üzerindeki çöpleri toparlayabilmeniz için pratik bir çözüm sunan bu setlerde fırçalar orta-sert kıllara sahip olmalı ve toparlamaya çalıştığınız çöplerin etrafa dağılmasını engellemelidir.
• Kalorifer fırçası, peteklerinizin arasında biriken kir ve tozları bir çırpıda alabilmenizi sağlamak amacıyla ince, uzun bir forma sahip olmalıdır. Orta sert fırça kıllarıyla tozu üzerine çekerek, etrafın kirlenme düzeyini en aza indirmelidir.
• Lavabo veya küvet fırçası, diğer fırça türlerine nazaran daha uzun saplı olmalıdır. Küvetinizi veya lavabonuzu iki büklüm olmadan temizlemenize olanak sağlayacak özel bir tasarım olan bu fırçalar, geniş kıl kısımlarını da barındırmalıdır.

Deterjan Hazneli Fırça Nasıl Kullanılır?

Bulaşık yıkama veya ön yıkama esnasında en büyük yardımcılarınızdan birisi deterjan hazneli fırçalardır. Haznesine koyacağınız az miktarda bulaşık deterjanını, parça parça fırçaya enjekte ederek temizlik süresini kısaltan bu muhteşem buluş, her evin ihtiyacıdır.

Faraşlı Süpürge ve Fırça Fiyatları Ne Kadar?

Boyutları ve işlevlerine göre değişkenlik gösteren fırça fiyatlarını, her eve girebilmesi açısından uygun düzeyde belirleyen Madame Coco, birbirinden kullanışlı ürünlerini sizlerle buluşturmaktadır. Faraşlı süpürgeler, küvet fırçaları, tuvalet ve bulaşık fırçası ürünleri gibi çok çeşitli temizlik yardımcılarını evinize taşımanıza olanak sağlayan Madame Coco avantajlarını sakın kaçırmayın.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "1KTMZL0058", "name": "RICHE BULAŞIK FIRÇASI", "price": 69.99, "brand": "Madame Coco", "position": 1, "sku": "8682116045698", "variant": "EKRU/ALTIN", "category": "Fırçalar", "main_category" : "65", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Temizlik-Fırça", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Plastik", "dimension14": "1KTMZL0058097", "dimension15": "8682116045698", "dimension16": " 69.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension30": "30924" }, { "product_id": "1KTMZL0054", "name": "RICHE FIRÇA VE KÜREK SETİ", "price": 139.99, "brand": "Madame Coco", "position": 2, "sku": "8682116045445", "variant": "EKRU/ALTIN", "category": "Fırçalar", "main_category" : "65", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Temizlik-Fırça", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Plastik", "dimension14": "1KTMZL0054097", "dimension15": "8682116045445", "dimension16": " 139.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension30": "30913" } ] } } }