{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "user": { "email": "" } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
Filtrele
Sırala
Görünüm
6 Ürün
renk
ölçü
materyal
fiyat
Pike

Tek Kişilik Pike Takımı Boyutları Nasıldır?


Tek Kişilik Pike Takımı Tek kişilik pike takımı evlerin mutlaka olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Çift kişilik takımlara göre daha az yer kaplayan ve daha ufak ölçülere sahip olan tek kişilik pike takımları Madame Coco mağazasında sizleri bekliyor. Tek kişilik pike takımı en ucuz fiyatları ile Madame Coco’da. Pike takımı tek kişilik boyutları 150x220 cm ile başlamakta olup artarak çeşitlenmektedir. Farklı boyutlardaki tek kişilik pike ürünlerinin tamamına Madame Coco mağazasından ulaşabilir ve odanıza farklı bir dokunuş getirebilirsiniz Tüm Çeşitler için Pike Çift Kişilik Çeşitler İçin Çift Kişilik Pike Tüm takım çeşitleri için Pike Takımı kategomizi ziyaret edebilirsiniz.


Tek Kişilik Pike Takımı Renk Seçenekleri Neler?


Tek Kişilik Pike Modelleri Tek kişilik pike takımı farklı renk seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. Özellikle son dönemlerin modası olan fosforlu renkler tek kişilik pike takımlarını da etkisi altına alıyor. Turkuaz gibi aykırı renklerin çok sevildiği pike takımı tek kişilik ürünleri arasında dilediğiniz renk tercihini yapabilir ve odanızı kolay bir şekilde renklendirebilirsiniz. Pudra, turuncu, nane rengi, indigo, bej gibi farklı renk çeşitlerini de içerisinde barındıran marka, size birini seçseniz diğerinde aklınızın kalacağı onlarca tek kişilik pike takımı rengi çeşidi sunuyor.


Tek Kişilik Pike Takımı Hangi Kumaştan Yapılmıştır?


Madame Coco mağazasında yer alan pike takımı tek kişilik modellerinin tamamı yüzde yüz pamuktan üretilmiştir. Pamuk yatak ürünlerinde vazgeçilmez bir kumaş haline gelmektedir. Özellikle gerek kış gerekse yaz aylarının favorisi olan pamuk, terletme yapmaz ve sizi boğmaz. Nefes alabilmesi özelliği ile uykunuzda bile konforu hissedeceksiniz. 2


Tek Kişilik Pike Takımı En Ucuz Nerede?


Tek kişilik pike takımı en ucuz fiyatlarıyla Madame Coco’da. Üstelik ucuz olmasının yanında ayrıca indirimli fiyatları ile de sizi mutlu edecek olan marka sayesinde her mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz bütün pikeler, odanıza yepyeni bir aura kazandıracak.


Tek Kişilik Pike Takımı Ölçüleri Nelerdir?


Yatak odası tekstili ürünleri içerisinde en kolay kullanıma sahip olan ve nevresim gerektirmeksizin doğrudan örtülebilen pikeler; set halinde kullanıcıyla buluşturulan parçalar arasında yer alır. Yatak, nevresim, yastık gibi ürünlerde olduğu gibi tek kişilik pike takımlarında da belirli standartlara göre üretim zorunludur. Pike takımı tek kişilik seçeneklerinde bulunan ürünlerin her biri, bu standartlara uygun biçimde ölçülendirilir. 160x240 cm çarşaf ve 50x70 cm yastık kılıfının yer aldığı takım içerisinde 150x220 cm ebatlarında bir adet pike de yer alır. Boyutlandırma, küçük farklılıklar dışında dünyanın her yerinde aynıdır ve bu durum kullanıcılara ürün seçimi konusunda inanılmaz bir kolaylık sağlamaktadır.


Tek Kişilik Pike Takımı Seti İçeriğinde Neler Var?


Genellikle takım veya set halinde satılan yatak odası tekstili ürünleri içerisinde hem çeyizlik hem de kullanım amaçlı üretilen bu ürünler; uygun mevsimde açıldıklarında doğrudan kullanılabilen, ek bir parçaya ihtiyaç duymaksızın yatağınıza serebileceğiniz parçalardan oluşur. Tek kişilik olması sebebiyle birer adet bulundurulan bu parçalardan ilki, standart boyutlardaki yastık kılıfıdır. Tek kişilik pike takımı içerisinde yer alan diğer ürünler ise çarşaf ve pikedir. Her biri, birbiriyle kusursuz bir uyum sağlayacak şekilde desen ve renk düzenlemesinin bulunduğu bu ürünler hem pratik olmaları hem de set halinde bulunmaları sebebiyle en sık tercih edilen yatak odası tekstili ürünleri arasında yer alır.


Tek Kişilik Pike Nasıl Temizlenir?


Tekstil ürünleri içerisinde belki de temizliğe en az ihtiyaç duyan ürünler örtülerdir. Mevsimsel geçiş dönemlerinde sıkça tercih edilen tek kişilik pikeler; mart ve mayıs ayları ile eylül ve kasım ayları arasında her yatak odasında örtü olarak kullanılır. Kısa süreli kullanılmalarına rağmen, dönem ortasında ve sonunda birer kez yıkanmaları hijyen açısından gereklidir. Tek kişilik pikeler, küçülebilir olmaları sebebiyle çamaşır makinanızda rahatlıkla yıkayabileceğiniz ürünlerdir. Elbette formlarını kaybetmemeleri için maksimum 30 derece sıcaklıkta ve hassas programda yıkanmaları gerekmektedir. Ayrıca makinadan çıkarıldıktan sonra asılarak kurutulmaları tavsiye edilmektedir.


Çift Kişilik Pike Takımı Boyutları Nasıl?


Çift Kişilik Pike Takımı Çift kişilik pike takımı tek kişiliğe oranla çok daha büyüktür. Hatta boyutları iki katına çıkabilmektedir. Yatak ölçülerinize göre boyutlarını tercih edebileceğiniz çift kişilik pike çeşitleri Madame Coco’da sizleri bekliyor. Takım içerisinde yer alan pike , çarşaf ve yastık kılıfı boyutları değişiklik göstermektedir. Kendi yatağınıza ve yastığınıza en uygun düşecek olan boyutu tercih edebilirsiniz. Çift kişilik pikelerin yanı sıra tek kişilik pike takımı çeşitlerinin bulunduğu kategorimizi de inceleyebilirsiniz.


Çift Kişilik Pike Takımı En Ucuz Nerede?


Çift Kişilik Pike Takımı Fiyatları En ucuz çift kişilik pike takımı çeşitleri Madame Coco’da yer alıyor. Son dönemlerin en favori desenleri ve renkleri ile yatak odanızı renklendirecek bir koleksiyon hazırlayan Madame Coco indirimli fiyatları ile de sizleri mutlu edecek. Turkuazdan başlayarak bej rengine doğru ilerleyen geniş renk skalası ile odanıza yeni bir dokunuş getirebilirsiniz.


Çift Kişilik Pike Takımı Nasıl Yıkanır?


Çift kişilik pike takımı içerisinde yer alan ürünler pike, çarşaf ve yastık kılıfıdır. Bunların bütün içeriklerinde pamuk bulunmaktadır. Pamuk, çamaşır makinesi ile arası kötü olan bir kumaştır. Fakat doğru dereceyi bulduğunuz zaman ise temizlik çok kolay bir hale gelir. Pamuk olduğu için makinenizin hassas programında olması, 30 dereceden fazla bir derece ile yıkanmaması gerekmektedir. Makineye girdiğinde herhangi bir şekilde renginde atma ya da boyutlarında çekme yapmayan çift kişilik pike modelleri ile yatağınızda yumuşaklığı ve konforu hissedeceksiniz. Yıkarken beyazlatıcı hiçbir maddeye başvurmamanız gerekmektedir. Yıkama konusunda dikkat edilmesi gereken bir diğer husus da sonrasındaki kurutma aşamasıdır. Yıkadığınız çift kişilik pike takımı içerisinde yer alan ürünlere kuru temizleme uygulamamanız gerekmektedir. Çünkü kumaşı kuru temizleme için uygun olmamaktadır. Kuruduktan sonra ise dilerseniz pikenizi düşük ısıda ütüleyebilirsiniz.


Çift Kişilik Pike Takımı Kumaşı Nasıl?


Madame Coco’da yer alan çift kişilik pike kumaşları yüzde yüz pamuk içeriğe sahiptir. Pamuk kışın ve yazın kısacası neredeyse her mevsimin en sevilen kumaş türlerinden bir tanesi olmaktadır. Yazın terletmeyen ve kışın üşütmeyen, aynı zamanda da nefes aldıran bu kumaş sayesinde yatağınızda konforu ve yumuşaklığı her an hissedeceksiniz.


Çift Kişilik Pike Takımı Ölçüleri Nelerdir?


Pikeler, tıpkı nevresimlerde olduğu gibi, yatak ölçülerinizden bir miktar daha büyük boyutlu olmak durumundadır. İki kişi için ayarlanmış ebatlarının yanı sıra, yatak üzerine örtüldüklerinde yatağı tamamen kaplaması gereken çift kişilik pikeler, standart olacak şekilde 200x220 cm ölçülerde üretilir. Bu ölçüler hem aynı boyutlardaki nevresimleriniz hem de çift kişilik yatağınız için idealdir. Çift kişilik pike takımı içerisinde bulunan çarşaflar, yatağınızı kaplamaya yeterli olacak olan 240x260 cm ölçülerindedir. Takım içerisinde bulunan yastık kılıfları ise 50x70 cm ebatlarındadır.


Çift Kişilik Pike Takımı İçerisinde Neler Var?


Pike takımı çift kişilik ise, içerisinde kesinlikle iki adet yastık kılıfı bulunur. Takım içerisinde bir adet yer verilen çift kişilik pike, özellikle desen konusunda yastık kılıflarıyla oldukça uyumludur. Renk bakımından ise, çift kişilik pike takımı içerisinde yer alan çarşaflarla muhteşem bir birlik sağlar. Madame Coco online mağazasından satın alacağınız çift kişilik pike takımları hem uyku kalitenizi arttıracak hem de yatak odanıza bambaşka bir hava katacaktır. En çok tercih edilen ürünlerden birisi olan Fantina Çift Kişilik Baskılı Pike Takımı’nın mürdüm renginde bulunan yastık, çarşaf ve pike ile muhteşem bir uyum içerisindedir.

{ "type": "productListViewed", "payload": [{ "item_id": "8682116918220", "item_pk": "57049", "item_name": "Mathilda King Size Karde Düz Pike Takımı \u002D Beyaz/Lacivert", "affiliation": "Madame Coco", "coupon":"100 TL Üzeri %70", "discount": 1539.99, "index": 1, "item_brand": "Madame Coco", "item_category": "YATAK ODASI", "item_category2": "Pike", "item_category3": "", "item_list_id": "YATAK ODASI", "item_list_name": "YATAK ODASI", "item_variant": "240X220+2X(50X70)+240X260CM", "price": 2199.99, "quantity": 1 },{ "item_id": "8682116817929", "item_pk": "53332", "item_name": "Margot Çift Kişilik Baskılı Pike", "affiliation": "Madame Coco", "coupon":"100 TL Üzeri %70", "discount": 664.99, "index": 2, "item_brand": "Madame Coco", "item_category": "YATAK ODASI", "item_category2": "Pike", "item_category3": "", "item_list_id": "YATAK ODASI", "item_list_name": "YATAK ODASI", "item_variant": "200X220CM", "price": 949.99, "quantity": 1 },{ "item_id": "8682116825641", "item_pk": "52541", "item_name": "Nathan King Size Pike \u002D Otel Koleksiyon", "affiliation": "Madame Coco", "coupon":"100 TL Üzeri %70", "discount": 1119.99, "index": 3, "item_brand": "Madame Coco", "item_category": "YATAK ODASI", "item_category2": "Pike", "item_category3": "", "item_list_id": "YATAK ODASI", "item_list_name": "YATAK ODASI", "item_variant": "240X260CM", "price": 1599.99, "quantity": 1 },{ "item_id": "8682116802529", "item_pk": "50340", "item_name": "Chant Tek Kişilik Baskılı Pike Takımı \u002D Kırmızı", "affiliation": "Madame Coco", "coupon":"100 TL Üzeri %70", "discount": 979.99, "index": 4, "item_brand": "Madame Coco", "item_category": "YATAK ODASI", "item_category2": "Pike", "item_category3": "", "item_list_id": "YATAK ODASI", "item_list_name": "YATAK ODASI", "item_variant": "150X220+50X70+160X240CM", "price": 1399.99, "quantity": 1 },{ "item_id": "8682116796675", "item_pk": "50113", "item_name": "Elenor Tek Kişilik Baskılı Pike Takımı \u002D Koyu Pembe", "affiliation": "Madame Coco", "coupon":"100 TL Üzeri %70", "discount": 979.99, "index": 5, "item_brand": "Madame Coco", "item_category": "YATAK ODASI", "item_category2": "Pike", "item_category3": "", "item_list_id": "YATAK ODASI", "item_list_name": "YATAK ODASI", "item_variant": "150X220+50X70+160X240CM", "price": 1399.99, "quantity": 1 },{ "item_id": "8682116273916", "item_pk": "45835", "item_name": "Davin Tek Kişilik Yıkamalı Pike \u002D Beyaz/Turuncu", "affiliation": "Madame Coco", "coupon":"100 TL Üzeri %70", "discount": 538.99, "index": 6, "item_brand": "Madame Coco", "item_category": "YATAK ODASI", "item_category2": "Pike", "item_category3": "", "item_list_id": "YATAK ODASI", "item_list_name": "YATAK ODASI", "item_variant": "150X220CM", "price": 769.99, "quantity": 1 }] }

Sepeti Temizle

Tüm ürünleri kaldırmak istediğinize emin misiniz?