{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "user": { "id":"None", "email": "", "phone": "" } }
{ "user": { "email": "" } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
Filtrele
Sırala
Görünüm
2 Ürün
renk
ölçü
materyal
fiyat
Pamuklu Yorganlar

Pamuklu Yorgan Ölçüleri Nelerdir?


Sıcacık bir uykunun baş mimarı örtüdür. Pamuklu yorganlar, yumuşacık dokuları ve nemi hapseden yapıları sayesinde size muhteşem bir uyku fırsatı sunar. Elbette, pamuklu yorgandan en yüksek verimi alabilmenin ilk koşulu doğru ebat seçimidir. Vücudunuzu tamamen sarabilecek uygun ölçülerdeki pamuklu bir yorgana sahipseniz, kendinizi bulutların üzerinde uyuyormuş hissiyatına teslim edebilirsiniz.


Peki pamuklu yorgan ölçüleri nelerdir?


Diğer pek çok yatak odası tekstili ürününde olduğu gibi pamuklu yorganlarda da belirli bir standart söz konusudur. Bu standart yatak ölçüsüne bağlı olarak belirlenmektedir. Tek kişilik kullanımlar için 155x215 cm, çift kişilik kullanımlar için ise 195x215 cm olarak üretilen pamuklu yorganlar rahat bir uyku için oldukça yeterlidir.

Pamuklu Yorgan Sağlıklı Mıdır?


Pamuklu kumaş, hammaddesi doğada hazır halde bulunabilen nadide bir doğallığa sahiptir. İşlenerek iplik haline getirilen ve ipliklerin birleşmesiyle kumaş formunu alan pamuk; tekstil sektöründe geniş bir kullanım aralığı oluşturur. Fakat özel olarak yatak odası tekstili ürünlerinde, sağlıklı olması sebebiyle çok fazla yer bulur. Nem dengeleyici özelliği bulunan pamuklu kumaşlar, satın aldığınız yorganın kaplamasını oluşturur. Bu da pamuklu bir yorgan almanız durumunda; nefes alabilen, kendiliğinden anti alerjenik özellikler taşıyan bir ürüne sahip olmuş olursunuz.


Pamuklu Yorgan Terletir Mi?


Havadaki nemi dahi hapseden pamuklu yorganlar, uyku esnasında salınan vücut sıvılarını içerisine çekerek size kaliteli bir uyku deneyimi yaşatmayı amaçlar. Özellikle soğuk kış günlerinde, yorgan altında yükselen vücut ısısı, vücudunuza hakim olan uyku sıcağıyla birleştiğinde terlemeye sebep olabilir. Fakat pamuklu yorganlar, sahip oldukları doğal bileşenler sayesinde cildinizdeki bu ıslaklığı emerek, terlemenin uykunuzu bölmesine müsaade etmezler. Üstelik pamuklu kumaş, gevşek iplik aralıkları nedeniyle dış ortam sıcaklığı ile yatağınızın içindeki sıcaklığı dengelediği için pamuklu yorganınızın altında terlemeniz pek olası değildir.


Pamuklu Yorgan Fiyatları Ne Kadar?


Yüksek kalitede işçilikle üretilen Madame Coco pamuklu yorganları, her bütçeye uygun düzenlemelerle sizlere sunulur. Pamuklu yorgan fiyatları, tercih ettiğiniz boyuta göre farklılaşacaktır. Elbette bunun sebebi kullanılan malzeme miktarıdır. Dilediğiniz pamuklu yorgana Madame Coco’nun üyelerine özel sunduğu fırsatlarla hızlıca sahip olabilirsiniz.

{ "type": "productListViewed", "payload": [{ "item_id": "8682116720861", "item_pk": "47690", "item_name": "Elicia Çift Kişilik Pamuk Yorgan \u002D Beyaz", "affiliation": "Madame Coco", "coupon":"100 TL Üzeri %70", "discount": "2799.99", "index": 1, "item_brand": "Madame Coco", "item_category": "YATAK ODASI", "item_category2": "Yorgan", "item_category3": "Pamuklu Yorgan", "item_list_id": "YATAK ODASI", "item_list_name": "YATAK ODASI", "item_variant": "195X215CM", "price": 3999.99, "quantity": 1 },{ "item_id": "8682116720779", "item_pk": "47689", "item_name": "Elicia Tek Kişilik Pamuk Tek Kişilik Yorgan \u002D Beyaz", "affiliation": "Madame Coco", "coupon":"100 TL Üzeri %70", "discount": "2449.99", "index": 2, "item_brand": "Madame Coco", "item_category": "YATAK ODASI", "item_category2": "Yorgan", "item_category3": "Pamuklu Yorgan", "item_list_id": "YATAK ODASI", "item_list_name": "YATAK ODASI", "item_variant": "155X215CM", "price": 3499.99, "quantity": 1 }] }

Sepeti Temizle

Tüm ürünleri kaldırmak istediğinize emin misiniz?