{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "user": { "email": "" } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
Filtrele
Sırala
Görünüm
1 Ürün
renk
ölçü
materyal
fiyat

Graque Sabunluk

57.99
100 TL Üzeri %70
17.4
Sabunluk

En Şık Sabunluk Modelleri Hangileri?


Sabunluk Modelleri Sabun günlük hayatımızda sıklıkla kullandığımız en temel temizlik malzemesi olarak karşımıza çıkıyor. Sabun çeşitlerinin yaşam alanlarında da sıklıkla yer aldığı biliniyor. Sabunların içerisine konulduğu sabunluk da yaşam alanlarındaki en çok kullanılan ürünler arasında yer alıyor. Sabunlukların yaşam alanlarına değer katıyor olması, beraberinde önemli kazanımları da getiriyor. Madame Coco yeni sezon sabunlukları sizlerle buluşturuyor.


Yeni Sezon Sabunluklar Nasıldır?


Sabun Kutusu Yeni model sabun kutusu ürünlerinin çok farklı tasarım özelliklerine sahip oldukları biliniyor. Üstelik estetik bir görünüm özelliğine sahip olan sabunlukların, farklı üretim özelliklerine sahip olduğu da biliniyor. Banyoda ya da mutfaklarda etkili bir şekilde kullanım özelliğine sahip olan sabunluk modelleri aynı zamanda dekoratif özellikleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor.


Sabunluk Fiyatları Ne Kadardır?


Sabunluk Fiyatları Esasında sabunluklar tek parça halinde değerlendirilmemelidir. Zira sabunlukların kullanıldığı alanlarla uyumlu olması da gerekmektedir. Dekoratif özelliklere sahip olan sabunlukların son zamanlarda işlevsel olarak tasarlandıkları da bilinmektedir. Bundan dolayı sabunluklar, plastik sünger ile fırçasıyla birlikte satılmaktadır. Dolayısıyla yeni nesil sabunluk fiyatları söz konusu olduğunda karşımıza farklı fiyat seçeneklerinin çıktığı bilinmektedir.


Sabunlukların Fiyatlandırması Nasıl Yapılır?


Özellikle kompakt özelliklere sahip olan sabunlukların fiyatlandırmasının farklı olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca seramik ve cam gövdeli sabunlukların da farklı fiyat seçeneklerine sahip olduklarını söyleyebiliriz. Madame Coco’nun özel seçkilerine göz atmak için sayfamızı inceleyebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

{ "type": "productListViewed", "payload": [{ "item_id": "8682116213936", "item_pk": "38336", "item_name": "Graque Sabunluk", "affiliation": "Madame Coco", "coupon":"100 TL Üzeri %70", "discount": 40.59, "index": 1, "item_brand": "Madame Coco", "item_category": "BANYO", "item_category2": "Banyo Aksesuarı", "item_category3": "Sabunluk", "item_list_id": "BANYO", "item_list_name": "BANYO", "item_variant": "12,6X9,1X4,5CM", "price": 57.99, "quantity": 1 }] }

Sepeti Temizle

Tüm ürünleri kaldırmak istediğinize emin misiniz?