{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "user": { "email": "" } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
Filtrele
Sırala
Görünüm
1 Ürün
renk
ölçü
materyal
fiyat

Tilda 8 Parça Yemek Takımı

1374.99
Üyelere %50+%20
550.0
2 Kişilik Yemek Takımları

2 Kişilik Yemek Takımı Kaç Parçadan Oluşur?


2 Kişilik Yemek Takımı 2 Kişilik yemek takımları son dönemde en sık tercih edilen sofra ürünleri arasında yer alıyor. 6 parça yemek takımı ve 8 parça yemek takımı olarak bulabileceğiniz modeller minimal mutfaklar için harika bir seçenek. Sofra takımınızı yenilemek, tek yaşayanlar için sofra takımları ve çekirdek aileler için mutfak setleri gibi farklı seçenekleri bir arada değerlendirebilirsiniz. 8 parçalı setler ve 6 parça yemek takımı ile ihtiyaçlarınıza özel bir seçim yapabilirsiniz. Bulaşık makinesinde yıkamaya uygun parçalar sayesinde mutfakta geçirdiğiniz zamanı kısaltarak sevdiklerinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz.


2 Kişilik Yemek Takımı İçerisinde Hangi Ürünler Yer Alıyor?


2 kişilik yemek takımı 6 parça yemek seti ve 8 parça yemek takımı olarak iki farklı seçenekten oluşuyor. 8 parça yemek takımları içerisinde yemek tabağı, pasta tabağı, kase ve servis tabağı olmak üzere dört farklı tabak çeşidi bulunur. Altı parça yemek takımı içerisinde ise yemek tabağı, pasta tabağı ve servis tabağı bulunmaktadır. Bu setler ihtiyaçlarınıza özel olarak satın alabileceğiniz seçenekler sunması sayesinde oldukça uygundur. Küçük aileler ve tek yaşayanlar için bu tip minimal setler tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda kendinize özel bir yemek takımı seti almak istiyorsanız birbirinden güzel Madame Coco Yemek Takımı çeşitlerine göz atmayı unutmayın!


2 Kişilik Yemek Takımı Modelleri Nelerdir?


2 kişilik yemek takımı modelleri son moda tasarımları ile göz dolduruyor! 6 parça yemek takımı veya 8 parça yemek seti olarak tercih edebilirsiniz. Sofralarınıza renk katacak renkli yemek takımları modelleri ve klasikten vazgeçemeyenler için klasik yemek tabakları ile zevkinize uygun bir sofra kurabilirsiniz. Marine serisi yemek takımı, çiçek desenli tabaklar, renkli yemek setleri gibi farklı modeller son dönemin en popüler ürünleri arasında! Çeyiz için yemek takımı seçimi ve modern yemek takımları ile evinizde taze bir bahar havası estirebilirsiniz. Modern, şık, minimal, renkli, bohem ve klasik tasarımlar ile mutfağınız tarzınızı yansıtan bir tabloya dönüşecek. İndirimli fiyatlar ve son moda ürünleri kaçırmayın.

{ "type": "productListViewed", "payload": [{ "item_id": "8682116241700", "item_pk": "42835", "item_name": "Tilda 8 Parça Yemek Takımı", "affiliation": "Madame Coco", "coupon":"Üyelere %50+%20", "discount": 824.99, "index": 1, "item_brand": "Madame Coco", "item_category": "SOFRA", "item_category2": "Yemek Takımı", "item_category3": "2 Kişilik Yemek Takımı", "item_list_id": "SOFRA", "item_list_name": "SOFRA", "item_variant": "26CM-25CM-21CM-15CM", "price": 1374.99, "quantity": 1 }] }

Sepeti Temizle

Tüm ürünleri kaldırmak istediğinize emin misiniz?