{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "user": { "email": "" } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
Filtrele
Sırala
Görünüm
1 Ürün
ölçü
materyal
fiyat
Fırın Tepsileri

Fırın Tepsisi Ölçüleri Nasıl?


Fırın Tepsisi Fırın tepsisi ölçüleri Madame Coco’da ihtiyacınıza göre farklı seçenekleri ile sizlerle bir araya geliyor. Fakat bizim tavsiyemiz, her fırında bütün boyutlardan birer tane tepsi olması! Farklı fırın tepsi çeşitleri bulunan fırın tepsileri arasında en çok popüler olanlar baklava tepsileri ve yuvarlak fırın tepsisi oluyor. Baklava tepsileri daha dikdörtgen biçiminde bulunmaktadır. Camlı tepsi ise son zamanlarda popüler olmaya başlayan bir tepsi çeşididir. Isıya dayanıklı olarak üretilen bu camlı tepsi borcam gibidir. Bütün tepsi modellerine Madame Coco’dan ucuz fiyatlarla sahip olabilirsiniz.


Kararan Fırın Tepsisi Nasıl Temizlenir?


Kararan mutfak ürünleri adeta kabus olabiliyor! Kararan baklava tepsileri de dahil olmak üzere diğer tepsileri temizlemek için farklı yöntemler bulunmaktadır. Doğal ve kolay yollarla giderebileceğiniz bu yuvarlak fırın tepsisi ve türevleri artık karardığı zaman korkmanıza gerek yok. İhtiyacınız olan tek şey ise limon ve su. İster camlı tepsi olsun ister diğer tepsiler, yapmanız gereken tek şey sıcak suyun üzerine limonlarınızı bölüp attıktan sonra tepsinizin içine koyup beklemek. Fırında kullanılan tepsiler genellikle alüminyum kökenli olduğu için bütün alüminyum malzemelerde aynı işlemi kolayca uygulayabilirsiniz.


Fırın Tepsisi Makinede Yıkanır Mı?


Bulaşık makinesi her kadının en sevdiği beyaz eşyalardan bir tanesi olmakla beraber bazen bazı bulaşıkları makineye atmak doğru olmayabiliyor. Fakat fırında kullandığımız tepsiler alüminyum olduğu için atılmasında herhangi bir sakınca bulunmayacaktır. Eğer camdan yapılmış bir tepsi ya da borcam kullanıyorsanız bunda tereddütte kalmadan direkt olarak makinede yıkayabilirsiniz. Tek sakıncanız granit fırın tepsisi olabilir. Granit ürünleri makinede yıkamak çok doğru olmamaktadır.


Fırın Tepsisi Nasıl Yağlanır?


Fırın tepsilerini yağlamak kolaydır ve birkaç farklı yöntemi bulunur. Fırça ile kolayca yağlayabileceğiniz kare ve yuvarlak fırın tepsisi ayrıca sprey kullanarak da yağlanabilir. Daha çok yağlı kağıt ile kullanılan tepsiler, yağlı kağıt kullanmayanlar için fırça ile de yağlanabilmektedir.


Fırın Tepsisi Neyle Temizlenir?


Fırında kullandığınız tepsilerde eğer yağlı kağıt kullanırsanız hem yapışma derdi olmayacak hem de temizlik daha kolay bir hale gelecektir. Ama eğer yağlı kağıt kullanmıyorsanız da tepsinizi kolayca makinede yıkayabilir, elinizde bulaşık deterjanı ile de temizleyebilirsiniz.

{ "type": "productListViewed", "payload": [{ "item_id": "8680044723114", "item_pk": "23596", "item_name": "Terre Seramik Fırın Kabı \u002D Bordo", "affiliation": "Madame Coco", "coupon":"100 TL Üzeri %70", "discount": "769.99", "index": 1, "item_brand": "Madame Coco", "item_category": "MUTFAK", "item_category2": "Pişirme", "item_category3": "Fırın Tepsisi", "item_list_id": "MUTFAK", "item_list_name": "MUTFAK", "item_variant": "31X17CM", "price": 1099.99, "quantity": 1 }] }

Sepeti Temizle

Tüm ürünleri kaldırmak istediğinize emin misiniz?