{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "user": { "id":"None", "email": "", "phone": "" } }
{ "user": { "email": "" } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
Filtrele
Sırala
Görünüm
1 Ürün
renk
ölçü
materyal
fiyat

Charlise Makyaj Çantası

324.99
100 TL Üzeri %70
97.5
Çantalar

Mini Çanta Kullanımının Avantajları Nelerdir?


Mini Çanta Kullanımı Eşyalarınızı saklamak istiyorsanız ve taşıdığınız çanta fazla yer kaplamasın istiyorsanız mini çanta tam da bu ihtiyaçlara yönelik olarak tasarlanmış özel bir üründür. Kaliteli yapısı, estetik ve zarif görüntüsü ile modern bir görünüm oluşturan bu çantalar sayesinde taşıması kolay bir yapıda ürüne sahip olabilirsiniz. Kullanışlı bir yapıda olan ve mini boyutlarda olan bu çantalar ile en değerli ve en önemli eşyalarınızı taşımanız artık çok kolay. PVC kumaş türünün ön plana çıktığı bu ürünler, 24 x 16 cm olarak tasarlanır.


Mini Çanta Modelleri Nasıldır?


Mini Çanta Modelleri Çeşitlilik renk bazında sağlanabildiği gibi kumaş türü ve ebat özellikleri ile de sağlanıyor. Bu nedenle her ihtiyaca uygun olarak bir çanta mevcuttur diyebiliriz. Özellikle kadınların değerli eşyalarını ve özel eşyalarını taşımaları için özel olarak tasarlanmış olan mini çanta çeşitleri Madame Coco farkıyla sizlerle buluşuyor. Tamamen kaliteli özelliklere sahip olarak tasarlanmış bu ürünler ile modern bir görüntü çizerken, kullanışlı yapısıyla da fonksiyonellik sağlayabilirsiniz.


Mini Çanta Ne İşe Yarar? Genel olarak mini çanta ürünlerini kullanarak en değerli eşyalarınızı, özel eşyalarınızı, fazla yer kaplamayan ve ufak boyutlarda bir çanta ile taşınabilecek eşyalarınızı taşıyabilir, bu yönde bir kullanım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda büyük çantaların içerisinde taşıyabileceğiniz bu mini çantalar en sık kullandığınız eşyaları bulmanıza yardımcı olur.


Mini Çanta Fiyatları Nasıldır?


Fiyat aralığı olarak Madame Coco, benimsemiş olduğu politikalara göre uygun fiyat listesi hazırlar. Sitemizde yer alan birçok ürünü uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Bunun için Madame Coco Mini Çanta sayfasını ziyaret etmeniz, ilgili ürün incelemelerinden sonra satın alma işlemlerini başlatmanız yeterli olacaktır.

{ "type": "productListViewed", "payload": [{ "item_id": "8682116787413", "item_pk": "49662", "item_name": "Charlise Makyaj Çantası", "affiliation": "Madame Coco", "coupon":"100 TL Üzeri %70", "discount": "227.49", "index": 1, "item_brand": "Madame Coco", "item_category": "DEKORASYON", "item_category2": "Kişisel Aksesuar", "item_category3": "Çantalar", "item_list_id": "DEKORASYON", "item_list_name": "DEKORASYON", "item_variant": "14X10X4CM", "price": 324.99, "quantity": 1 }] }

Sepeti Temizle

Tüm ürünleri kaldırmak istediğinize emin misiniz?