{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "user": { "email": "" } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
Filtrele
Sırala
Görünüm
4 Ürün
renk
ölçü
materyal
fiyat
Çift Kişilik Battaniyeler

Çift Kişilik Battaniye Ölçüleri Nedir?


Çift Kişilik Battaniye Modelleri Çift kişilik battaniye kış aylarında soğuğa karşı ekstra konfor alanı yaratan bir ihtiyaçtır. Battaniye günümüzün en temel ihtiyaçlarından birisiyken ölçüleri ve detayları da oldukça merak edilmektedir. Battaniye çift kişilik ölçüsüne bakıldığında 200x220 cm boyutlarında Madame Coco ‘da sizler için sunulmaktadır. Çift kişilik battaniye ölçülerinde ihtiyaçlara ve taleplere göre farklılıklar görülebilmektedir. Ayrıca tek kişilik battaniye modelleri için ilgili kategoriyi ziyaret edebilirsiniz.


Çift Kişilik Battaniye Fiyatları Ne Kadar?


Çift Kişilik Battaniye Fiyatları Battaniye çift kişilik fiyatları değişkenlik gösterebilir. Ürün materyali, boyutu ve ürün türü gibi detaylara bağlı olarak farklı fiyatlandırmalar olabilir. Çift kişilik battaniye fiyatlarında en iyi seçenekler Madame Coco ‘da sizi bekliyor. Fiyat konusunda etkileyici diğer bir konu ise üretimidir. Battaniyelerin üretiminde iki farklı yöntem bulunmaktadır. Bunların birisi doğal yollarla üretilen ve yabancı madde koyulmayanlardır. Bir diğer ise sentetik olandır. Sentetik battaniyeler de doğal battaniyeler gibi işlev görebilirler ancak üretimde tamamen doğal değillerdir. Sizler de en uygun fiyatlı ve kaliteli battaniyelere sahip olmak isterseniz Mademe Coco çift kişilik battaniye seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Birbirinden farklı onlarca modelden dilediğinizi temin edebilir, doyasıya kullanabilirsiniz. Daha fazla detay ve merak ettikleriniz için Mademe Coco çift kişilik battaniye sekmesini ziyaret etmeyi unutmayın.


Çift Kişilik Battaniye Materyali Nedir?


Çift kişilik battaniyelerin her biri farklı üretimlerden geçmektedir. Termal battaniyelerde polietilen diye isimlendirilen bir çeşit polyester bulunmaktadır. Bu polyester yansıtıcı metalik bir yüzeyin kaplanmasıyla elde edilmektedir. Sentetik battaniyelerin yanı sıra doğal battaniyelerde tamamen el işçiliği ve dış alan minimal olduğu bir üretim sistemine sahiptir. Doğal ve el işçiliğiyle üretilen battaniyeler geniş bir ısı alanı yaratmaktadır. Pamuklu, yün veya dokuma çift kişilik battaniye çeşitleri için Madame Coco!


Çift Kişilik Battaniye Renk Seçenekleri Nelerdir?


Çift kişilik battaniyelerin birbirinden farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Mademe Coco çift kişilik battaniye seçeneklerinde renkler Turkuaz, Mürdüm, Gri, Kahverengi, Siyah, Beyaz, Yeşil, Turuncu, Mor ve Kırmızı bulunmaktadır. Bazı modellerde ise renk karışımı da mevcuttur. Tamamen kullanıcının zevki ve yatak odasının tasarımına göre eşsiz seçenekler bulunmaktadır.


Çift Kişilik Battaniye Nasıl Yıkanır?


Çift kişilik battaniye yıkanması da son derece önemli detaylardan birisidir. Bilindiği üzere günümüzde battaniyeler ağırlıklı olarak kuru temizlemeyle, temizlenmektedir. Kuru temizleme işlemi tıpkı ıslak temizleme gibi verimli sonuçları doğurmaktadır. Çamaşır makinelerinde de yıkanan battaniyelerin yeterince durulanması için kendi ağırlığının birkaç katı kapasiteye sahip olan makinelerde yıkanması gerekmektedir. Ayrıca kurulama esnasında da iyice silkelenmelidir. Bu işlemlerin tek, tek gerçekleşmesiyle temiz bir battaniye yıkanma işlemi gerçekleşebilmektedir.

{ "type": "productListViewed", "payload": [{ "item_id": "8682116934558", "item_pk": "57857", "item_name": "Antonin Welsoft Polar Baskılı Çift Kişilik Battaniye \u002D Haki", "affiliation": "Madame Coco", "coupon":"100 TL Üzeri %70", "discount": "1049.99", "index": 1, "item_brand": "Madame Coco", "item_category": "YATAK ODASI", "item_category2": "Battaniye", "item_category3": "Çift Kişilik Battaniye", "item_list_id": "YATAK ODASI", "item_list_name": "YATAK ODASI", "item_variant": "200X220CM", "price": 1499.99, "quantity": 1 },{ "item_id": "8682116710442", "item_pk": "46546", "item_name": "Emile Welsoft Polar Çift Taraflı Emboss Çift Kişilik Battaniye \u002D Açık Mürdüm", "affiliation": "Madame Coco", "coupon":"100 TL Üzeri %70", "discount": "1049.99", "index": 2, "item_brand": "Madame Coco", "item_category": "YATAK ODASI", "item_category2": "Battaniye", "item_category3": "Çift Kişilik Battaniye", "item_list_id": "YATAK ODASI", "item_list_name": "YATAK ODASI", "item_variant": "200X220CM", "price": 1499.99, "quantity": 1 },{ "item_id": "8682116932943", "item_pk": "57971", "item_name": "Rochelle Vizon Emboss Çift Kişilik Battaniye \u002D Ekru", "affiliation": "Madame Coco", "coupon":"100 TL Üzeri %70", "discount": "1749.99", "index": 3, "item_brand": "Madame Coco", "item_category": "YATAK ODASI", "item_category2": "Battaniye", "item_category3": "Çift Kişilik Battaniye", "item_list_id": "YATAK ODASI", "item_list_name": "YATAK ODASI", "item_variant": "220X240CM", "price": 2499.99, "quantity": 1 },{ "item_id": "8682116829601", "item_pk": "52804", "item_name": "Clementine Vizon Emboss Çift Kişilik Battaniye \u002D Bej", "affiliation": "Madame Coco", "coupon":"100 TL Üzeri %70", "discount": "1749.99", "index": 4, "item_brand": "Madame Coco", "item_category": "YATAK ODASI", "item_category2": "Battaniye", "item_category3": "Çift Kişilik Battaniye", "item_list_id": "YATAK ODASI", "item_list_name": "YATAK ODASI", "item_variant": "220X240CM", "price": 2499.99, "quantity": 1 }] }

Sepeti Temizle

Tüm ürünleri kaldırmak istediğinize emin misiniz?