{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > (0 ürün)
Filtrele
Görüntüle
"Bordürlü Pikeler" için ürün bulunamadı

Yeni ürünlerimize göz atmak için tıklayınız.

Bordürlü Pike Nedir?

Bordürlü Pike

Madame Coco koleksiyonlarıyla sunulan pratik ve konforlu pike takımları, zengin bir desen ve renk çeşitliliğine sahip olmasının yanında dokusal anlamda da farklılıklar içerebiliyor. Bu doku türlerinden biri de bordür işlemelerdir. Örtü boyunca şerit hatlarda yer alan kareciklere bordür denir ve kumaşa çok daha özel bir hissiyat kazandırır. Aynı zamanda pike takımlarının da en popüler çeşitlerinden biri bordürlü pike modelleridir.

Bordürlü Pike Takımları Nasıl Kullanılır?

Bordürlü Pike Takımları

Yatak odalarına sıklıkla yaz aylarında giriş yapan bordürlü pike takımı modelleri aslında 4 mevsim kullanıma uygundur. Sıcak havalarda tek başına kullanabileceğiniz gibi, soğuk havalarda da yorganlarınızın üstüne sererek odanızın dekorunu destekleyebilirsiniz. Kaliteli yapısı sayesinde çekme ya da renk solması yapmayan bu ürünleri uygun yıkama koşulları ile uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Bordürlü Pike Modelleri Hangileridir?
150x220 ya da 200x220 cm ebatlarında olmak üzere tek ve çift kişilik olarak üretilen setler, beraberinde geniş bir ürün yelpazesi getiriyor. Madame Coco’nun klasikleşmiş soft tonları ile bütünleşen modeller sarının, pembenin, turuncun, mavinin en güzel tonlarını yansıtıyor. Sadece yatak odalarının sakin ve dinlendirici atmosferine katkıda bulunmakla kalmıyor, yumuşacık dokuları sayesinde keyifli bir uyku vadediyor.
Bordürlü Pike Fiyatları Nedir?
Ev tekstilinde ilk akla gelen isimlerden biri olan Madame Coco yüksek kalite ve konfor garantili ürünlerini uygun fiyatlarla kullanıcıya sunarken aynı zamana online satışa özel pek çok kampanyayı da beraberinde getiriyor. Çeşitli indirimler ve ödeme kolaylıkları ile sahip olacağınız pike takımlarına şimdi sayfamızdan göz atabilirsiniz!
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "main_category" : "2" } ] } } }