{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
Aplikasyona Özel Kargo Bedava Fırsatı!
Kurumsal :
Ödüllerimiz

Ödüllerimiz

Türkiye'nin Süper Markası

Marka yönetimi ve pazarlaması konusunda uluslararası bağımsız bir otorite olan SuperBrands, marka yönetimi konusunda üstün başarı gösteren firmaların dünya çapında seçimini ve tanınmasını sağlıyor. 89 ülkede faaliyet gösteren bu organizasyonun her biri alanında uzman jüri üyelerinin belirleyip; halk oylamasına sunduğu ve 4986 markanın değerlendirildiği Nielsen tarafından yapılan SuperBrands Türkiye'de Madame Coco, yılın en iyi markalarından seçilerek süper marka ödülüne layık görüldü.

Odullerimiz 1

Dijitali En İyi Kullanan Marka

Madame Coco, gerek toplumun her açıdan iyileştirilmesine yönelik sosyal sorumluluk projelerine gösterdiği özveri ile gerekse dijital medyada öncülük ettiği pek çok paylaşım tarzı ile Digital Age dergisinin “dijitali en iyi kullanan markalar” listesinde 30 perakende devi arasında yer aldı.

Odullerimiz 1

Sosyal Medyanın Lider Markası

BoomSocial verilerini ve BoomSonar teknolojilerini kullanarak markaların sosyal medya performansını tamamen tarafsız ve objektif şekilde ölçümleyen bir puanlama platformu olan SocialBrands, markalar için en popüler sosyal medya kanalları olan Facebook, Twitter ve Instagram’da yer alan 25 binden fazla marka hesabını inceleyerek; 2017 yılında Madame Coco’yu tam 8 kez Sosyal Medyada birinci seçti. Marketing Türkiye tarafından Boomsonar iş birliğiyle gerçekleşen Social Media Awards 2017 ve 2018 yıllık değerlendirmelerinde Dayanıklı Tüketim / Ev ve Dekorasyonkategorisinde iki kez üst üste sektörünün birincisi seçildi. Ayrıca Türkiye’nin en prestijli sosyal medya ödülü olan 2018 Grand Prix ödülünün de sahibi oldu.

Kaynak: https://www.marketingturkiye.com.tr/haberler/social-media-awards-2018-sosyal-medyanin-en-iyileri-odullerine-kavustu/

Odullerimiz 1

Avm’lerde Tüketicilerin En Beğendiği 1 Numaralı Marka

Avm’lerde Tüketicilerin En Beğendiği 1 Numaralı Marka Madame Coco! Akademetretarafından yapılan AVM’lerde en beğenilen ve tercih edilen perakende marka araştırmaları sonucunda, “Ev Tekstili-Dekorasyon Sektörü” kategorisinde birinci, Madame Coco oldu.

Odullerimiz 1

KOLAY İADE

14 Gün İçinde Koşulsuz İade

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

128Bit Rapid SSL Sertifikası

ÜCRETSİZ KARGO

150 TL ve Üzeri Alışverişlerde