{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "user": { "id":"None", "email": "", "phone": "" } }
{ "user": { "email": "" } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

Ödüllerimiz

Ödüllerimiz

Kurumsal :

Ödüllerimiz

Hakkımızda Vizyon Misyon Kurumsal İcra Kurulu Ödüllerimiz İnsan Kaynakları Kampanyalar Bilgi Toplumu HizmetleriKurumsal

Ödüllerimiz

Odullerimiz 1

Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Marka

Madame Coco “Marketing Türkiye Alfa Ödülleri” töreninde Ev Tekstili kategorisinde “Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Marka” ödülüne layık görüldü.

Odullerimiz 1

Yılın Ev Tekstili ve Dekorasyon Markası

İş ve sanat dünyasının başarılı isimlerinin ödüllendirildiği Türkiye Lider Marka Ödülleri’nde Madame Coco “Yılın Ev Tekstili ve Dekorasyon Markası” ödülünün sahibi oldu.

Odullerimiz 1

Effie Ödülleri’nde Sektörün Liderliği Madame Coco’da

Madame Coco, Effie Awards Türkiye 2022 ödüllerinde “Ooo Madame Coco!” reklam kampanyasıyla Bronz ödülün sahibi oldu.

Odullerimiz 1

İnsana Saygı

Türkiye’nin en prestijli ve köklü İnsan Kaynakları ödüllerinden olan Kariyer.net İnsana Saygı Ödülleri bu yıl 18.kez sahiplerini buldu. Tüm iş süreçlerini, önce insan üzerine yapılandıran ve dünya markası olma yolunda hızla ilerleyen markamızın İnsan Kaynakları Ekibi bu yıl da geleneği bozmadı. Tüm ödül koşullarını yerine getirerek, Kariyer.net müşterisi 20.000 bini aşkın işveren arasından Kariyer.net “İnsana Saygı” Ödülü’ne sahip olan 200 şirket arasına girdi.

Odullerimiz 1

IK'nın yıldızları ve En İyi Videolu İș İlanı

Secretcv.com tarafından 17 Nisan 2019 tarihinde Secretcv HR Summit’ te "Dijitalleşen İK – Duygular Nerede?" teması ve birbirinden değerli konuşmacıların katılımı ile gerçekleştirilen zirve sonrasında İK' nın Yıldızları Ödül Töreni sahiplerini buldu. Bu önemli gecede Madame Coco; Sektöre yeni bir bakış açısı getiren, bir işveren markası haline gelmiş, çalışanlarına ve adaylara verdiği değer ile başarılarını pekiştiren firma olarak, “İK’ nın Yıldızı 2018” ve özel ödüller kategorisinde “En İyi Videolu İş İlanı” ödüllerine layık görülmüştür.

Odullerimiz 1

Sosyal Medyanın Lider Markası

“Madame Coco“ Social Media Awards Turkey 2017, 2018 ve 2019’da veriye dayalı olarak objektif değerlendirme ile “Ev ve Yaşam“ sektöründe “Sektör 1.liği” ve 2018, 2019 yıllarında ise sektör bağımsız olarak tüm markalar içerisinde de en başarılı performansla “Türkiye 1.liği” ödüllerini aldı!

Kaynak: https://www.marketingturkiye.com.tr/haberler/social-media-awards-2018-sosyal-medyanin-en-iyileri-odullerine-kavustu/

Odullerimiz 1

Dijitali En İyi Kullanan Marka

Madame Coco, gerek toplumun her açıdan iyileştirilmesine yönelik sosyal sorumluluk projelerine gösterdiği özveri ile gerekse dijital medyada öncülük ettiği pek çok paylaşım tarzı ile Digital Age dergisinin “dijitali en iyi kullanan markalar” listesinde 30 perakende devi arasında yer aldı.

Odullerimiz 1

En Beğenilen Marka

AYD 1 Numaralı Markalar 2019 yılı Ödül Töreni'nde Ev Tekstili – Dekorasyon kategorisinde birincilik ödülünün sahibi Madame Coco oldu.

Odullerimiz 1

Yılın Ev Tekstili ve Dekorasyon Markası

İş ve sanat dünyasının başarılı isimlerinin ödüllendirildiği Türkiye Lider Marka Ödülleri’nde Madame Coco “Yılın Ev Tekstili ve Dekorasyon Markası” ödülünün sahibi oldu.

Odullerimiz 1

Türkiye'nin Süper Markası

Marka yönetimi ve pazarlaması konusunda uluslararası bağımsız bir otorite olan SuperBrands, marka yönetimi konusunda üstün başarı gösteren firmaların dünya çapında seçimini ve tanınmasını sağlıyor. 89 ülkede faaliyet gösteren bu organizasyonun her biri alanında uzman jüri üyelerinin belirleyip; halk oylamasına sunduğu ve 4986 markanın değerlendirildiği Nielsen tarafından yapılan SuperBrands Türkiye'de Madame Coco, yılın en iyi markalarından seçilerek süper marka ödülüne layık görüldü.

Sepeti Temizle

Tüm ürünleri kaldırmak istediğinize emin misiniz?