{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }


ALOE VERA

Mucizevi bir bitki olarak bilinen Aloe Vera’dan gelen sağlık ile cildiniz artık daha da güçlü. Doğadaki güçlü nemlendirici özellikleriyle bilinen bitkiler arasında yer alan Aloe Vera, cildin tazelenmesine ve yenilenmesine yardımcı olur. Aynı zamanda antioksidan özelliği olan Aloe Vera bitkisi cildi hem besler, hem de dengeler. Size doğal sağlık sunan cilt dostu Aloe Vera içerikli ürünler, cildinizi nemlendirirken rahatlatıcı etkisiyle yaşam kalitenizi artırır.


ALOE VERA TEKSTİL ÜRÜNLERİ


Dokumasında Aloe Vera özü kullanılan nevresim takımları ve yorganlar cildinizin ihtiyacı olan nemi karşılar. İçeriğindeki Aloe Vera özü sayesinde deride tahriş ve alerji yapmayan Aloe Vera tekstil ürünleri, antibakteriyel özelliktedir. Aloe Vera içerikli yorgan ve nevresim takımları, nefes alan yapılarıyla uyku esnasında vücudunuzun hava almasını sağlayarak terlemeye engel olurlar. Yumuşak tuşesiyle konforlu ve dinlendirici uyku ortamı sunan Aloe Vera teknolojisi ile birleşen tekstil ürünleri, hafif ve rahatlatıcı yapısıyla uyku kalitenizi artırır Aynı zamanda kan dolaşımını arttırmaya yardımcı bu özel dokuma ile yenilendiğinizi hissedeceksiniz. Aloe Vera ile cildinizle buluşan sağlığın getirdiği maksimum rahatlık ve konfor hissini birlikte yaşayın.


ALOE VERA KOZMETİK ÜRÜNLERİ


Aloe Vera kozmetik ürünleri, cildinize derinlemesine bakım yaparken besleyici etkisiyle öne çıkar. Aydınlık ve daha ışıltı bir cilt için mineral desteği sağlayan Aloe Vera özlü ürünler, yatıştırıcı özelliğiyle cildiniz için harika bir nemlendiricidir. Ciltteki kırışıklıkları azaltmaya ve yaşlanma etkilerini geciktirmeye yardımcı olan bu doğa dostu ürünler, ölü hücreleri ve gözenekleri temizler, akne oluşumunu önler. Güzellik ve kozmetik dünyasında önemli bir yere sahip olan aloe vera özlü ürünler cildi iyileştirirken, yeniler ve ferahlık hissi verir.