{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Yatak Odasi > Yastık & Yorgan (17 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Filtreler
Kategoriler
Renk
Ölçü
Materyal
Fiyat
Microfiber Yastık - Beyaz Microfiber Yastık - Beyaz
Özel Fiyat
29,99 TL
Sepette %20 İndirim
Kapitoneli Ultra Sonic Yastık Kapitoneli Ultra Sonic Yastık
Özel Fiyat
34,99 TL
Sepette %20 İndirim
Aloe Vera Çift Kişilik Yorgan - Beyaz / Toprak Aloe Vera Çift Kişilik Yorgan - Beyaz / Toprak
Özel Fiyat
189,99 TL
Sepette %20 İndirim
Brest Jakarlı Biyeli Çift Kişilik Yorgan - Beyaz Brest Jakarlı Biyeli Çift Kişilik Yorgan - Beyaz
Özel Fiyat
129,99 TL
Sepette %20 İndirim
Nis Jakarlı Biyeli Çift Kişilik Yorgan - Beyaz Nis Jakarlı Biyeli Çift Kişilik Yorgan - Beyaz
Özel Fiyat
129,99 TL
Sepette %20 İndirim
Nis Jakarlı Biyeli  Tek Kişilik Yorgan - Beyaz Nis Jakarlı Biyeli  Tek Kişilik Yorgan - Beyaz
Özel Fiyat
109,99 TL
Sepette %20 İndirim
Vintage Jakarlı Biyeli Tek Kişilik Yorgan - Beyaz Vintage Jakarlı Biyeli Tek Kişilik Yorgan - Beyaz
Özel Fiyat
109,99 TL
Sepette %20 İndirim
Mignon Kırlent Yastığı
Özel Fiyat
16,99 TL
Sepette %20 İndirim
Lili Kaz Tüyü Yastık - Beyaz Lili Kaz Tüyü Yastık - Beyaz
Özel Fiyat
199,99 TL
Sepette %20 İndirim
Klimalı Yastık - Beyaz / Açık Gri Klimalı Yastık - Beyaz / Açık Gri
Özel Fiyat
54,99 TL
Sepette %20 İndirim
Tek Kişilik Yün Yorgan - Ekru Tek Kişilik Yün Yorgan - Ekru
Özel Fiyat
309,99 TL
Sepette %20 İndirim
Carel Bambu Yastık-Beyaz Carel Bambu Yastık-Beyaz
Özel Fiyat
109,99 TL
Sepette %20 İndirim
Vintage Jakarlı Biyeli Çift Kişilik Yorgan - Beyaz Vintage Jakarlı Biyeli Çift Kişilik Yorgan - Beyaz
129,99TL
123,49 TL
İndirimli Ürün
Aloe Vera Tek Kişilik Yorgan - Beyaz / Toprak Aloe Vera Tek Kişilik Yorgan - Beyaz / Toprak
Özel Fiyat
154,99 TL
Sepette %20 İndirim
Lili Çift Kişilik Kaz Tüyü Yorgan Lili Çift Kişilik Kaz Tüyü Yorgan
Özel Fiyat
524,99 TL
Sepette %20 İndirim
Lüx Nano Yastık - Beyaz Lüx Nano Yastık - Beyaz
Özel Fiyat
119,99 TL
Sepette %20 İndirim
2'li Kanguru Yastık - Beyaz 2'li Kanguru Yastık - Beyaz
Özel Fiyat
164,99 TL
Sepette %20 İndirim

Yastık & Yorgan

Ev dekorasyonun için aradığın her şeyi bulabileceğin Madame Coco, yatak odası kategorisi altında sunduğu yastık ve yorgan modelleri ile konforlu ve kaliteli bir uykunun da anahtarı oluyor. Yatak odası kategorisinde aynı zamanda benzersiz tasarımı, yumuşak ve doğal kumaş dokusu ile beğeni toplayan yastık kılıfı modellerini, seçtiğin yastık kılıfları ile kusursuz bir şekilde uyum sağlayacak çarşaf çeşitlerini, her zevke hitap eden nevresim takımlarını ve düz veya desenli yatak örtüsü çeşitlerini de bulabilirsin. Birbirinden şık battaniyeler de madamecoco.com yatak odası tekstili grubunda seni bekliyor.

Madame Coco yastık ve yorgan alt grubunda yer alan ürünler, sağlıklı ve kaliteli materyal kullanılarak üretiliyor. Hava geçirgenliğine sahip dış kumaş ve doğal iç dolgu malzemesine sahip yastık modelleri sayesinde derin bir uyku çekebilirsin. Mikrojel elyaf, pamuk ya da yün dolgu malzemesi ile beğeni toplayan yorgan modelleri vücut ısını dengeleyerek maksimum konfor sunuyor. Hafif ve yumuşak dokuya sahip yorganları kullanmadığın zamanlarda yorgan hurç çeşitleri içerisine yerleştirerek saklayabilirsin.

Yastık Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?


Sabahları zinde uyanmak ve uyurken gerçek anlamda dinlenebilmek için yastık seçimi en önemli faktörlerden biri olarak kabul ediliyor. Yanlış yastık seçmek; zamanla boyun ağrılarına, tutulmalara, eklem sızlamalarına neden olabiliyor. Bu nedenle yastık seçiminde özenli davranman gerekiyor. Uyku pozisyonun, yatağının sertlik derecesi, yastığın dolgusu veya dış kumaş yapısı gibi birçok faktör yastık seçerken dikkate alman gereken unsurlar arasında yer alıyor.

Uyku pozisyonun yastık seçiminde aklında bulundurman gereken faktörlerden ilki oluyor. Sırt üstü, yüz üstü, yan yatış pozisyonları için farklı yastık modellerini tercih edebilirsin. Genel olarak sırt üstü pozisyonda yatıyorsan omurganın “S” şeklindeki doğal pozisyonunu destekleyecek ve başın ile boynun arasındaki boşluğu dolduracak yükseklik ve yumuşaklıkta yastıkları tercih edebilirsin. Tam tersine yüz üstü yatıyorsan mümkün olduğunda ince yastıkları tercih etmelisin. Çünkü yüksek ve sert yastıklar yüz üstü yatarken boynunda ağrıya neden olabilir veya nefes almanı zorlaştırabilir. Yan yatarak uyuyorsan omuz genişliğini dengeleyecek yükseklikteki yastık modelleri ideal seçimler arasında yer alıyor.

Yatağın sertlik seviyesi seçeceğin yastığın kalınlığı veya inceliği için göz önünde bulundurman gereken detaylardan biri. Örneğin sert yatak tercih ediyorsan omuzlarının gömülme seviyesi oldukça düşük oluyor ve bu nedenle yastığa başını koyduğunda boynun daha aşağıda kalıyor. Bunu dengelemek için kalın yastıkları inceleyebilirsin. Tam tersine yumuşak yatakta yatıyorsan omuzların yatağa daha fazla gömülüyor ve bu da daha ince yastıkları tercih edebileceğin anlamına geliyor.

Yastık dolgusu ve dış kumaş yapısı da yastık seçiminde önem arz ediyor. Özellikle uyurken çok fazla terliyorsan yastık materyalinin hava geçirgenliğinin yüksek olmasına ve terlemeyi önlemeye destek olmasına dikkat etmelisin. Kişisel tercihine göre pamuk, nano elyaf veya silikon elyaf gibi farklı dolgu materyalleri kullanılan yastık modelleri arasından seçim yapabilirsin. Dilersen pamuk yastık alezi ile yastığını kaplayabilirsin. Yastık modelleri farklı yükseklik seviyeleri, yumuşak ve doğal dolgu malzemesi ile tüm beklentilerini karşılıyor.

Yorgan Seçimi Nasıl Olmalı?


Tıpkı yastıklar gibi yorganlar da rahat bir uykunun en büyük destekçisi oluyor. Serin akşamlarda kurtarıcı olan yorganların seçiminde de dikkat etmen gereken bazı unsurlar bulunuyor. Yorgan seçerken öncelikle yorganın büyüklüğüne karar vermelisin. Yorgan tek kişilik ya da yorgan çift kişilik modelleri farklı alternatifler sunuyor.

Dolgu malzemesi yorgan seçiminde en önemli faktörlerden bir diğeri; çünkü istediğin sıcaklığı sağlayacak olan yorganın dolgu materyali oluyor. Örneğin, tela yorgan olarak bilinen modellerin çok fazla ısıtma özelliği bulunmuyor. Bu nedenle tela yorganları çok serin olmayan bahar günlerinde veya mevsim geçişlerinde tercih edebilirsin. Mikrofiber yorgan modelleri yumuşak ve dolgun yapısı ile öne çıkıyor. Yüksek hava geçirgenliği sunan mikrofiber yorganlar terleme olasılığını en aza indiriyor. Mikrojel yorgan çeşitleri, sıkı dokuları sayesinde yüksek nem çekme özelliği ile biliniyor. Vücudun nefes almasına olanak tanıyan bambu nevresim takımları ve yorganlar yıl boyu kullanılabilen ürünler arasında yer alıyor. Kış aylarında ilk akla gelen tasarımlar arasında yer alan pamuk yorgan çeşitleri ise havayı içerisine hapsettiğinden kusursuz bir yalıtım sunuyor ve gece boyunca sıcacık kalmanı sağlıyor. Kaz tüyü yorganlar ve yün yorganlar da ısı tutma kapasitesi en yüksek olan yorgan çeşitleri oluyor.

Yorgan boyutuna ve dolgu malzemesine karar verdikten sonra dikkate alman gereken diğer bir unsur kolay temizlenme özelliği. Yorganın kolay temizlenmesi, hijyen ve sağlık açısından önem arz ediyor. Her ne kadar yorganını yorgan kılıfı içerisinde kullansan da ister istemez yorganın dış kumaşı zamanla kirleniyor. Bu nedenle yorgan alırken yorganın yıkanabilir olup olmadığını göz önüne alabilirsin.

Yatak odası kategorisinde en soğuk günlerde dahi sıcacık kalmana yardımcı olacak yorgan çeşitleri ve battaniye modelleri seni bekliyor. Pamuk, mikrofiber, mikrojel, yün gibi farklı dolgu materyali kullanılarak üretilen yorganlar tek kişilik, çift kişilik ya da king size tasarımları ile beğeni topluyor.

Kaz Tüyü Yorgan Yastık Modelleri


Madame Coco, kaz tüyü yorgan yastık ürünleri ile de dikkat çekiyor. Tercihini en doğal olandan yana kullanmak istiyorsan kaz tüyüyle üretilen yastık modellerini ve yorgan çeşitlerini inceleyebilirsin. Fazla nemi içerisine hapseden, yumuşak yapısı ile boynunu destekleyen ve gece boyunca sağlıklı bir uyku vadeden Madame Coco kaz tüylü yastık modelleri, vücut sıcaklığını dengeliyor. 50 x 70 cm ölçülere sahip yastıklar hafifliği ile beğeni topluyor. Kaz tüylü yorganlar da yastık modelleri gibi nemi hapsederek konforunu artırıyor. Sıcaklık değişimlerine karşı vücudunu koruyan yorganların dinlendirici etkisi sayesinde gece boyunca rahat bir uyku çekebilirsin.

Yastık ve Yorgan Fiyatları


Madame Coco yastık ve yorgan modelleri yumuşacık yapıları ve doğal dolguları ile kaliteli bir uykunun en büyük yardımcısı oluyor. Pamuk, yün, mikrojel ya da mikrofiber dolgu materyali kullanılan ürünler, hava geçirgenliği sayesinde cildinin nefes almasına izin veriyor. Hava geçirgenliği terlemeyi de en aza indiriyor.

Kapitoneli ya da düz dış kumaşa sahip yastıklar tercih alanını genişletiyor. Pamuk dolgulu yastıklar gece boyunca ısıyı homojen bir şekilde dağıtarak ve sıcaklık değişimlerine karşı koruma sunarak rahatlık sağlıyor. Mikrofiber klimalı yastıklar nemi hapsederek kullanılmadığı zamanlarda hapsettiği nemi havaya salıyor. 50 x 70 cm ölçülere sahip yastığın yanında 40 x 50 cm ölçüsünde daha küçük bir yastık daha bulunan ikili yastık setleri seçenekleri artırıyor. Konfor alanını yenilemek için seçtiğin yastığı farklı desen ve renklerdeki yastık kılıfı modelleri ile tamamlayabilirsin.

Marka biyeli yorgan tasarımları model çeşitliliği sağlıyor. Nano elyaf dolgulu ürünler hafifliği ve dinlendirici etkisi ile dikkat çekiyor. Aloe Veralı yorgan çeşitleri cildinin ihtiyaç duyduğu nemi de karşılıyor. Yün dolgulu, %100 pamuk ya da kaz tüyü yorgan modelleri kış aylarında sıcacık bir uyku sunuyor. Nevresim takımları içerisinde sunulan rengarenk nevresim çeşitleri ile yorganını korumana ve yatak odanda şık kombinler oluşturmana fırsat tanıyor.

Kaliteyi şıklıkla buluşturduğu madamecoco.com tekstil ürünleri evinin havasını değiştiriyor. Madame Coco yastık ve yorgan fiyatları her bütçeye hitap ediyor. Sen de rahat bir uyku için en beğendiğin yastık ve yorgan modellerini avantajlı fiyatlara satın alabilirsin.
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "1KYAST0115", "name": "Microfiber Yastık \u002D Beyaz", "price": 29.99, "brand": "Madame Coco", "position": 1, "sku": "8680044933292", "variant": "BEYAZ", "category": "Yastık \u0026 Yorgan", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Yastık - Silikon", "dimension13": "TEKSTİL/Yastık", "dimension14": "1KYAST0115139", "dimension15": "8680044933292", "dimension16": " 29.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension30": "26856" }, { "product_id": "1KYAST0116", "name": "Kapitoneli Ultra Sonic Yastık", "price": 34.99, "brand": "Madame Coco", "position": 2, "sku": "8680044933308", "variant": "BEYAZ", "category": "Yastık \u0026 Yorgan", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Yastık-Sonıc Kapıtonelı", "dimension13": "TEKSTİL/Yastık", "dimension14": "1KYAST0116139", "dimension15": "8680044933308", "dimension16": " 34.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension30": "26304" }, { "product_id": "YRG-38", "name": "Aloe Vera Çift Kişilik Yorgan \u002D Beyaz / Toprak", "price": 189.99, "brand": "Madame Coco", "position": 3, "sku": "8682116108539", "variant": "BEYAZ/TOPRAK", "category": "Yastık \u0026 Yorgan", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "ESKI KIŞ", "dimension12": "Yorgan - Aleovera", "dimension13": "TEKSTİL/Yorgan", "dimension14": "1KYRGN0154109", "dimension15": "8682116108539", "dimension16": " 189.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension30": "32798" }, { "product_id": "YRG-51", "name": "Brest Jakarlı Biyeli Çift Kişilik Yorgan \u002D Beyaz", "price": 129.99, "brand": "Madame Coco", "position": 4, "sku": "8682116106832", "variant": "BEYAZ", "category": "Yastık \u0026 Yorgan", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Yorgan-Jakarlı", "dimension13": "TEKSTİL/Yorgan", "dimension14": "1KYRGN0179101", "dimension15": "8682116106832", "dimension16": " 129.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension30": "32919" }, { "product_id": "YRG-52", "name": "Nis Jakarlı Biyeli Çift Kişilik Yorgan \u002D Beyaz", "price": 129.99, "brand": "Madame Coco", "position": 5, "sku": "8682116107068", "variant": "BEYAZ", "category": "Yastık \u0026 Yorgan", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Yorgan-Jakarlı", "dimension13": "TEKSTİL/Yorgan", "dimension14": "1KYRGN0181101", "dimension15": "8682116107068", "dimension16": " 129.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension30": "32917" }, { "product_id": "YRG-52", "name": "Nis Jakarlı Biyeli Tek Kişilik Yorgan \u002D Beyaz", "price": 109.99, "brand": "Madame Coco", "position": 6, "sku": "8682116107051", "variant": "BEYAZ", "category": "Yastık \u0026 Yorgan", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Yorgan-Jakarlı", "dimension13": "TEKSTİL/Yorgan", "dimension14": "1KYRGN0180101", "dimension15": "8682116107051", "dimension16": " 109.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension30": "32923" }, { "product_id": "YRG-54", "name": "Vintage Jakarlı Biyeli Tek Kişilik Yorgan \u002D Beyaz", "price": 109.99, "brand": "Madame Coco", "position": 7, "sku": "8682116107099", "variant": "BEYAZ", "category": "Yastık \u0026 Yorgan", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Yorgan-Jakarlı", "dimension13": "TEKSTİL/Yorgan", "dimension14": "1KYRGN0184101", "dimension15": "8682116107099", "dimension16": " 109.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension30": "32925" }, { "product_id": "1KYAST0122", "name": "Mignon Kırlent Yastığı", "price": 16.99, "brand": "Madame Coco", "position": 8, "sku": "8680044933360", "variant": "BEYAZ", "category": "Yastık \u0026 Yorgan", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Kırlent içi", "dimension13": "TEKSTİL/Oturma Grubu", "dimension14": "1KYAST0122139", "dimension15": "8680044933360", "dimension16": " 16.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension30": "31251" }, { "product_id": "1KYAST0120", "name": "Lili Kaz Tüyü Yastık \u002D Beyaz", "price": 199.99, "brand": "Madame Coco", "position": 9, "sku": "8680044933346", "variant": "BEYAZ", "category": "Yastık \u0026 Yorgan", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Yastık - Kaz Tüyü", "dimension13": "TEKSTİL/Yastık", "dimension14": "1KYAST0120139", "dimension15": "8680044933346", "dimension16": " 199.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension30": "25938" }, { "product_id": "1KYAST0136", "name": "Klimalı Yastık \u002D Beyaz / Açık Gri", "price": 54.99, "brand": "Madame Coco", "position": 10, "sku": "8682116123891", "variant": "BEYAZ/AÇIK GRİ", "category": "Yastık \u0026 Yorgan", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Yastık-Fileli", "dimension13": "TEKSTİL/Yastık", "dimension14": "1KYAST0136389", "dimension15": "8682116123891", "dimension16": " 54.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension30": "35642" }, { "product_id": "YRG-57", "name": "Tek Kişilik Yün Yorgan \u002D Ekru", "price": 309.99, "brand": "Madame Coco", "position": 11, "sku": "8682116123877", "variant": "EKRU", "category": "Yastık \u0026 Yorgan", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Yorgan - Yün", "dimension13": "TEKSTİL/Yorgan", "dimension14": "1KYRGN0190101", "dimension15": "8682116123877", "dimension16": " 309.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension30": "35062" }, { "product_id": "1KYAST0134", "name": "Carel Bambu Yastık\u002DBeyaz", "price": 109.99, "brand": "Madame Coco", "position": 12, "sku": "8682116123815", "variant": "BEYAZ", "category": "Yastık \u0026 Yorgan", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Yastık-Bambu", "dimension13": "TEKSTİL/Yastık", "dimension14": "1KYAST0134101", "dimension15": "8682116123815", "dimension16": " 109.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension30": "34666" }, { "product_id": "YRG-54", "name": "Vintage Jakarlı Biyeli Çift Kişilik Yorgan \u002D Beyaz", "price": 123.49, "brand": "Madame Coco", "position": 13, "sku": "8682116107105", "variant": "BEYAZ", "category": "Yastık \u0026 Yorgan", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Yorgan-Jakarlı", "dimension13": "TEKSTİL/Yorgan", "dimension14": "1KYRGN0185101", "dimension15": "8682116107105", "dimension16": " 129.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "32921" }, { "product_id": "YRG-38", "name": "Aloe Vera Tek Kişilik Yorgan \u002D Beyaz / Toprak", "price": 154.99, "brand": "Madame Coco", "position": 14, "sku": "8682116108522", "variant": "BEYAZ/TOPRAK", "category": "Yastık \u0026 Yorgan", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "ESKI KIŞ", "dimension12": "Yorgan - Aleovera", "dimension13": "TEKSTİL/Yorgan", "dimension14": "1KYRGN0153109", "dimension15": "8682116108522", "dimension16": " 154.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension30": "32797" }, { "product_id": "YRG-504", "name": "Lili Çift Kişilik Kaz Tüyü Yorgan", "price": 524.99, "brand": "Madame Coco", "position": 15, "sku": "8680044932820", "variant": "BEYAZ", "category": "Yastık \u0026 Yorgan", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Yorgan - Kaz Tüyü", "dimension13": "TEKSTİL/Yorgan", "dimension14": "1KYRGN0152139", "dimension15": "8680044932820", "dimension16": " 524.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension30": "26079" }, { "product_id": "1KYAST0118", "name": "Lüx Nano Yastık \u002D Beyaz", "price": 119.99, "brand": "Madame Coco", "position": 16, "sku": "8680044933322", "variant": "BEYAZ", "category": "Yastık \u0026 Yorgan", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Yastık - Lüx Nano", "dimension13": "TEKSTİL/Yastık", "dimension14": "1KYAST0118101", "dimension15": "8680044933322", "dimension16": " 119.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension30": "26036" }, { "product_id": "1KYAST0119", "name": "2\u0027li Kanguru Yastık \u002D Beyaz", "price": 164.99, "brand": "Madame Coco", "position": 17, "sku": "8680044933339", "variant": "BEYAZ", "category": "Yastık \u0026 Yorgan", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Yastık - Kanguru 2li", "dimension13": "TEKSTİL/Yastık", "dimension14": "1KYAST0119101", "dimension15": "8680044933339", "dimension16": " 164.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension30": "25093" } ] } } }