{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > (0 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
"Vizon Battaniyeler" için ürün bulunamadı

Yeni ürünlerimize göz atmak için tıklayınız.

Vizon Battaniye Nasıl Yıkanır?

Vizon Battaniye Modelleri

Vizon battaniye günümüzde en çok rağbet gören battaniye çeşitlerinden bir tanesidir. Vizon olarak adlandırılmasında sıcak tutma açısından çok başarılı olması etkilidir. Çok yumuşak bir yapıya sahip olan vizon battaniye çeşitleri, kış aylarında sizi sıcak tutmasının yanı sıra üzerinize aldığınız zaman rahatlık hissini de kolaylıkla sağlayacaktır.


Vizon Battaniye Kumaşı Nasıldır?

Vizyon battaniyeler genellikle polyester ve akrilik içerikten üretilmektedirler. Madame Coco online  mağazamızda yer alan vizon battaniyelerin içerikleri tamamen polyesterdir. Polyester kumaşa sahip olan bu ürünler, yıkandığı zaman rengi atmaz ve herhangi bir çekme yapmaz.

Vizon Battaniye Kaç Kişilik?

Bu battaniye çeşitlerinin kendi içinde farklı modelleri bulunur. Tek kişilik vizyon battaniye hem boyutunun daha küçük hem de daha hafif yapıya sahip oluşlarıyla sadece uyumak için değil gün içinde bir koltukta otururken bile üzerinize alacağınız bir üründür. Tek kişilik vizon battaniye sayesinde ev keyfinize zarif bir dokunuş katmanız artık çok kolay.

Vizon Battaniye Ölçüleri Nelerdir?

Tek kişilik vizon battaniye modelleri mağazamızda 150x220 ebatlarında bulunmaktadır. Çift kişilik vizon battaniye modelleri ise 200x220 boyutu ile daha büyük bir kullanım sağlar. Madame Coco online mağazamızı tercih ederek, kaliteyi yanı başınızda hissedeceksiniz.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "main_category" : "2" } ] } } }