{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Ev & Yaşam > Ev Giyim > Terlikler (83 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
Renk
Beden
Ölçü
Cinsiyet
Materyal
Fiyat
Cıel Kadın Terlik - Beyaz Cıel Kadın Terlik - Beyaz
152,99 TL /
Sepette
76.50 TL
Excite Kadın Terlik - Vizon Excite Kadın Terlik - Vizon
138,99 TL /
Sepette
69.50 TL
Saville Erkek Terlik - Gri Saville Erkek Terlik - Gri
119,99 TL /
Sepette
60.00 TL
Goren Erkek Terlik - Lacivert Goren Erkek Terlik - Lacivert
120,99 TL /
Sepette
60.50 TL
Tilda Kadın Terlik - Mercan
99,99 TL /
Sepette
50.00 TL
Elisa Kadın Terlik - Carmen Kırmızı Elisa Kadın Terlik - Carmen Kırmızı
85,99 TL /
Sepette
43.00 TL
Massena Erkek Terlik - Kahverengi Massena Erkek Terlik - Kahverengi
111,99 TL /
Sepette
56.00 TL
Livre Erkek Terlik - Gri Livre Erkek Terlik - Gri
119,99 TL /
Sepette
60.00 TL
Ethnıque Kadın Terlik Ethnıque Kadın Terlik
120,99 TL /
Sepette
60.50 TL
Jean Erkek Cırtlı Terlik - Gri Jean Erkek Cırtlı Terlik - Gri
99,99 TL /
Sepette
50.00 TL
Garen Erkek Terlik - Gri Garen Erkek Terlik - Gri
99,99 TL /
Sepette
50.00 TL
Trinetta Kadın Terlik - Lacivert Trinetta Kadın Terlik - Lacivert
139,99 TL /
Sepette
70.00 TL
Natalee Kadın Terlik
139,99 TL /
Sepette
70.00 TL
Livre Erkek Terlik - Antrasit Livre Erkek Terlik - Antrasit
119,99 TL /
Sepette
60.00 TL
Jean Erkek Cırtlı Terlik - Gri Jean Erkek Cırtlı Terlik - Gri
99,99 TL /
Sepette
50.00 TL
Elisa Kadın Terlik - Turkuaz
85,99 TL /
Sepette
43.00 TL
Degager Kadın Terlik - Siyah Degager Kadın Terlik - Siyah
139,99 TL /
Sepette
70.00 TL
Poılu Kadın Terlik - Siyah Poılu Kadın Terlik - Siyah
179,99 TL /
Sepette
90.00 TL
Cıel Kadın Terlik - Kahverengi Cıel Kadın Terlik - Kahverengi
152,99 TL /
Sepette
76.50 TL
Cıel Kadın Terlik - Siyah Cıel Kadın Terlik - Siyah
152,99 TL /
Sepette
76.50 TL
Amical Erkek Terlik - Lacivert Amical Erkek Terlik - Lacivert
119,99 TL /
Sepette
60.00 TL
Obligatoire Erkek Terlik - Gri Obligatoire Erkek Terlik - Gri
119,99 TL /
Sepette
60.00 TL
Choisi Erkek Terlik - Lacivert Choisi Erkek Terlik - Lacivert
119,99 TL /
Sepette
60.00 TL
Marie Kadın Terlik - Lacivert Marie Kadın Terlik - Lacivert
85,99 TL /
Sepette
43.00 TL
Terlik Numarası Nasıl Seçilir?

Ev içerisinde veya dışarıda giymek üzere kendiniz, aileniz için terlik seçiyorsanız, ayakkabı numarasıyla aynı olacak şekilde terlik numarası seçebilirsiniz. Fakat gelecek misafirleriniz için şık terlik modelleri arasında numara seçmekte zorlanıyorsanız birer numara atlayarak, birden fazla adette terlik almanız gerekir. Terlikler, arkası açık formlu olduğu için birebir numara tutmasa da rahatsız etmeden giyilebilecek ürünlerdir. Kadın misafirleriniz için 37 ve 39 numara terlik seçimi yapabilirsiniz. Böylece ayak numarası 36, 37, 38, 39 ve 40 olan kadın konuklarınıza sunabileceğiniz 2 adet terlik edinmiş olursunuz. Erkek misafir terliği numara seçiminizi ise 41 ve 43 numara ürünlerden yana yaparak; 40, 41, 42, 43 ve 44 numara ayağa sahip erkek misafirleriniz için ev terliği satın alabilirsiniz. Hem kısa süreli giyilen hem de kapalı terlik modellerinde dahi arka kısmı açık tasarlanan bu ürünler; ortopedik terlikler arasından seçildiğinde çok daha rahat bir tercih yapılmış olunacaktır.

Terlik Modelleri Nelerdir?

Terlik Modelleri

Ev içerisinde rahatça yürümenizi sağlayan, evinizi dışarının toz ve kirinden koruyan ev terliği ; her evde bulunması sebebiyle binlerce farklı modelde üretilir. Bu geniş yelpaze içerisinden doğru seçimi yapabilmek için tüm terlikleri dışarı ve ev terlik modelleri olarak ayırmak sağlıklı bir tercih olacaktır. Marketten komşuya, plajdan havuza geniş bir kullanım alanı bulunan sokak terlikleri, genellikle yazın kullanılıyor olmaları sebebiyle açık formlu üretilir. Plastik veya deri gibi farklı üretim malzemeleri kullanılan bu terlik modellerinde yaz aylarına uygun çeşitli renk ve desenler kullanılır. Madame Coco terlikleri içerisinde en sevilen modellerden biri Ambıtıeux Kadın Terlik’tir. Canlı kırmızı rengi, tabanında bulunan çiçek ve yaprak düzenlemeleri ile dikkat çekici hale gelen bu şık terlik, kadınların severek kullandığı Madame Coco terlikleri arasında ilk sırdadır. Erkeklerin tercihi ise Patience Erkek Terlik’tir. Lacivert, kırmızı ve beyaz tonlarını deniz esintili motiflerle birleştiren bu muhteşem model; rahatlığı ve şıklığıyla erkek kullanıcıları cezbetmektedir. Yalnızca evin içinde giyilmek üzere üretilen bu terliklerin en önemli özelliği rahat tabanlara sahip olmalarıdır. Günümüzde ev içerisinde genellikle ortopedik terlik tercih edilmektedir. Gün içerisinde uzun süre sert ayakkabıların içerisinde kalan ayaklarınızın, eve geldiğinizde rahat edebilmesi için normalden çok daha yumuşak üretilen ev terliği tabanları; barındırdığı özellikler sayesinde ayaklarınızda yokmuş gibi hissedilmesine olanak tanımalıdır. Kullanıcıların severek kullandığı ev terlik modelleri arasında yer alan Guérison Kadın Terlik, kahverengi çapraz deri şeritleri ve krem- kahve süet tabanı sayesinde evinizde rahatlığı yaşamanıza fırsat tanır. Hafif topuklu olması sebebiyle, topuklarınıza binen yükü hafifleterek sağlıklı bir duruşa sahip olmanızı da sağlar. Erkeklerin ilk tercihi olan Saville Erkek Terlik, kışlık ve kapalı terlik modellerinden birisidir. Çok sıcak tutan fakat terletmeyen keçe malzemesiyle sağlıklı bir deneyimi ayağınıza getiren bu ürün, Madame Coco kalitesi sayesinde yıllarca kullanabileceğiniz bir ev terliğine sahip olmanızı sağlar.

Terlikler Hangi Malzemeden Yapılmıştır?

Dışarıda giyilmek üzere tasarlanan terlikler, kolay temizlenebilmesi ve suya karşı dayanıklı olması sebebiyle PVC malzemeden üretilir. Fakat ev içi terlikler genellikle çamaşır makinasında hassas programda yıkanarak temizlendiklerinden daha geniş üretim malzemesi seçeneğine sahiptir. En sık kullanılan terlik malzemeleri; deri, süet ve keçedir.

Terlik Fiyatları Ne Kadar?

Ev Terliği Fiyatları

Terlik fiyatlarında belirleyici etken genellikle tasarım ve üretim malzemesidir. Bu iki unsur aynı zamanda terliğinizin kalitesini de gösterir. Madame Coco ev terliği fiyatlarını, her eve girebilmesi açısından uygun düzeyde belirlemiştir. Çeşitli kampanya, indirim ve fırsatlardan yararlanarak, ömürlük terliklerinizi Madame Coco online mağazasından satın alabilirsiniz.

