{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Mutfak > Pişirme > Tencereler ve Tavalar (29 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Filtreler
Kategoriler
Renk
Ölçü
Materyal
Fiyat
Rock Döküm Tava - 20 cm Rock Döküm Tava - 20 cm
169,99TL
118,99 TL
İndirimli Ürün
Rock Döküm Derin Tava - 24 cm Rock Döküm Derin Tava - 24 cm
209,99TL
146,99 TL
İndirimli Ürün
Rock Döküm Tava - 28 cm Rock Döküm Tava - 28 cm
239,99TL
167,99 TL
İndirimli Ürün
Rock Döküm Derin Tencere - 24 cm Rock Döküm Derin Tencere - 24 cm
319,99TL
223,99 TL
İndirimli Ürün
Rock Döküm Grill Tava – 28 cm Rock Döküm Grill Tava – 28 cm
279,99TL
195,99 TL
İndirimli Ürün
Rock Döküm Sos Tenceresi - 16 cm Rock Döküm Sos Tenceresi - 16 cm
189,99TL
132,99 TL
İndirimli Ürün
Sapphire Paslanmaz Çelik Derin Tencere - 18 cm Sapphire Paslanmaz Çelik Derin Tencere - 18 cm
99,99TL
69,99 TL
İndirimli Ürün
Ellipse Paslanmaz Çelik Derin Tencere - 24 cm Ellipse Paslanmaz Çelik Derin Tencere - 24 cm
159,99TL
111,99 TL
İndirimli Ürün
Ellipse Kısa Tencere - 26 cm Ellipse Kısa Tencere - 26 cm
159,99TL
111,99 TL
İndirimli Ürün
Ellipse Paslanmaz Çelik Derin Tencere - 22 cm Ellipse Paslanmaz Çelik Derin Tencere - 22 cm
132,99TL
93,09 TL
İndirimli Ürün
Orva Derin Tencere - 24 cm Orva Derin Tencere - 24 cm
149,99TL
104,99 TL
İndirimli Ürün
Ellipse Paslanmaz Çelik Derin Tencere - 16 cm Ellipse Paslanmaz Çelik Derin Tencere - 16 cm
99,99TL
69,99 TL
İndirimli Ürün
Ellipse Paslanmaz Çelik Derin Tencere - 18 cm Ellipse Paslanmaz Çelik Derin Tencere - 18 cm
109,99TL
76,99 TL
İndirimli Ürün
Ellipse Kısa Tencere - 24 cm Ellipse Kısa Tencere - 24 cm
149,99TL
104,99 TL
İndirimli Ürün
Orva Paslanmaz Çelik Sahan - 20 cm Orva Paslanmaz Çelik Sahan - 20 cm
89,99TL
62,99 TL
İndirimli Ürün
Sapphire Paslanmaz Çelik Kısa Tencere - 24 cm Sapphire Paslanmaz Çelik Kısa Tencere - 24 cm
149,99TL
104,99 TL
İndirimli Ürün
Oniks Grill Tava Oniks Grill Tava
179,99TL
125,99 TL
İndirimli Ürün
Sita Paslanmaz Çelik Derin Tencere - 24 cm Sita Paslanmaz Çelik Derin Tencere - 24 cm
149,99TL
104,99 TL
İndirimli Ürün
Terre Seramik Tencere - Bordo Terre Seramik Tencere - Bordo
219,99TL
175,99 TL
İndirimli Ürün
Rock Kulp 2'li Set - Siyah Rock Kulp 2'li Set - Siyah
22,99TL
16,09 TL
İndirimli Ürün
Rock Döküm Kısa Tencere - 28 cm Rock Döküm Kısa Tencere - 28 cm
359,99TL
251,99 TL
İndirimli Ürün
Rock Döküm Derin Tencere - 28 cm Rock Döküm Derin Tencere - 28 cm
389,99TL
272,99 TL
İndirimli Ürün
Rock Döküm Derin Tencere - 20 cm Rock Döküm Derin Tencere - 20 cm
259,99TL
181,99 TL
İndirimli Ürün
Oniks Grill Tava Oniks Grill Tava
109,99TL
76,99 TL
İndirimli Ürün

Tencereler ve Tavalar

Mutfağın en büyük yardımcıları içerisinde yer alan Madame Coco tencereler ve tavalar, en lezzetli yemekleri hazırlamana fırsat veriyor. Madame Coco yıllara dayanan kalitesi ve tecrübesiyle, mutfağına yakışan ve yemek yapmayı sanata dönüştüren ürünler tasarlıyor. Mutfakta lezzetli yemekler pişirmek, yemeğin türüne ve pişirme tekniğine uygun olan mutfak ürününü seçmekten geçer. Herkesin yemek pişirme şekli ve damak tadı farklı olduğu gibi yiyeceklerin de daha lezzetli olmaları için pişirme gereçlerinin doğru seçilmesi gerekir. Granit, seramik ve paslanmaz çelik gibi malzemelerden üretilen tencere ve tavaları pişireceğin yemekler doğrultusunda kullanabilirsin.

Hangi yemeği pişirecek olursan ol, yemek yapma aşamasında; kaliteli hazırlık gereçlerine ve iyi bir tencereye ihtiyaç duyarsın. Et veya sebze yemekleri hazırlanırken daha geniş ve derin tencere kullanabilirsin. Patates, sosis ve sebze kızartmaları için geniş, yayvan tencere ve tavalar daha kullanışlı olacaktır. Ana yemeğin vazgeçilmezi olan tane tane pilavlar için pirinç tanelerini ağır ateşte demleyerek pişirecek tencerelere ihtiyaç duyulur. Kimyasal ürün içermeyen doğal ürünler sağlıklı yemekler pişirmek için önemlidir. Yemeklerin besin değerini, ihtiyacın olan mineral ve vitaminleri koruması doğru tencere tava seçimi ile mümkün hale gelir.

Tencere ve Tava Modelleri


Geleneksel, yerel veya dünya mutfağı olsun zengin sofralar hazırlamak ve herkesin damak zevkine hitap eden yemek çeşitleri bulmak kolaydır. Kimi zaman anneannelerden öğrenilen tarifler ünlü aşçıların tarifleriyle harmanlanarak en lezzetli yemekleri meydana getirir. Özenle hazırlanan yiyecekler ailen için en güzel tatları ortaya çıkarırken kimi zamanda misafirlerin için en göz alıcı sofralarda yerini alır. Marifetli ellerle birleşen tencere ve tava modelleri en lezzetli yemeklerin pişmesine yardımcı olur.

Mutfakta en sık kullanılan ürünler içerisinde tencere ve tava modelleri yer alır. Sabah kahvaltısından başlayarak akşam yemeğine kadar bütün öğünlerde mükemmel yemekler hazırlanır. Kahvaltının olmazsa olmazlarından olan menemen, yumurta ve omlet çeşitleri yapışmayan tavalarla daha kolay pişirilir. Çocuklar kadar büyüklerin de sevdiği krep ve waffle’ları Madame Coco granit tavalar sayesinde en pratik şekilde hazırlayabilirsin. Et, tavuk ve balıkları ideal ısıda pişiren grill tava modelleri en lezzetli ızgaraları pişirmeni sağlar. Yüksek sıcaklığa çıkarak et ürünlerini mühürleyebilir bu sayede lezzetin eşit şekilde dağılmasını sağlayabilirsin. Restoranlarda da sıklıkla kullanılan bu ürün damak tadına uyan yiyecekleri hazırlamana yardımcı olur.

Bütün yemekleri hazırlarken rahatlıkla kullanabileceğin tencere modelleri farklı boyutları ile pratiklik sağlar. Sadece pişirme aşamasında değil, kalan yemeklerini saklaman için de kullanışlılık sağlayan farklı boyutlardaki pişirme gereçleri, yiyecekleri buzdolabında minimum alanda muhafaza etmeni sağlar. Ayrıca saklama ve düzenleyici çeşitleri de pişirdiğin gıdaları daha düzenli bir şekilde muhafaza etmeni sağlar. Makarna, bulgur pilavı gibi gıdaları kolaylıkla pişireceğin yanmaz özellikteki çelik tavalar, yemek pişirmeyi zahmetsiz hale getirir. En çok kullanılan ürünler içerisinde bulunan granit tencere ve tava modelleri yüksek ısıya dayanıklı olmalarının yanında aşınmaya karşı da dirençlidir. Doğal malzeme içeriği fazla olan granit ürünler sağlıklı yemekler hazırlamana yardımcı olur.

Tencere ve Tava Fiyatları


Üretildiği malzemeleri ile geniş bir ürün seçeneği sunan Madame Coco kalitesi ve tasarımı ile mutfağının en güzel köşesinde yerini alıyor. Tencere fiyatları, tencere seti fiyatları ve tava fiyatları yeni evlenenler ve mutfağında yenilik isteyenler için kolaylık sağlıyor. Yemek pişirmeyi keyifli hale getiren tencere, tavalar şıklıkları ile sofranızda yerini almayı başarıyor. Farklı modeldeki ürünler tek seçenekleri ve seçim kolaylığı sunan setleri sayesinde mutfak ihtiyacını karşılıyor.

Pişirme sırasındaki işlem kadar yıkama sırasındaki işlem de sağlığın için önemlidir. Sürekli kullanılan tencerelerin ve tavaların uzun süre kirli bırakılması yemek artıklarının kurumasına ve kirlerin zor çıkmasına neden olur. Donmuş yağlar ve yemek kalıntıları mutfağında kötü kokuların oluşmasına da zemin hazırlar. Bu nedenle tencere ve tavaları yemek sonrasında yıkamak gerekir.

Mutfak gereçlerinin temizliğinde uzun süreli kullanım için hangi malzemenden üretildiğine ve temizleme işlemine dikkat edilmelidir. Her tencerenin ve tavanın kendine has temizleme şekli ve mutfak temizlik gereçleri vardır. Hassas yapıdaki teflon, seramik ürünlerini yemek sonrası ıslatmak ve sert olmayan temizlik süngeri yıkamak daha sağlıklı olacaktır. Çizilen ve zarar gören ürünler işlevsel özelliklerini kaybederek yemeğin tadının değişmesine ve besin değerinin düşmesine neden olabilir. Bu nedenle temizlik sırasında da dikkatli davranmak gerekir. Kullanım talimatlarını göz önünde bulundurarak elde ya da bulaşık makinesinde en doğru temizleme işlemini yapabilirsin.

Tencere ve Tava Seti


Lezzetli yemeklerin pişmesini sağlayan tencere tava seti mutfaktaki konumları ile ayrı bir yere sahiptir. Farklı ebatlarla üretilen ürünler yemek sırasında ve sonrasında kolaylık sağlar. Tencere tava setleri arasından seçim yaparken hangi yemekleri yapacağına ve işlevine göre karar vermen daha doğru karar vermen açısından önemlidir. 2’li, 3’lü tava seti farklı ebatlara sahip tava modelleri ölçüleri ile kullanım alternatifi sunar. Setlere uygun olarak seçeceğin çaydanlık ve cezve modelleri mutfağında uyumlu bir görünüm oluşturmanı sağlar.

Granit tavalar yapışmayan yüzey özelliği, tencere setleri çelik ve paslanmaz özelliği sayesinde pratik yemek hazırlığı süreci yaratır. Birçok alternatif sunan kızartmalık tava ve tencere çeşitleri arasından seçim yaparak da kendi tencere tava setini oluşturabilirsin. Daha fazla yemek pişirmek için büyük ebatlardaki ürünleri tercih edebilirsin. Farklı tava ve tencere ölçüleri arasından büyüklü küçüklü olarak set yapıp tencere tava seti oluşturabilirsin. Kullanımı kadar yerleştirmesi de kolay ürünleri dilersen iç içe dilersen de kapaklarını ters çevirip üst üste dizebilirsin.

Tencere ve Tava Boyutları


Tencere takımı granit ve tencere setleri çelik materyal kullanımları, kapaklı seramik tencere gibi alternatif materyal seçenekleri sunup farklı ebatlarda üretilerek, “Yemeğim tencereme sığacak mı?”, derdinden kurtarır. En çok kullandığın ürünler ve pişireceğin yemekler doğrultusunda kendine uygun olan modeller içerisinden seçim yapabilirsin. 20 cm tava ve 24 cm tava hazırlayacağın kahvaltılar için idealdir. Geniş bir aileye sahipsen ve porsiyon sayın fazla ise 34 cm tava ve 40 cm tava senin ve ailen için idealdir. Geniş taban yapısına sahip olan bu tavalarda hünkâr beğendi ve püre gibi karıştırılması gereken yemekleri rahatça harmanlayabilirsin.

Özel tasarımlı Madame Coco 28 cm rock tava ve 28 cm’lik derin tencere ısıdan tasarruf ederek kısa sürede lezzetli tarifler hazırlamanı sağlar. Makarna, mantı ve et gibi yemeklerin üzerine tadını iki katına çıkarmak için 12 cm paslanmaz çelik sos tenceresi ve 16 cm’lik rock sos tenceresi ile en özel soslarını hazırlayabilirsin. Bu tavalarda aynı zamanda bebek maması ve küçük tatlılarını da pişirebilirsin.

Grill tavalar 28 cm’lik kare ve yuvarlak tasarımıyla herkesin beğenisini kazanıyor. Siyahın asaletini mutfağına taşıyan tencere tava tasarımları en modern takımları oluşturmanı sağlıyor. Parlaklığı ile göz kamaştıran paslanmaz çelik tencereler 16 cm’den başlayıp 40 cm’e kadar değişiklik gösteriyor. Derin olan modellerde çorba ve her türlü yemeği rahatlıkla pişirebilirsin. Kısa tencerelerde ise görünümü ile ön plana çıkan imam bayıldı, yaprak sarması gibi yemeklerini özenle pişirebilirsin.

Madame Coco rock serisi içerisinde yer alan 2’li siyah kulplar değiştirilebilir olması ile kolaylık sağlıyor. Pişirme kategorisinde yer alan tencere ve tava takımları kaliteli malzeme yapısı sayesinde yıllar süren kullanım rahatlığı veriyor. Beklentilerine cevap veren ürünleri incelerken bütün gün süren yorgunluğun ardından çaydanlık takımını ocağa koyarak kendini ödüllendirebilirsin.
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "TVA-16", "name": "Rock Döküm Tava \u002D 20 cm", "price": 118.99, "brand": "Madame Coco", "position": 1, "sku": "8682116075053", "variant": "SİYAH", "category": "Tencereler ve Tavalar", "main_category" : "65", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Tava", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Pişirme", "dimension14": "1KTAVA0034139", "dimension15": "8682116075053", "dimension16": " 169.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "33574" }, { "product_id": "TVA-16", "name": "Rock Döküm Derin Tava \u002D 24 cm", "price": 146.99, "brand": "Madame Coco", "position": 2, "sku": "8682116075060", "variant": "STD", "category": "Tencereler ve Tavalar", "main_category" : "65", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Tava", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Pişirme", "dimension14": "1KTAVA0035139", "dimension15": "8682116075060", "dimension16": " 209.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "33581" }, { "product_id": "TVA-16", "name": "Rock Döküm Tava \u002D 28 cm", "price": 167.99, "brand": "Madame Coco", "position": 3, "sku": "8682116075077", "variant": "SİYAH", "category": "Tencereler ve Tavalar", "main_category" : "65", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Tava", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Pişirme", "dimension14": "1KTAVA0036139", "dimension15": "8682116075077", "dimension16": " 239.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "33575" }, { "product_id": "TNCR-24", "name": "Rock Döküm Derin Tencere \u002D 24 cm", "price": 223.99, "brand": "Madame Coco", "position": 4, "sku": "8682116075107", "variant": "SİYAH", "category": "Tencereler ve Tavalar", "main_category" : "65", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Tencere", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Pişirme", "dimension14": "1KTNCR0061139", "dimension15": "8682116075107", "dimension16": " 319.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "33585" }, { "product_id": "1KTAVA0037", "name": "Rock Döküm Grill Tava – 28 cm", "price": 195.99, "brand": "Madame Coco", "position": 5, "sku": "8682116075145", "variant": "SİYAH", "category": "Tencereler ve Tavalar", "main_category" : "65", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Tava", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Pişirme", "dimension14": "1KTAVA0037139", "dimension15": "8682116075145", "dimension16": " 279.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "33572" }, { "product_id": "1KTNCR0059", "name": "Rock Döküm Sos Tenceresi \u002D 16 cm", "price": 132.99, "brand": "Madame Coco", "position": 6, "sku": "8682116075084", "variant": "SİYAH", "category": "Tencereler ve Tavalar", "main_category" : "65", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Tencere", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Pişirme", "dimension14": "1KTNCR0059139", "dimension15": "8682116075084", "dimension16": " 189.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "33584" }, { "product_id": "TNCR-22", "name": "Sapphire Paslanmaz Çelik Derin Tencere \u002D 18 cm", "price": 69.99, "brand": "Madame Coco", "position": 7, "sku": "8682116074834", "variant": "GRİ", "category": "Tencereler ve Tavalar", "main_category" : "65", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Tencere", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Pişirme", "dimension14": "1KTNCR0052139", "dimension15": "8682116074834", "dimension16": " 99.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "31823" }, { "product_id": "TNCR-20", "name": "Ellipse Paslanmaz Çelik Derin Tencere \u002D 24 cm", "price": 111.99, "brand": "Madame Coco", "position": 8, "sku": "8682116074667", "variant": "GRİ", "category": "Tencereler ve Tavalar", "main_category" : "65", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Tencere", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Pişirme", "dimension14": "1KTNCR0047139", "dimension15": "8682116074667", "dimension16": " 159.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "32033" }, { "product_id": "TNCR-21", "name": "Ellipse Kısa Tencere \u002D 26 cm", "price": 111.99, "brand": "Madame Coco", "position": 9, "sku": "8682116074681", "variant": "GRİ", "category": "Tencereler ve Tavalar", "main_category" : "65", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Tencere", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Pişirme", "dimension14": "1KTNCR0050139", "dimension15": "8682116074681", "dimension16": " 159.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "32857" }, { "product_id": "TNCR-20", "name": "Ellipse Paslanmaz Çelik Derin Tencere \u002D 22 cm", "price": 93.09, "brand": "Madame Coco", "position": 10, "sku": "8682116074650", "variant": "GRİ", "category": "Tencereler ve Tavalar", "main_category" : "65", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Tencere", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Pişirme", "dimension14": "1KTNCR0046139", "dimension15": "8682116074650", "dimension16": " 132.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "32029" }, { "product_id": "TNCR-15A", "name": "Orva Derin Tencere \u002D 24 cm", "price": 104.99, "brand": "Madame Coco", "position": 11, "sku": "8682116122795", "variant": "GRİ", "category": "Tencereler ve Tavalar", "main_category" : "65", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Tencere", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Pişirme", "dimension14": "1KCELK0024139", "dimension15": "8682116122795", "dimension16": " 149.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "34180" }, { "product_id": "TNCR-20", "name": "Ellipse Paslanmaz Çelik Derin Tencere \u002D 16 cm", "price": 69.99, "brand": "Madame Coco", "position": 12, "sku": "8682116074629", "variant": "GRİ", "category": "Tencereler ve Tavalar", "main_category" : "65", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Tencere", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Pişirme", "dimension14": "1KTNCR0043139", "dimension15": "8682116074629", "dimension16": " 99.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "32028" }, { "product_id": "TNCR-20", "name": "Ellipse Paslanmaz Çelik Derin Tencere \u002D 18 cm", "price": 76.99, "brand": "Madame Coco", "position": 13, "sku": "8682116074636", "variant": "GRİ", "category": "Tencereler ve Tavalar", "main_category" : "65", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Tencere", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Pişirme", "dimension14": "1KTNCR0044139", "dimension15": "8682116074636", "dimension16": " 109.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "32030" }, { "product_id": "TNCR-21", "name": "Ellipse Kısa Tencere \u002D 24 cm", "price": 104.99, "brand": "Madame Coco", "position": 14, "sku": "8682116074698", "variant": "GRİ", "category": "Tencereler ve Tavalar", "main_category" : "65", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Tencere", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Pişirme", "dimension14": "1KTNCR0049139", "dimension15": "8682116074698", "dimension16": " 149.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "32858" }, { "product_id": "TNCR-30", "name": "Orva Paslanmaz Çelik Sahan \u002D 20 cm", "price": 62.99, "brand": "Madame Coco", "position": 15, "sku": "8682116122856", "variant": "STD", "category": "Tencereler ve Tavalar", "main_category" : "65", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Sahan", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Pişirme", "dimension14": "1KCELK0030139", "dimension15": "8682116122856", "dimension16": " 89.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "34189" }, { "product_id": "TNCR-23", "name": "Sapphire Paslanmaz Çelik Kısa Tencere \u002D 24 cm", "price": 104.99, "brand": "Madame Coco", "position": 16, "sku": "8682116074889", "variant": "STD", "category": "Tencereler ve Tavalar", "main_category" : "65", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Tencere", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Pişirme", "dimension14": "1KTNCR0057139", "dimension15": "8682116074889", "dimension16": " 149.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "31825" }, { "product_id": "TVA-15", "name": "Oniks Grill Tava", "price": 125.99, "brand": "Madame Coco", "position": 17, "sku": "8682116074926", "variant": "GRİ", "category": "Tencereler ve Tavalar", "main_category" : "65", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Tava", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Pişirme", "dimension14": "1KTAVA0033139", "dimension15": "8682116074926", "dimension16": " 179.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "32037" }, { "product_id": "TNCR-15", "name": "Sita Paslanmaz Çelik Derin Tencere \u002D 24 cm", "price": 104.99, "brand": "Madame Coco", "position": 18, "sku": "8680044873819", "variant": "GRİ", "category": "Tencereler ve Tavalar", "main_category" : "65", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "", "dimension12": "Mutfak - Tencere", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Pişirme", "dimension14": "1KCLK0007139", "dimension15": "8680044873819", "dimension16": " 149.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "30302" }, { "product_id": "TERRE-2", "name": "Terre Seramik Tencere \u002D Bordo", "price": 175.99, "brand": "Madame Coco", "position": 19, "sku": "8680044722780", "variant": "BORDO", "category": "Tencereler ve Tavalar", "main_category" : "65", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Mutfak - Tencere", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Mutfak Gereçleri", "dimension14": "1KTNCR0025139", "dimension15": "8680044722780", "dimension16": " 219.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "23605" }, { "product_id": "1KTNCK0001", "name": "Rock Kulp 2\u0027li Set \u002D Siyah", "price": 16.09, "brand": "Madame Coco", "position": 20, "sku": "8682116148795", "variant": "SİYAH", "category": "Tencereler ve Tavalar", "main_category" : "65", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Kulp", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Pişirme", "dimension14": "1KTNCK0001150", "dimension15": "8682116148795", "dimension16": " 22.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "35232" }, { "product_id": "TNCR-25", "name": "Rock Döküm Kısa Tencere \u002D 28 cm", "price": 251.99, "brand": "Madame Coco", "position": 21, "sku": "8682116075121", "variant": "SİYAH", "category": "Tencereler ve Tavalar", "main_category" : "65", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Tencere", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Pişirme", "dimension14": "1KTNCR0063139", "dimension15": "8682116075121", "dimension16": " 359.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "33583" }, { "product_id": "TNCR-24", "name": "Rock Döküm Derin Tencere \u002D 28 cm", "price": 272.99, "brand": "Madame Coco", "position": 22, "sku": "8682116075114", "variant": "SİYAH", "category": "Tencereler ve Tavalar", "main_category" : "65", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Tencere", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Pişirme", "dimension14": "1KTNCR0062139", "dimension15": "8682116075114", "dimension16": " 389.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "33580" }, { "product_id": "TNCR-24", "name": "Rock Döküm Derin Tencere \u002D 20 cm", "price": 181.99, "brand": "Madame Coco", "position": 23, "sku": "8682116075091", "variant": "SİYAH", "category": "Tencereler ve Tavalar", "main_category" : "65", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Tencere", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Pişirme", "dimension14": "1KTNCR0060139", "dimension15": "8682116075091", "dimension16": " 259.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "33579" }, { "product_id": "TVA-15", "name": "Oniks Grill Tava", "price": 76.99, "brand": "Madame Coco", "position": 24, "sku": "8682116074902", "variant": "GRİ", "category": "Tencereler ve Tavalar", "main_category" : "65", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Tava", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Pişirme", "dimension14": "1KTAVA0031139", "dimension15": "8682116074902", "dimension16": " 109.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "32035" } ] } } }