{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Sofra > Tabak & Kase > Tabaklar > Sunum Tabağı (43 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
Renk
Ölçü
Materyal
Fiyat
En Kullanışlı Sunum Tabağı Hangisi?

Şık bir yemek masası tasarımının vazgeçilmez aksesuarı sunum tabağı ürünüdür. Sunum tabakları çok farklı tasarım özellikleriyle karşımıza çıkıyor. Özellikle yeni model sunum tabakları hem şıklığı hem de göz alıcı tasarım özellikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Peki, en kullanışlı sunum tabakları hangisidir? Sunum tabaklarını tercih ederken; yapacağımız sunumun özelliklerini de göz önünde bulunduracak olursak tam anlamıyla kullanışlı bir sunum tabağı satın almış oluruz.

Günümüzdeki Sunum Tabakları Nasıldır?

Günümüzde sunum tabaklarını birçok tasarımda bulabiliyoruz. Sofra düzeninize en uyumlu olacak stili belirleyip sunum tabakları ile tamamlayabilirsiniz. Ahşap ürünler, Porselen düz renkler veya canlı desenler en çok tercih edilen sunum tabağı modelleridir diyebiliriz. Minimalist sunum tabağı modelleri günümüzde en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

En Güzel Sunum Tabağı Hangisidir?

Sunum tabakları farklı malzemelerden üretildiği gibi farklı çeşitlerde de karşımıza çıkıyor. Oval sunum tabağı en sık karşımıza çıkan sunum tabakları olarak tanımlanıyor. Dikdörtgen sunum tabakları da en çok karşımıza çıkan sunum tabakları arasında yer alıyor. Yine bölmeli sunum tabakları son zamanlarında favori ürünleri olarak karşımıza çıkıyor.

En Çok Tercih Edilen Modeller Hangileri?

En güzel sunum tabağını tercih etmek istiyorsanız, yemek takımınızın diğer aksesuarlarını da göz önünde bulundurmalısınız. Yine yemekte içine koyacağınız ürünün özelliklerine göre bir sunum tabağı tercihi yapacak olursanız; sizin sofra sunumunuz için en şık sunum tabağı ürünlerini de tercih etmiş olursunuz. En şık ve kullanışlı sunum tabakları için Madame Coco’yu ziyaret edin!

