{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Banyo > Banyo Kozmetiği > Sıvı Sabun (1 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
Fiyat
Sıvı Sabun Çeşitleri Neler?

Sıvı Sabun Çeşitleri

Kişisel hijyen günlük hayatta en çok dikkat etmemiz gereken noktalardan biridir. Kişiler el temizliğine bilhassa dikkat etmelidirler çünkü günümüzde artan sağlık sorunları hijyensiz ortamlarda başımıza büyük sorunlar açabilir. Bu nedenle kişilerin el temizliği için sıklıkla kullandığı ürünlerin başında pratiklik açısında sıvı sabun gelmektedir. Sıvı sabun, katılara nazaran daha rahat kullanılır. Ayrıca diğer sabun çeşitlerimize de göz atmak isterseniz Katı Sabun kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Sabun kategorimizde ürünlerin tamamına erişebilirsiniz. Sabunlarınızı koyabileceğiniz Sabunluk çeşitlerimize göz atmayı unutmayın!

Neden Sıvı Sabun Tercih Edilir?

Kaliteli Sıvı Sabunlar

Katı sabunlar yıkanma işleminin ardından bir müddet ıslak kaldığı için ve toplu ortamlarda herkesin elini sürmesi tehlikeli olduğu için bazı sıkıntılar çıkarabilir. Bu nedenle kişilerin hem evlerinde hem de dışarıda en çok tercih ettiği temizlik ürünlerinin başında sıvı sabun çeşitleri gelir. Sıvı sabunlar pek çok çeşide sahiptir. Sadesi olduğu gibi çeşitli meyvelerle aromalandırılmış ve koku verilmiş renkli halleri de vardır. Ancak sağlık açısından daha az kimyasal içerdiğinden sade halleri daha çok tercih edilmelidir.

Sıvı Sabun Fiyatları Ne Kadardır?

Sıvı Sabun Fiyatları

Günümüzde sıklıkla tercih edilen sıvı sabun fiyatları hakkında da insanlar bazı sorular düşünmektedir. Özellikle virüslerin arttığı günümüzde ellerin sıklıkla temizlenmesi gerektiğinden artık sıvı sabunlar daha çok kullanılıyor ve sağlıklı ürünlere yönelmek gerekiyor.

Uygun Fiyatlı Sabunlar Nasıl Alınır?

Ancak sıvı sabun fiyatları bütçenize uygun seçeneklerden oluşmaktadır. Her bütçeye uygun seçeneklerle sizleri karşılayan Madame Coco, kaliteyi uygun fiyat ile harmanlıyor. Her zaman kaliteyi ön planda tutan Madame Coco, sizleri yaşam alanlarına hijyenik bir değer katan sıvı sabunları sizlerle buluşturuyor!

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "SBN-02", "name": "Répertoire Coconut El ve Vücut Sabunu 500 ml", "price": 119.99, "brand": "Madame Coco", "position": 1, "sku": "8682116157476", "variant": "Jasmin", "category": "Sıvı Sabun", "main_category" : "92", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Sabun", "dimension13": "KOZMETİK/Kozmetik-Kişisel", "dimension14": "1KSBUN0090953", "dimension15": "8682116157476", "dimension16": " 119.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension30": "38317" } ] } } }