{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > (0 ürün)
Filtrele
Görüntüle
"Piknik Setleri" için ürün bulunamadı

Yeni ürünlerimize göz atmak için tıklayınız.

Piknik Seti İçeriğinde Neler Var?

Piknik Seti

Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte muhteşem havaların tadını çıkarmak üzere gittiğiniz pikniklerinizde inanılmaz bir pratiklik sağlayan plastik piknik setlerini yanınızda bulundurduğunuzda hem vaktinizi çok daha verimli kullanmış olacaksınız hem de plastik atıklar nedeniyle doğaya zarar vermeden güzel gününüzün keyfini sürebileceksiniz. Piknik sepeti seti içerisinde bulunan parçalar sayesinde ana yemekten kahvaltılıklarınıza pek çok yiyeceğinizi sağlıklı bir şekilde tüketebileceksiniz. Plastik piknik setleri , genellikle 6 kişinin yiyip içebileceği tüm malzemelere sahiptir.
22,9x22,9 cm ölçülerinde kare tabaklar, geniş hacimleriyle pek çok şeyi aynı anda tüketebileceğiniz piknik seti parçalarından birisidir. 12,2 cm uzunluğundaki bardaklar ise, kaygan plastik yapıları sayesinde yalnızca suyla çalkalandıklarında dahi tekrar tekrar kullanılabilir piknik seti parçalarıdır. Lezzetli yemeklerinizi kolayca yiyebilmenizi sağlayan çatal, kaşık ve bıçaklar da piknik sepeti seti içerisinde yer almaktadır.

Piknik Seti Kaç Parçadan Oluşur?

Piknik Seti Çeşitleri

Geniş ailelerin veya uzun süren pikniklerin en büyük sorunu, elbette tabak , bardak ve yeme gereçlerinin temizliğidir. Hem sizi bu temizlik telaşına sokmayan hem de doğada çok sayıda atık bırakmadan yapılabilecek piknikler için ise piknik setleri adeta hayat kurtarıcı bir öneme sahiptir. Altı kişiye uygun tasarlanan bu setler içerisinde toplam 31 parça bulunur. Bunlardan ilki, tüm gereçlerinizi içerisinde koyabileceğiniz ve ergonomik tasarımı sayesinde rahatça taşıyabileceğiniz 26,5x28,4x13,3cm ebatlarındaki kutudur. Kutuda ise 6 adet 22,9x22,9 cm ölçülerinde tabak, 8,6x8,6x12,2 cm 6 adet bardak ve 6’şar adet çatal, kaşık, bıçak yer almaktadır. Tüm tabak, bardak, çatal, kaşık ve bıçaklar; birbiri içine geçerek veya üst üste dizilerek minimal bir boyutta kutu içerisine yerleştirilebilmektedir.

Piknik Seti Fiyatları Ne Kadar?

Plastik piknik setleri ; pikniğe elverişli ormanlık alanlarda, belirlenmiş mesire alanlarında aileniz, sevdikleriniz ve dostlarınızla geçirdiğiniz eğlenceli vakitlerin olmazsa olmazıdır. Kimsenin bu keyiften mahrum kalmaması adına Madame Coco’nun belirlediği piknik seti fiyatları oldukça uygun düzeydedir. Soft pudra veya bej renklerinde tercih edeceğiniz piknik setini, sepetinize ekleyip hızlıca sipariş verebilirsiniz. Her bütçeye uygun fiyat düzenlemesi bulunan piknik sepeti setinizle, hiçbir zorluk yaşamadan doğanın tadını çıkarabilirsiniz.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "main_category" : "65" } ] } } }