{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Yatak Odasi > Yastık & Yorgan > Pamuklu Yastıklar (1 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
Renk
Ölçü
Kargo Bedava
Materyal
Fiyat
Blanch Pamuk Yastık - Beyaz Blanch Pamuk Yastık - Beyaz
499,99 TL /
Sepette
250.00 TL
Pamuklu Yastık Sağlıklı Mı?

Pamuklu yastık , sahip olabileceğiniz en sağlıklı yastık çeşitlerinden birisidir. Doğal dokusu, tamamen doğadan gelen hammaddeye sahip olması sebebiyle sık sık yatak odalarında kullanılan pamuklu yastıklar , aynı zamanda nem dengeleyici bir yapıya da sahiptir. Uyku esnasında terlediğinizde, hızlıca nemi ve sıvıyı içine hapseden pamuklu yastıklar, yumuşak dokuları sebebiyle boyun boşluğunuzu da kolayca doldurmakta ve size yalnızca keyifli bir uykunun tadını çıkarmak kalmaktadır. Sağlıklı yapısını doğadan alan pamuklu yastıkların iç dolgusunda genellikle pamuk ve silikon birlikte yer almaktadır. Bu durum, uyku sağlığınızı doğrudan olumlu etkileyen bir biçime, kendiliğinden sahip olmaları anlamını taşır. Başınızı pamuklu yastığınıza koyduğunuzda yüksek ayarlama derdinden sizi kurtaracak bir dolgu malzemesi olan pamuk, aynı zamanda kolay temizlenebilir olması sebebiyle de sık sık tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Pamuklu Yastık Nasıl Yumuşatılır?

İç dolgusunda pamuk ve silikonun bir arada yer aldığı pamuklu yastıklar , uzun süreli kullanımların ardından incelebilir veya biçimleri sabitlenebilir. Bu durumu engellemek adına pamuklu yastığın içerisine yerleştirilen silikonun havalandırılması, sorunu çözecektir. Pamuklu yastığınızı kılıfıyla beraber, dört bir yanından elinizle döverek eski biçimini almasını sağlayabilirsiniz. Dolgudaki pamuklar ise yine uzun süreli kullanımların ardından birbirine yapışabilir. Pamuğun içine çektiği nem, bu birleşmenin temel sebebidir. Bu tarz durumlarda ise pamuklu yastığınızı kılıfıyla beraber, iki elinizle ortasından kenarlara doğru birkaç kez çekmeniz yeterli olacaktır. Bu hareket yapışan pamukları birbirinden ayıracak ve pamuklu yastık dolgusunu mümkün olduğunca yumuşatacaktır.

Pamuklu Yastık Makinede Nasıl Yıkanır?

Pamuk, ham haliyle doğada bulunduğundan uzun işlemlerden geçerek dolgu ve kumaş haline getirilir. Dolgu halindeki pamuk, küçük parçalardan oluşur. Bu küçük parçalar birbirinden ayrıldığında, pamuklu yastığın yeniden aynı forma kavuşması ise mümkün değildir. Bu nedenle pamuklu yastığın temizliği büyük bir hassasiyetle yapılmalıdır. Çamaşır makinenizde yıkamak istediğiniz pamuklu yastığınızı, kılıfı ile beraber atmanız gerekmektedir. Aksi takdirde pamuklar, yastığınızın içerisinden çıkarak çamaşır makinenizin filtresine kaçabilmekte ve bozulmaya yol açabilmektedir. Hassas programda, maksimum 30 derecede, en fazla 1 saat olacak şekilde ayarlayacağınız çamaşır makinesi programınızda, pamuklu yastığınızı güvenle yıkayabilir ve ardından asarak kurutabilirsiniz.

Pamuklu Yastık Fiyatları Ne Kadar?

Kaliteli uykunun en önemli parçalarından biri olan pamuklu yastıklar, Madam Coco kalitesi ile sizlere sunulmaktadır. Kaçırılmayacak fırsatlar ve üyelerine özel fiyat avantajları sunan Madame Coco’dan satın alacağınız pamuklu yastıklar ise oldukça uygun fiyatlıdır.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "1KYAST0152", "name": "Blanch Pamuk Yastık \u002D Beyaz", "price": 499.99, "brand": "Madame Coco", "position": 1, "sku": "8682116771726", "variant": "BEYAZ", "category": "Pamuklu Yastıklar", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Yastık - Pamuk", "dimension13": "TEKSTİL/Yastık", "dimension14": "1KYAST0152101", "dimension15": "8682116771726", "dimension16": " 499.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension30": "47676" } ] } } }