{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Yatak Odasi > Çarşaf & Yastık Kılıfı (50 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Filtreler
Kategoriler
Renk
Ölçü
Materyal
Fiyat
Penye Çarşaf Tek Kişilik Lastikli - Pudra Penye Çarşaf Tek Kişilik Lastikli - Pudra
43,99TL
34,99 TL
İndirimli Ürün
Penye Çarşaf Tek Kişilik Lastikli - Indigo Penye Çarşaf Tek Kişilik Lastikli - Indigo
43,99TL
34,99 TL
İndirimli Ürün
Penye Çarşaf Tek Kişilik Lastikli - Mürdüm Penye Çarşaf Tek Kişilik Lastikli - Mürdüm
43,99TL
34,99 TL
İndirimli Ürün
Feuilles Ranforce Çift Kişilik Lastiksiz Çarşaf - Taş
59,99TL
44,99 TL
İndirimli Ürün
Penye Çarşaf Tek Kişilik Plus Lastikli Çarşaf - Mürdüm Penye Çarşaf Tek Kişilik Plus Lastikli Çarşaf - Mürdüm
49,99TL
34,99 TL
İndirimli Ürün
Penye King Size Plus Lastikli Çarşaf - İndigo Penye King Size Plus Lastikli Çarşaf - İndigo
71,99TL
59,99 TL
İndirimli Ürün
Penye Çarşaf Tek Kişilik Lastikli - Ekru Penye Çarşaf Tek Kişilik Lastikli - Ekru
43,99TL
34,99 TL
İndirimli Ürün
Penye King Size Lastikli Çarşaf - Mürdüm Penye King Size Lastikli Çarşaf - Mürdüm
65,99TL
54,99 TL
İndirimli Ürün
Penye King Size Lastikli Çarşaf - Ekru Penye King Size Lastikli Çarşaf - Ekru
65,99TL
54,99 TL
İndirimli Ürün
Penye King Size Plus Lastikli Çarşaf - Mürdüm Penye King Size Plus Lastikli Çarşaf - Mürdüm
71,99TL
59,99 TL
İndirimli Ürün
Penye Çarşaf Tek Kişilik Plus Lastikli - Pudra Penye Çarşaf Tek Kişilik Plus Lastikli - Pudra
49,99TL
34,99 TL
İndirimli Ürün
Penye King Size Lastikli Çarşaf - İndigo Penye King Size Lastikli Çarşaf - İndigo
65,99TL
54,99 TL
İndirimli Ürün
Penye Çarşaf Tek Kişilik Lastikli - Taş Penye Çarşaf Tek Kişilik Lastikli - Taş
43,99TL
34,99 TL
İndirimli Ürün
Manon Ranforce Tek Kişilik Lastikli Çarşaf - Açık Mavi Manon Ranforce Tek Kişilik Lastikli Çarşaf - Açık Mavi
49,99TL
34,99 TL
İndirimli Ürün
Dorothy Çift Kişilik Ranforce Çarşaf - Mavi Dorothy Çift Kişilik Ranforce Çarşaf - Mavi
59,99TL
44,99 TL
İndirimli Ürün
Dorothy Çift Kişilik Ranforce Çarşaf - Taş Dorothy Çift Kişilik Ranforce Çarşaf - Taş
59,99TL
44,99 TL
İndirimli Ürün
Dorothy Çift Kişilik Ranforce Çarşaf - Pudra Dorothy Çift Kişilik Ranforce Çarşaf - Pudra
59,99TL
44,99 TL
İndirimli Ürün
Dorothy Çift Kişilik Ranforce Çarşaf - Gri Dorothy Çift Kişilik Ranforce Çarşaf - Gri
59,99TL
44,99 TL
İndirimli Ürün
Dorothy Çift Kişilik Ranforce Çarşaf - Ekru Dorothy Çift Kişilik Ranforce Çarşaf - Ekru
59,99TL
44,99 TL
İndirimli Ürün
Dorothy Tek Kişilik Ranforce Çarşaf - Açık Mürdüm Dorothy Tek Kişilik Ranforce Çarşaf - Açık Mürdüm
49,99TL
34,99 TL
İndirimli Ürün
Dorothy Çift Kişilik Ranforce Çarşaf - Açık Mürdüm Dorothy Çift Kişilik Ranforce Çarşaf - Açık Mürdüm
59,99TL
44,99 TL
İndirimli Ürün
Dorothy Tek Kişilik Ranforce Çarşaf - Mavi Dorothy Tek Kişilik Ranforce Çarşaf - Mavi
49,99TL
34,99 TL
İndirimli Ürün
Dorothy Tek Kişilik Ranforce Çarşaf - Ekru Dorothy Tek Kişilik Ranforce Çarşaf - Ekru
49,99TL
34,99 TL
İndirimli Ürün
Manon Ranforce 2'li Yastık Kılıfı - Taş
21,99TL
19,99 TL
İndirimli Ürün

Çarşaf & Yastık Kılıfı

Dekorasyon ürünlerinden halı ve kilim modellerine kadar evin için aradığın her şeyi beğenine sunan Madame Coco, çarşaf ve yastık kılıfı modelleri ile şıklığı konfor ve kalite ile bir araya getiriyor. Rengarenk çarşaf modelleri ve uygun renklerdeki Madam Coco yastık kılıfı çeşitlerini kombinleyerek yatak odana şık bir dokunuş yapabilirsin. Seçtiğin çarşaf ve yastık kılıfını uyumlu desen ve renklerdeki pikeler, nevresimler ve battaniyelerle tamamlayabilirsin. Her zevke hitap eden yatak örtüsü modelleri yatak odanın ambiyansını değiştiriyor.

Marka farklı ölçülerdeki çarşaf modelleri ile tüm gereksinimlerini karşılıyor. Tek kişilik çarşaf çeşitleri ideal ölçüleri ile tek kişilik standart yataklarda rahatlıkla kullanılıyor. Çift kişilik çarşaflar ya da king size çarşaflar çift kişilik yataklar için seçeneklerini artırıyor. 2’li yastık kılıfı modelleri, sade ve şık tasarımları ile beğeni topluyor. Madame Coco, rengarenk çarşaf takımları sayesinde yatak odan için birbiri ile uyumlu yastık kılıfı ve çarşaf seçme işini üzerinden alıyor Düz çarşaflar ile çizgili ya da desenli yastık kılıflarını buluşturan çarşaf takımı modelleri tercih alanını genişletiyor. Çiçek desenli çarşaf ve yastık kılıfları ile yatak odası dekorasyonuna bahar havası getirebilirsin.

%100 Pamuk Çarşaf ve Yastık Kılıfı Modelleri


Madame Coco, çarşaf tasarımlarında %100 pamuk materyal kullanıyor. Pamuk kumaş yapısı, kaliteli bir uyku için en önemli faktörlerin başında geliyor. Çünkü pamuk kumaş hava geçirgenliği sağladığından terlemeni engelliyor ve cildinin nefes almasına izin veriyor. Pamuk kumaşın diğer bir avantajı dayanıklılık sunması oluyor. %100 pamuk kumaş kullanılarak üretilen tek kişilik, çift kişilik ya da king size çarşafını uzun yıllar boyunca yıpranmadan kullanabilirsin. Yıkama sonrasında çekme yapmayan Madame Coco çarşaf modelleri, rengini de uzun süre koruyor.

Düz, desenli veya baskılı çarşaf çeşitleri her tarza ayak uyduruyor. Sade bir tarza sahipsen ve yatak odanın da olabildiğinde yalın görünmesini istiyorsan düz kumaşa sahip çarşaf ve nevresim takımlarını tercih edebilirsin. Düz çarşaflarını desenli yastık kılıfları ve nevresimlerle de tamamlayabilirsin. Düz modeller yerine desenli, baskılı ya da çizgili çarşafları tercih edebilirsin. Madame Coco çarşaf tasarımlarında beyazdan indigo maviye kadar hemen hemen her rengi kullanılıyor. Açık renk çarşaflarını koyu renklerde yastık ve pikelerle kombinleyebilirsin. Çarşaf, yastık kılıfı ve nevresimlerin için zıt renkleri tercih ederek hoş bir kontrast yaratabilirsin. Lastikli ya lastiksiz modeller arasından dilediğini seçebilir, kendi tarzını oluşturabilirsin. Köşeleri lastikli çarşaf modelleri yatağını sıkıca sararak toplanma ya da kayma riskini en aza indiriyor.

Rahat bir uyku için yastık kadar yastık kılıfı da önem taşıyor. Gece boyunca yüzüne temas eden yastık kılıfının yumuşak ve doğal bir dokuya sahip olması gerekiyor. Doğal kumaş dokusu terlemeyi azaltarak maksimum konfor sunuyor. Madame Coco yastık kılıfları %100 pamuk kumaşları ile rahatlık vadediyor. Ranforce nevresim takımları ve yastık kılıfı modelleri sade tasarımları ile esneklik sunuyor. Tek renk ranforce yastık kılıfını dilersen sade yorgan kılıfı ve pikelerle dilersen desenli ve renkli ürünlerle birlikte kullanabilirsin. Penye yastık kılıfı tasarımları yılın her dönemi yatak tekstiline eşlik ediyor. Beyazdan mürdüme kadar çok geniş bir renk yelpazesi sunan penye yastık kılıfları yumuşacık ve esnek dokusu ile beğeni topluyor. Madame Coco, saten yastık kılıfı çeşitleri ile alternatiflerini artırıyor.

Farklı yastık kılıfı ölçüleri evindeki tüm yastıklarına ayak uyduruyor. Yatak odası kategorisi altında 50 x 75 cm ya da 50 x 70 cm boyutlardaki yastık kılıfları dışında 60 x 60 cm kare yastık kılıfı modellerini de bulabilirsin. Volanlı kare yastık kılıfları sayesinde yaratıcı tarzını sergileyebilirsin.

Çarşaf Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?


Doğru çarşaf rahat bir uyku için dikkat etmen gereken detaylardan biri oluyor. Yatak alezinin ya da yatağın üzerine serdiğin çarşaf, doğrudan cildine temas ettiği için konforunu etkiliyor. Bu nedenle çarşafın doğal kumaştan yapılması gerekiyor. %100 pamuk kullanılarak üretilen çarşaflar, doğal yapıları sayesinde nefes alıyor. Nefes alan kumaş ise sıcak yaz günlerinde terlemeni önlüyor, kış aylarında ise vücut ısını dengeleyerek sıcak kalmana olanak tanıyor. Pamuk saten olarak adlandırılan çarşaflar da %100 pamuk iplik kullanılarak üretiliyor, ancak klasik pamuk çarşaflara göre kırışmaya karşı daha dayanıklı oluyor. Pamuk ve pamuk saten çarşaflar dışında, bambu nevresim takımları ve çarşaf modellerini de inceleyebilirsin.

Çarşafın boyutu da seçiminde dikkate alman gereken unsurların başında yer alıyor. Tercihini ister lastikli ister lastiksiz modellerden yana kullan, ürün boyutunun mutlaka yatak ölçüne uygun olması gerekiyor. Çok kalın bir yatağın varsa çarşafın yatağını yeteri kadar kavrayacağından emin olman gerekiyor.

Çarşaf seçerken göz önüne alınması gereken diğer bir faktör ise çarşafın deseni ve rengi. Kişisel tercihine ve yatak odası dekorasyonuna uygun desen ve renklerde seçim yaparak şık bir ortam oluşturabilirsin. Gösterişli ve dikkat çekici tasarımlardan hoşlanıyorsan büyük desenli ve çok renkli çarşafları inceleyebilirsin. Küçük desenli ve açık renk fona sahip çarşaflar daha sade bir görünüm sunuyor.

Çarşaf Modelleri


Madame Coco, tek kişilik ya da çift kişilik çarşaf modelleri ile dikkat çekiyor. Her mevsim kullanabileceğin ranforce çarşaf takımları model çeşitliliği ile seçeneklerini artırıyor. Minimal tarza sahipsen düz çarşaf ve küçük çiçek desenli yastık kılıfından oluşan çift kişilik ya da tek kişilik modelleri inceleyebilirsin. Düz bir çarşafın büyük desenli yastık kılıfları ile kombinlendiği takımları, uygun renklerde pike çeşitleri ve battaniyelerle tamamlayabilirsin. 3D baskılı çarşaflarla desenli yastık kılıflarının birlikte sunulduğu çarşaf takımları yatak odana hareket katıyor.

Yatak odanda daha ferah bir görünüm istiyorsan ve mobilyaların, halı ve perdelerin açık renklerdeyse pastel tonlarındaki takımları tercih edebilir, yine açık renk pike ve nevresimlerle çarşaf takımını tamamlayabilirsin. Dilersen açık renk yatak odası dekorasyonuna bordo, indigo, koyu mavi gibi koyu renklerle farklılık katabilirsin. Çok renkli yatak odası aksesuarlarını da taş rengi, bej, krem gibi nötr renklerdeki çarşaf takımları ile dengeleyebilirsin. 

Çarşaf ve Yastık Kılıfı Fiyatları


Kaliteli bir uyku deneyimi için yatak tekstiline önem vermen gerekiyor. Rahat ve gereksinimlerine uygun bir yatak kadar, doğal ve cildinin nefes almasına izin veren kumaş materyali kullanılarak üretilen çarşaf, yastık kılıfı, nevresim, pike ve yorgan kılıfı, kaz tüyü ürünler de dinlendirici bir uykunun olmazsa olmazı oluyor. Madame Coco çarşaf ve yastık kılıfı çeşitleri aradığın doğallığı beğenine sunuyor. Pamuk kumaşa sahip ürünler aynı zamanda zarif tasarımları ile yatak odası dekorasyonunu tamamlıyor. Sadelikten ödün vermiyorsan beyaz, bej, krem, taş rengi, gri gibi nötr renklerdeki çarşaf ve yastık kılıflarını inceleyebilirsin. Mürdüm, pembe, mavi, indigo gibi canlı ya da koyu renkler ile yatak odana renk katabilirsin. Minimal ya da büyük desenli tasarımlar, her zevke uyum gösteriyor. Çekme yapmayan ve rengi solmayan ürünleri uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilirsin. Farklı renk ve desenlere sahip ürünler arasından en beğendiğini seçebilirsin. En avantajlı çarşaf ve yastık kılıfı fiyatları Madame Coco’da seni bekliyor.
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "ÇPE-03", "name": "Penye Çarşaf Tek Kişilik Lastikli \u002D Pudra", "price": 34.99, "brand": "Madame Coco", "position": 1, "sku": "8680044934855", "variant": "PUDRA", "category": "Çarşaf \u0026 Yastık Kılıfı", "main_category" : "2", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Çarşaf - Penye", "dimension13": "TEKSTİL/Çarşaf + Yastık Kılıfı", "dimension14": "1KCRLT0071103", "dimension15": "8680044934855", "dimension16": " 43.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "27120" }, { "product_id": "ÇPE-03", "name": "Penye Çarşaf Tek Kişilik Lastikli \u002D Indigo", "price": 34.99, "brand": "Madame Coco", "position": 2, "sku": "8680044934893", "variant": "İNDİGO", "category": "Çarşaf \u0026 Yastık Kılıfı", "main_category" : "2", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Çarşaf - Penye", "dimension13": "TEKSTİL/Çarşaf + Yastık Kılıfı", "dimension14": "1KCRLT0071243", "dimension15": "8680044934893", "dimension16": " 43.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "27122" }, { "product_id": "ÇPE-03", "name": "Penye Çarşaf Tek Kişilik Lastikli \u002D Mürdüm", "price": 34.99, "brand": "Madame Coco", "position": 3, "sku": "8680044934879", "variant": "MÜRDÜM", "category": "Çarşaf \u0026 Yastık Kılıfı", "main_category" : "2", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Çarşaf - Penye", "dimension13": "TEKSTİL/Çarşaf + Yastık Kılıfı", "dimension14": "1KCRLT0071105", "dimension15": "8680044934879", "dimension16": " 43.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "27118" }, { "product_id": "1KCRSF0047", "name": "Feuilles Ranforce Çift Kişilik Lastiksiz Çarşaf \u002D Taş", "price": 44.99, "brand": "Madame Coco", "position": 4, "sku": "8680044923972", "variant": "TAŞ", "category": "Çarşaf \u0026 Yastık Kılıfı", "main_category" : "2", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Çarşaf - Ranforce Düz", "dimension13": "TEKSTİL/Çarşaf + Yastık Kılıfı", "dimension14": "1KCRSF0047104", "dimension15": "8680044923972", "dimension16": " 59.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "25455" }, { "product_id": "ÇPE-03", "name": "Penye Çarşaf Tek Kişilik Plus Lastikli Çarşaf \u002D Mürdüm", "price": 34.99, "brand": "Madame Coco", "position": 5, "sku": "8680044934923", "variant": "MÜRDÜM", "category": "Çarşaf \u0026 Yastık Kılıfı", "main_category" : "2", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Çarşaf - Penye", "dimension13": "TEKSTİL/Çarşaf + Yastık Kılıfı", "dimension14": "1KCRLT0072105", "dimension15": "8680044934923", "dimension16": " 49.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "27117" }, { "product_id": "ÇPE-03", "name": "Penye King Size Plus Lastikli Çarşaf \u002D İndigo", "price": 59.99, "brand": "Madame Coco", "position": 6, "sku": "8680044935098", "variant": "İNDİGO", "category": "Çarşaf \u0026 Yastık Kılıfı", "main_category" : "2", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Çarşaf - Penye", "dimension13": "TEKSTİL/Çarşaf + Yastık Kılıfı", "dimension14": "1KCRLK0048243", "dimension15": "8680044935098", "dimension16": " 71.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "27141" }, { "product_id": "ÇPE-03", "name": "Penye Çarşaf Tek Kişilik Lastikli \u002D Ekru", "price": 34.99, "brand": "Madame Coco", "position": 7, "sku": "8680044934886", "variant": "EKRU", "category": "Çarşaf \u0026 Yastık Kılıfı", "main_category" : "2", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Çarşaf - Penye", "dimension13": "TEKSTİL/Çarşaf + Yastık Kılıfı", "dimension14": "1KCRLT0071107", "dimension15": "8680044934886", "dimension16": " 43.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "27116" }, { "product_id": "ÇPE-03", "name": "Penye King Size Lastikli Çarşaf \u002D Mürdüm", "price": 54.99, "brand": "Madame Coco", "position": 8, "sku": "8680044935029", "variant": "MÜRDÜM", "category": "Çarşaf \u0026 Yastık Kılıfı", "main_category" : "2", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Çarşaf - Penye", "dimension13": "TEKSTİL/Çarşaf + Yastık Kılıfı", "dimension14": "1KCRLK0047105", "dimension15": "8680044935029", "dimension16": " 65.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "27130" }, { "product_id": "ÇPE-03", "name": "Penye King Size Lastikli Çarşaf \u002D Ekru", "price": 54.99, "brand": "Madame Coco", "position": 9, "sku": "8680044935036", "variant": "EKRU", "category": "Çarşaf \u0026 Yastık Kılıfı", "main_category" : "2", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Çarşaf - Penye", "dimension13": "TEKSTİL/Çarşaf + Yastık Kılıfı", "dimension14": "1KCRLK0047107", "dimension15": "8680044935036", "dimension16": " 65.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "27129" }, { "product_id": "ÇPE-03", "name": "Penye King Size Plus Lastikli Çarşaf \u002D Mürdüm", "price": 59.99, "brand": "Madame Coco", "position": 10, "sku": "8680044935074", "variant": "MÜRDÜM", "category": "Çarşaf \u0026 Yastık Kılıfı", "main_category" : "2", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Çarşaf - Penye", "dimension13": "TEKSTİL/Çarşaf + Yastık Kılıfı", "dimension14": "1KCRLK0048105", "dimension15": "8680044935074", "dimension16": " 71.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "27132" }, { "product_id": "ÇPE-03", "name": "Penye Çarşaf Tek Kişilik Plus Lastikli \u002D Pudra", "price": 34.99, "brand": "Madame Coco", "position": 11, "sku": "8680044934909", "variant": "PUDRA", "category": "Çarşaf \u0026 Yastık Kılıfı", "main_category" : "2", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Çarşaf - Penye", "dimension13": "TEKSTİL/Çarşaf + Yastık Kılıfı", "dimension14": "1KCRLT0072103", "dimension15": "8680044934909", "dimension16": " 49.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "27119" }, { "product_id": "ÇPE-03", "name": "Penye King Size Lastikli Çarşaf \u002D İndigo", "price": 54.99, "brand": "Madame Coco", "position": 12, "sku": "8680044935043", "variant": "İNDİGO", "category": "Çarşaf \u0026 Yastık Kılıfı", "main_category" : "2", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Çarşaf - Penye", "dimension13": "TEKSTİL/Çarşaf + Yastık Kılıfı", "dimension14": "1KCRLK0047243", "dimension15": "8680044935043", "dimension16": " 65.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "27139" }, { "product_id": "ÇPE-03", "name": "Penye Çarşaf Tek Kişilik Lastikli \u002D Taş", "price": 34.99, "brand": "Madame Coco", "position": 13, "sku": "8680044934862", "variant": "TAŞ", "category": "Çarşaf \u0026 Yastık Kılıfı", "main_category" : "2", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Çarşaf - Penye", "dimension13": "TEKSTİL/Çarşaf + Yastık Kılıfı", "dimension14": "1KCRLT0071104", "dimension15": "8680044934862", "dimension16": " 43.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "27121" }, { "product_id": "ÇRD-02", "name": "Manon Ranforce Tek Kişilik Lastikli Çarşaf \u002D Açık Mavi", "price": 34.99, "brand": "Madame Coco", "position": 14, "sku": "8682116047708", "variant": "AÇIK MAVİ", "category": "Çarşaf \u0026 Yastık Kılıfı", "main_category" : "2", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Çarşaf - Ranforce Düz", "dimension13": "TEKSTİL/Çarşaf + Yastık Kılıfı", "dimension14": "1KCRSF0048393", "dimension15": "8682116047708", "dimension16": " 49.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "30418" }, { "product_id": "ÇR-1", "name": "Dorothy Çift Kişilik Ranforce Çarşaf \u002D Mavi", "price": 44.99, "brand": "Madame Coco", "position": 15, "sku": "8682116161862", "variant": "MAVİ", "category": "Çarşaf \u0026 Yastık Kılıfı", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "20 KIŞ", "dimension12": "Çarşaf - Ranforce Düz", "dimension13": "TEKSTİL/Çarşaf + Yastık Kılıfı", "dimension14": "1KCRSF0092106", "dimension15": "8682116161862", "dimension16": " 59.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "38194" }, { "product_id": "ÇR-1", "name": "Dorothy Çift Kişilik Ranforce Çarşaf \u002D Taş", "price": 44.99, "brand": "Madame Coco", "position": 16, "sku": "8682116161855", "variant": "TAŞ", "category": "Çarşaf \u0026 Yastık Kılıfı", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "20 KIŞ", "dimension12": "Çarşaf - Ranforce Düz", "dimension13": "TEKSTİL/Çarşaf + Yastık Kılıfı", "dimension14": "1KCRSF0092104", "dimension15": "8682116161855", "dimension16": " 59.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "38198" }, { "product_id": "ÇR-1", "name": "Dorothy Çift Kişilik Ranforce Çarşaf \u002D Pudra", "price": 44.99, "brand": "Madame Coco", "position": 17, "sku": "8682116161848", "variant": "PUDRA", "category": "Çarşaf \u0026 Yastık Kılıfı", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "20 KIŞ", "dimension12": "Çarşaf - Ranforce Düz", "dimension13": "TEKSTİL/Çarşaf + Yastık Kılıfı", "dimension14": "1KCRSF0092103", "dimension15": "8682116161848", "dimension16": " 59.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "38191" }, { "product_id": "ÇR-1", "name": "Dorothy Çift Kişilik Ranforce Çarşaf \u002D Gri", "price": 44.99, "brand": "Madame Coco", "position": 18, "sku": "8682116161886", "variant": "GRİ", "category": "Çarşaf \u0026 Yastık Kılıfı", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "20 KIŞ", "dimension12": "Çarşaf - Ranforce Düz", "dimension13": "TEKSTİL/Çarşaf + Yastık Kılıfı", "dimension14": "1KCRSF0092123", "dimension15": "8682116161886", "dimension16": " 59.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "38193" }, { "product_id": "ÇR-1", "name": "Dorothy Çift Kişilik Ranforce Çarşaf \u002D Ekru", "price": 44.99, "brand": "Madame Coco", "position": 19, "sku": "8682116161879", "variant": "EKRU", "category": "Çarşaf \u0026 Yastık Kılıfı", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "20 KIŞ", "dimension12": "Çarşaf - Ranforce Düz", "dimension13": "TEKSTİL/Çarşaf + Yastık Kılıfı", "dimension14": "1KCRSF0092107", "dimension15": "8682116161879", "dimension16": " 59.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "38192" }, { "product_id": "ÇR-1", "name": "Dorothy Tek Kişilik Ranforce Çarşaf \u002D Açık Mürdüm", "price": 34.99, "brand": "Madame Coco", "position": 20, "sku": "8682116161824", "variant": "AÇIK MÜRDÜM", "category": "Çarşaf \u0026 Yastık Kılıfı", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "20 KIŞ", "dimension12": "Çarşaf - Ranforce Düz", "dimension13": "TEKSTİL/Çarşaf + Yastık Kılıfı", "dimension14": "1KCRSF0091395", "dimension15": "8682116161824", "dimension16": " 49.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "38181" }, { "product_id": "ÇR-1", "name": "Dorothy Çift Kişilik Ranforce Çarşaf \u002D Açık Mürdüm", "price": 44.99, "brand": "Madame Coco", "position": 21, "sku": "8682116161909", "variant": "AÇIK MÜRDÜM", "category": "Çarşaf \u0026 Yastık Kılıfı", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "20 KIŞ", "dimension12": "Çarşaf - Ranforce Düz", "dimension13": "TEKSTİL/Çarşaf + Yastık Kılıfı", "dimension14": "1KCRSF0092395", "dimension15": "8682116161909", "dimension16": " 59.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "38200" }, { "product_id": "ÇR-1", "name": "Dorothy Tek Kişilik Ranforce Çarşaf \u002D Mavi", "price": 34.99, "brand": "Madame Coco", "position": 22, "sku": "8682116161787", "variant": "MAVİ", "category": "Çarşaf \u0026 Yastık Kılıfı", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "20 KIŞ", "dimension12": "Çarşaf - Ranforce Düz", "dimension13": "TEKSTİL/Çarşaf + Yastık Kılıfı", "dimension14": "1KCRSF0091106", "dimension15": "8682116161787", "dimension16": " 49.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "38188" }, { "product_id": "ÇR-1", "name": "Dorothy Tek Kişilik Ranforce Çarşaf \u002D Ekru", "price": 34.99, "brand": "Madame Coco", "position": 23, "sku": "8682116161794", "variant": "EKRU", "category": "Çarşaf \u0026 Yastık Kılıfı", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "20 KIŞ", "dimension12": "Çarşaf - Ranforce Düz", "dimension13": "TEKSTİL/Çarşaf + Yastık Kılıfı", "dimension14": "1KCRSF0091107", "dimension15": "8682116161794", "dimension16": " 49.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "38186" }, { "product_id": "1KYASK0320", "name": "Manon Ranforce 2\u0027li Yastık Kılıfı \u002D Taş", "price": 19.99, "brand": "Madame Coco", "position": 24, "sku": "8682116047791", "variant": "TAŞ", "category": "Çarşaf \u0026 Yastık Kılıfı", "main_category" : "2", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Yastık Kılıfı - Ranforce Düz", "dimension13": "TEKSTİL/Çarşaf + Yastık Kılıfı", "dimension14": "1KYASK0320104", "dimension15": "8682116047791", "dimension16": " 21.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "30413" } ] } } }