{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > (0 ürün)
Filtrele
Görüntüle
"Klozet Takımı" için ürün bulunamadı

Yeni ürünlerimize göz atmak için tıklayınız.

Klozet Takımı Kaç Parçadan Oluşur?

Klozet Takımı

Klozet takımı hem banyonuza hoş bir dokunuş katarken hem de kirlenmeyi minimuma indiren ürünlerdir. Klozet seti toplam iki veya 3 parçadan oluşabilir. İki parçadan oluşan klozet takımı modelleri içerisinde klozetin üstüne koyabileceğiniz bir paspas ve yere serebileceğiniz daha büyük bir paspas bulundurur. Üçlü klozet seti ise iki yer paspası ve bir adet de klozet örtüsü barındırır.

Klozet Takımı Nasıl Yıkanır?

Klozet takımı içeriğinde bulunan polyester kumaş sayesinde hassas ve güzel bakılmadığı takdirde çabuk yıpranacak bir yapıya sahip olabilmektedir. Dolayısıyla hassas programda 30 derecede makinede veya kendi elinizde yıkamanız doğru olacaktır. Klozet seti yıkandıktan sonra ütülenebilen ürünlerdendir. Kuru temizleme yapılmaması gereken bu ürünler için aynı zamanda kurutucu da kullanmamanız önemle tavsiye edilir.

Klozet Takımı Ölçüleri Nedir?

Klozet takımı modelleri satın alırken dikkat edilmesi gereken bir husus da banyonuzun büyüklüğü olmaktadır. Eğer küçük bir banyoya sahipseniz daha küçük ölçülerdeki klozet takımı ürünlerini almanız daha güzel bir görüntü oluşturacaktır. 45x50, 50x80 gibi ebatları bulunan ürünlerimiz, değişik renk seçenekleriyle banyonuzda gökkuşağı etkisi yaratacak ve banyoya ilk adımınızı attığınızda ferah bir görüntü ile karşılaşabilirsiniz.

İndirimli Klozet Takımı Modelleri Hangileri?

Klozet takımı fiyatları sıklıkla değişiklik göstermektedir. Mağazamızdan detaylı olarak ulaşabileceğiniz klozet takımı fiyatları indirimli fiyatlarıyla avantajlı seçeneklerden oluşmaktadır. Madame Coco online mağazamızdaki bütün klozet takımı modelleri indirimde olup banyolarınızı renklendirmek için sizleri bekliyor.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "main_category" : "92" } ] } } }